FK Partizan 2023/2024

Realno ovo sto Partizan radi ove sezone je vec ogroman pomak u odnosu na ne znam vec koliko prethodnih sezona i realno ako uspe da osvoji titulu ove godine pod ovim okolnostima bice to najvrednija titula u poslednjih 30-ak godina, znaci od raspada SFRJ pa na ovamo.
 
brat se nešto ložio kako će posle Elmera i Duljaj da uzme nameštenu titulu.. posle derbija bio je još veći optimista
ja mu ponudim opkladu da će Zvezda do kraja sve da pobedi a da mi kiksamo bar 4 utakmice tako da će na kraju imati desetak bodova više..
kladili smo se u tri večere u kafani koju bira onaj ko dobije opkladu
biće tesno u par bodova al msm da su mi realne šanse

znao sam da posle derbija kreće pljačka nama a njima trening utakmice.. zato i ne gledam naše utakmice..odgledao dva derbija ove sezone i to je to.. ali jbg šalje brat snimke, šalju drugari klipove sa instagrama.. pročitam novine..
onog sudiju od juče treba zapamtiti i svaki Grobar koji ga sretne na ulici da mu jbe mater smrdljivu naprednjačku
za Igora Duljaja.. .još sam sigurniji da je trojanski ne konj nego govedo

prvo: posle nedosođenog penala umesto da im se na jeb e majke svima i da povuče tim sa terena on nastavlja utakmicu..
slika kako vodeći tim u nekoj ligi ne želi da igra bi obišla ceo svet a isto tako i onaj penal ... da svi vide šta se radi u naprednjačkoj Srbiji.. ovako, malo galame i ajmo dalje..
drugo: posle utakmice čestita smrdljivom Napretku na zasluženoj pobedi i ni reč o sudijama..
 
Poslednja izmena:
Sramota je priznati istinu da ovaj tim Partizana pojma nema...
loši smo ali i vi ste.. razlog što smo mi loši je što smo jeftini a vi ste loši a najskuplji ste tim u istoriji srpskog sporta..to je velika razlika.. pa i vaši navijači na stadionu skandiraju: Skupi ste a pojma nemate! Svaka čast na tome.. najjača ekipa koju ste dobili i koju ćete dobiti ove sezone je Čukarički.. naprednjačka stoka
 
brat se nešto ložio kako će posle Elmera i Duljaj da uzme nameštenu titulu.. posle derbija bio je još veći optimista
ja mu ponudim opkladu da će Zvezda do kraja sve da pobedi a da mi kiksamo bar 4 utakmice tako da će na kraju imati desetak bodova više..
kladili smo se u tri večere u kafani koju bira onaj ko dobije opkladu
biće tesno u par bodova al msm da su mi realne šanse

znao sam da posle derbija kreće pljačka nama a njima trening utakmice.. zato i ne gledam naše utakmice..odgledao dva derbija ove sezone i to je to.. ali jbg šalje brat snimke, šalju drugari klipove sa instagrama.. pročitam novine..
onog sudiju od juče treba zapamtiti i svaki Grobar koji ga sretne na ulici da mu jbe mater smrdljivu naprednjačku
za Igora Duljaja.. .još sam sigurniji da je trojanski ne konj nego govedo

prvo: posle nedosođenog penala umesto da im se na jeb e majke svima i da povuče tim sa terena on nastavlja utakmicu..
slika kako vodeći tim u nekoj ligi ne želi da igra bi obišla ceo svet a isto tako i onaj penal ... da svi vide šta se radi u naprednjačkoj Srbiji.. ovako, malo galame i ajmo dalje..
drugo: posle utakmice čestita smrdljivom Napretku na zasluženoj pobedi i ni reč o sudijama..
Ne lupaj zivota ti. Koji nedosudjen penal? Ajde malo realnosti...
 
loši smo ali i vi ste.. razlog što smo mi loši je što smo jeftini a vi ste loši a najskuplji ste tim u istoriji srpskog sporta..to je velika razlika.. pa i vaši navijači na stadionu skandiraju: Skupi ste a pojma nemate! Svaka čast na tome.. najjača ekipa koju ste dobili i koju ćete dobiti ove sezone je Čukarički.. naprednjačka stoka
Nije skupi ste a pojma nemate,nego najskuplji a lose igrate,kad pises pisi kako jeste
 
Realno ovo sto Partizan radi ove sezone je vec ogroman pomak u odnosu na ne znam vec koliko prethodnih sezona i realno ako uspe da osvoji titulu ove godine pod ovim okolnostima bice to najvrednija titula u poslednjih 30-ak godina, znaci od raspada SFRJ pa na ovamo.
Kakva titula?
Od toga nema nista iz vise razloga.
A jedan je i gomila panjeva u zadnjoj liniji koje ce na leto svako ozbiljan evro klub da napuni.
Samo ce se ponovo brukati...
Sudjenje je posebna stavka i tu mogu dva romana da se napisu...
Celu sezonu pisem ljudi okanite se fantazije o tituli.
To moze da se desi samo ako Milojevic bude govedo kao Bahar ili Grof Bozovic.
 
Izgubiš od Napretka i onda kriv Vučić. Nije, samo smo krivi.
Када ти његов кадија делегиран исто као и онај на предходној утакмици не свира онакав пенал наравно да је крив.
Други кривац је његов шарлатан на клупи Партизана који не би могао овце да чува а не да тренира неки клуб.
 
Penal nije postojao ni u ludilu,golman prvo dira loptu i menja joj pravac a posle se sudara sa igracem Partizana,ali klasicna medisjka hajka kako su svi protiv Partizana i kako se titula u fudbalu ne moze uzeti pored Zvezde se nastavlja i nastavljace se dok Partizan ne uzme titulu.Ne bi me cudilo i tad kad uzmete jednog dana,da i tad nesto nece valjati
 
aKO JE SITUACIJA BOD kao što je bila ovakve utakmice ne smeju da se gube. Ako oćeš titulu, naravno. Ako sudija ne svira penal, daj gol iz igre, daj dva i pobedi. Za to su plaćeni poprilično,treniraju ceo život i na kraju krajeva to im je posao.
ma da.. ako sudija njima pokloni dva gola npr i dva penala.. daj ti 5 i pobedi..
koja je to logika jbt? nemoj da nas kradu pa nek i izgubimo boli me k..
 

Back
Top