Football Manager 2007

ja sam vodio kembridz jun. engleska 5. liga osvojio peta liga pley-off,coca cola liga 1, i 2. cempionsip, premijer liga 5 + 3 puta fa cup i liga cup uefa cup last 16(to je 5 od 20 Sezona Sto Mi Je Bio Isti Save)

sa Partizanom 10 zaredom duplih kruna + 7 uefa cupova + 3 lige sampiona + 2 evropska kupa


i juventus 5 duplih kruna pet liga sampiona 2 super kupa i 3 svetcka kupa timova malo li je ajde ko moze ovo pa da ga vidim
 
Da li igrate ovu igru.Ja volim da je igram.Ovde ce mo razmeniti iskustva oko te igre (kolko je ko igra, kako, gde ......)
Ja cu prvi poceti.

Poceo sam sa Zvezdom.Na pocetku sam imao 1 m transfer budzeta.Za taj 1 m doveo sam napadaca (st).Zove se Lazar Popovic igra u cukarickom.Moze se dovesti i za manje pare, a kontakt mu nije veliki.U ligi sampiona sam imao srece da izvucem metalsburg (litvanija valjda), a onda u 3 kolu liberec.Kot kuce 3:2 kod njih 0:2.Lazar mi je dao ukupno 4 gola na oba meca.U ligi sampiona sam bio u grupi D sa Interom,Ajax i Werder.Ali pre toga sam dobijo 3 900 000 m zato sto sam usao u ls.To je bilo jako dobro za mene posto mi je tad balance skocio na 9 i nesto m, a transfer budzet ostao 100000 e.Tada sam zatraio veci transfer budzet i dobio sam 7 000 000.Kupio sam Gojka Kacara,Jose Alfredo Castilla i jos neke mlade bombe.Do kraja sezone sam osvojio duplu krunu, bio 3. u ligi sampiona i onda u kupu UEFA prosao jos jedno kolo.(to je valjda 1/8 finala.Neznam).Sada igram kad dodje nesto novo javim vam.
PS:Ako vam treba neka pomoc ili savet bilo sta oko fm ja cu vam pomoci kolko se razumem.

EVO-JA SAM JE IGRAO PRE POLA GOD.ALI sam pozaboravljao.odradio sam oko 10-ak sezona sa ZVEZDOM uzeo ligu sampiona,imao sam nekoliko 100-tina miliona za transfere.
 
Ja igram sa Zvezdom isto , ovo mi je 4 sezona , osvojio sam Ligu sampiona iz treceg pokusaja , preporucujem sledece igrace ... Marcelo (DL) , Ante Rukavina (MC) , Guarin (MC) , Iakovenko (AML) , Mokoena (AMR) , Cavenaghi (FC) , Suazo (FC) , Ustari (GK) , Garay (DC) ,Sapunaru (DC) , Cordozo (FC) , Antony Van Der Borre (DR) ima jos dosta dobrih igraca... igrica je stvarno dobra .... imali kakav patch za nju ?
 

Slične teme


Back
Top