Football Manager 2007

Pa nadji neki patch koji moze to ispraviti...
ALTF4... Uspeo si dovesti Fereiru, Dudeka i jos neke... :roll: :shock:
Pa ako si stvarno uspeo svaka cast...
I ja sam doveo Kusczaka,Ivana Gvozdenivica i Rivalda
U ligi sampiona sam bio 3. pored Arsenala, Salkea i Palerma.U kupu UEFA sam izgubio od liverpula :mad:
Sa Rivaldom nisam zadovoljan jer neigra kako sam ocekivao...Pokusavam da ga prodam al mator je i niko ga nezeli...Za sada to je novo.
Ako neko nije citao od prvog posta vodim Red Star
Evo sada moje postave:
GK:Kusczak,Kahriman,Randjelovic
Odbrana:Gvozdenovic,Stepanov,i ovi ostali Basta...
Sredina:Kacar,Koroman,Rocembak onaj iz midlsbrova...
napad:Rivaldo,Kastiljo (nije segundo nego jose alfredo), i na pozajmici neki klinac iz Barcelone B razbija...
Za sada to je to
 
Tvestan Genkov, Ljubijankic, PAVEL GEORGIEV, SASA VESOVIC, za pochetak u igrici nema boljih napadacha od ovih (za prvu sezonu, a i dalje), stim sto za georgieva treba nesto vise para. Genkov mi je igrao celih 10 sezona , ubija ali nije bolji od georgieva i vesovica...
 
Jedini tim sa koj igram sve fm verzije od 2005 valjda jeste Totenham

formacija 4-3-3

mido
(Tevez)
berbatov defoe
(r keane)

lennon fernandes guzman
(huddlestone) (jermaine jenas)

evra gardner king Y lee


( ) - izmene koje praktikujem u vecini mecheva negde u 70 minutu.

Budzet mi je oko 45 miliona, i trenutni cilj mi je da dovedem Rooney-a iz Man utd.

Sezona 2006/2007 | 5 u ligi, osvojen kup uefa protiv intera (1-0 produzeci), FA cup finale izgubio od arsenala (3-1)


Sezona 2007/2008 | 2 u ligi ( odlucujuca utakmica u poslednjem kolu protiv man utd izgubio sa 2-0 i prepustio mu titulu sa +2 boda), kup uefa ispao u cetvrt finalu protiv rome (2-0), FA cup polufinale protiv liverpoola 3-0 izgubio)


Sezona 2008/2009 upravo poceo I Postao menadzer Danske reprezentacije.
 
moracu da pocnem ponovo da djuskam ovo...ali nisam ima oneke spec uspehe u poslednja tri menadzera pre toga bio sam super...taktika me kebem maximalno ne znam da li je treba stalno menjati ili drzati se jedne????...ja sam ovo drugo cesto radio i uvek pocnem posle nekog vremena da gubim sve zivo....sa Zvezdom je mnogo zajebano ja sam bio u stanju da tuchem Lacio a onda puknem od Hajduka iz Kule pa bih skinuo sa neta nesto ako ima da dovede odnose medju timovima u nasoj ligi u realnost..svaka vam cast za te fudbalere koje ste doveli u zvezdu i partizan ja sam doduse kratko pokusavao neke ali manje vise svi me odbiju a onda dodje deadline i nema transfera vise....niko nece u zvedu da dodje ali klub oce da ih proda...
 
igram 4-4-2 sa krilima jakim...
obicno ovako:banovic-basta-pantic-gay-RAJKOVIC-MODRIC-perovic-kastiljo-milovanovic-djokic-purovic
naravno,nisam obadvojicu kupio prve godine,samo rajkovica...inace sam kupio i jos grozdanovski,vitti i jos neke likove...nznm sad,davno sam se smorio sa zvezdom...sad vodim neki tim,cwmbran town,iz velsa...sprdacina do jaja...
a pre sam voleo da picin CM4,ako se neko seca.u pitanju je sezona 02-03...tamo gde god da dodjem kupim tihanija babangidu,covek je rasturao...
 
jel ima negde neki patch novi za FM...ja cu sada ponovo uzeti disk ali sve su to stari rustersi,pa ako negde ima da se skine update koji nije preveliki ili nesto sto ce ispravljati bagove javite mi...i naravno da crack radi i za taj update...
 
kako bre menaDJeru,valjda menaDZeru :)

moze jos jedno pitanje,date base large....jedino tu verovatno bih nasao te igrache za koje pricate da su extra a malo kostaju...jel tako? Imam giga memorije 1.8 procesor ali bolji procesor,ekvivalentan je 2.3-4 koliko mi drug rece...da li bi large date base radila lepo na tome???

I oko treninga...da li podesavate nesto posebno ili ostavite da treneri rade to....i ako moze neko da ostavi sliku taktike sa nekog mecha Zvezde ili bilo koga...tj.koja je dobra taktika....kad igras protiv jacih i naravno kad igras portiv slabijih timova???
 
meni fino ide za zvezdom,uzeo sam par igracha koji navodno su dobri a nepoznati ili ce tek biti dobri,sad u januaru ce mo preci rajkovic iz ofk-a kao i ivelja i mislim da je kachar iz vojvodine koji isto treba tek da explodira,odmah sam prodao suzukija i raskovica,uskoro su trajkovica,krivokapica i joksimovica....Purovic dere samo tako,ispao sam u 3 kolu kvala za LS,sada sam u grupi kupa uefa i trenutno prvi na tabeli mada je partizan kao i smederevo blizu...
 
Трећа сезона са Звездом финале купа УЕФА и доби ме онај распали Бајерн!

Ја од играча из мог кадра препоручујем Corluka (Динамо ЗГ,под обавезно врхунски DC) , Nicolas Millan (вундеркид), Maximiliano Morales (не жали паре да га доведеш), Rodrigo Tapia, Eduardo Ratinho само као WBR, Andres Guardado, Branislav Ivanovic (DR), Ristic из Војводине добар голман!
 
mozes li mi pomoci oko mog pitanje post iznad tebe....purke purke i samo purke...trenutno vredi 5 miliona a na polovina sam one mini lige,6 bodova vise od partizana i u svakoj tekmi do sada sam ih odvalio a bice jos dve,finale kupai jos jedna u prvenstvu ali su me ****** u mozak mali timovi samo mi otkidali bodove...da nema Purovica....i onog Ljubijankica koga sam jedva doveo....Ivalja isto razboija koa i Gay i Miladinovic i Milovanovic....golmana cini mi se da je Viteri Daniel pod obavezno uzmite malo kosta a vrlo pouzdan
 
BigMazi:
Jedini tim sa koj igram sve fm verzije od 2005 valjda jeste Totenham

formacija 4-3-3

mido
(Tevez)
berbatov defoe
(r keane)

lennon fernandes guzman
(huddlestone) (jermaine jenas)

evra gardner king Y lee


( ) - izmene koje praktikujem u vecini mecheva negde u 70 minutu.

Budzet mi je oko 45 miliona, i trenutni cilj mi je da dovedem Rooney-a iz Man utd.

Sezona 2006/2007 | 5 u ligi, osvojen kup uefa protiv intera (1-0 produzeci), FA cup finale izgubio od arsenala (3-1)


Sezona 2007/2008 | 2 u ligi ( odlucujuca utakmica u poslednjem kolu protiv man utd izgubio sa 2-0 i prepustio mu titulu sa +2 boda), kup uefa ispao u cetvrt finalu protiv rome (2-0), FA cup polufinale protiv liverpoola 3-0 izgubio)


Sezona 2008/2009 upravo poceo I Postao menadzer Danske reprezentacije.

2008/2009 malo kasnije ostavio reprezentaciju, osvojio ligu shampiona protiv chelsea 0-0ft (1-0 produzeci).
 
skyhook:
mozes li mi pomoci oko mog pitanje post iznad tebe....purke purke i samo purke...trenutno vredi 5 miliona a na polovina sam one mini lige,6 bodova vise od partizana i u svakoj tekmi do sada sam ih odvalio a bice jos dve,finale kupai jos jedna u prvenstvu ali su me ****** u mozak mali timovi samo mi otkidali bodove...da nema Purovica....i onog Ljubijankica koga sam jedva doveo....Ivalja isto razboija koa i Gay i Miladinovic i Milovanovic....golmana cini mi se da je Viteri Daniel pod obavezno uzmite malo kosta a vrlo pouzdan

Не капирам те, како мислиш да суспендујеш! Направи нови schedule за тренинге, ја имам посебан за сваку позицију!
Ако оћеш играча типа Пуровић, то су Nicolas Millan или Andre Duarte, Пуроња је за њих 0!!!
Обавезно Ћорлука из Динама!
 

Slične teme


Back
Top