FK Partizan 2023/2024

Prijatelju videli se niste bre,ti si se nasao pametni da komentarises ovde cuti bre pokri se usima.90 minuta se branite niste golu prisli,dali 2 gola iz 4 suta ti ces ovde meni da pricas kako smo nesposobni ajde odjebiiiii u skokovima,slavi 2:2 kao da ste 5:0 pobedili to o vama govori koliko ste mali klub
Mi iz 3 prilike 2 gola, a vi kao goveda kidišite 100 minuta i ništa. Imbecili imaju 30 minuta igrača više i niste u stanju da date gol. Retardi sa Rajka Mitića. Ajde paljba odavde. Nismo ti mi krivi što tvoja goveda nisu u stanju i sa sudijom i sa igračem više da daju gol. Još ste dobili da igrate do 100 minuta. Što bi rekao Petar Božović "Kazao sam ja da si ti nizašta drugo nego za motiku."
 
Екипа која губи има право да да гол руком да би била равноправна.
Šta hoćeš ti! Vidiš koliki su posed imali. Kao goveda napadali i ništa. Evo to otprilike ovako izgleda...
Lik A izađe u klub. Vidi neku ribu, krene da flertuje sa njom, da priča, da joj se nabacuje. Plati joj piće, dva, tri. Nabacuje joj se celo veče. Potom dođe lik B, priča sa ribom 5 minuta, odvede je u wc, izhebe je. A onda lik A kaže: "Nije bitno što ju je izhebao, ja sam s njom proveo mnogo više vremena!" Eto to je tužna priča navijača udabške prevare.
 
Ti nesto da znas ne bi pisao ovakve budalastine.Franjo Tudjman ti osnovao klub,da njega nije bilo bili bi crveno-plavi tako da samo cuti bolje.Pises tu gluposti neke umesto da kazes da smo vas pojeli u derbiju kao nikad u zivotu,budi srecan sto je 2:2 a nije 10:2,gledam igrace i trenera i navijace svi se raduju dosli po bod.E to je taj "veliki" Partizan
Nepismeni, Franjo je u vreme osnivanja Partizana imao jedva 20 godina, možda malo jače. Prema tome, prodaj tu priču svojim drugarima koji imaju 2 razreda osnovne i koji kupuju novine da bi gledali slike. Ustaša Komar iz Gospića vam bio prvi predsednik kluba. Nama je crno bele boje dao Artur Takač. Najveći ste vi što kukate kao seka perse.
 
Nepismeni, Franjo je u vreme osnivanja Partizana imao jedva 20 godina, možda malo jače. Prema tome, prodaj tu priču svojim drugarima koji imaju 2 razreda osnovne i koji kupuju novine da bi gledali slike. Ustaša Komar iz Gospića vam bio prvi predsednik kluba. Nama je crno bele boje dao Artur Takač. Najveći ste vi što kukate kao seka perse.
ciganska budalaština i laž koja je davno razotkrivena.. mada i kad bi bila istina pa bolje Tuđman da nas je osnovao nego Krcun .. više je udbaš Krcun pobio Srba nego Tuđman
 
.
Сисице још себи не могу да дођу, а камоли да схвате колико им је најбољи играч на терену био судија са северне шипке.

Да је суђење било нормално попили би бар још два комада.

Нема у лиги ко им није дао гол, а они су три гола дали само када им је суђен пенал.

Могу само да замислим како су звонили телефони када им ја Калулу завукао други гол.

.
 
.
Сисице још себи не могу да дођу, а камоли да схвате колико им је најбољи играч на терену био судија са северне шипке.

Да је суђење било нормално попили би бар још два комада.

Нема у лиги ко им није дао гол, а они су три гола дали само када им је суђен пенал.

Могу само да замислим како су звонили телефони када им ја Калулу завукао други гол.

.
Šta očekivati od udbaške prevare i od turskih cigana? Normalnost?
 
Šta očekivati od udbaške prevare i od turskih cigana? Normalnost?
.
Али пази, човек ладно помери живи зид на дванаест метара :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Па јбт, не би ми пало на памет да је тако нешто могуће на било којој утакмици, а камоли на утакмици која би требало да буде празник српског фудбала.

И сви ћуте. Није се десило.

Али, што ономад рече Дучић за Хрвате, њих ничег није срамота.

.
 
Nepismeni, Franjo je u vreme osnivanja Partizana imao jedva 20 godina, možda malo jače. Prema tome, prodaj tu priču svojim drugarima koji imaju 2 razreda osnovne i koji kupuju novine da bi gledali slike. Ustaša Komar iz Gospića vam bio prvi predsednik kluba. Nama je crno bele boje dao Artur Takač. Najveći ste vi što kukate kao seka perse.
Druze predstavu nemas ni o cemu,samo gledam sta pises i koliko pojma nemas a najpozvaniji si ti da pricas o svemu,i ti ces svima nama ovde nesto da objasnjavas.Prosetaj se bre druze.Nije te sramota pises mi tu romane neke slavite 2:2 i jos ti trazis opravdanja neka kako ste vi mogli da pobedite?Za celu utakmicu su vasi "navijaci" pevali od 90 jedno 80 minuta o nama,u prevodu a mozga nema u glavi samo Zvezda Crvena.Zivite brate na kompleksima od nas i to je sustina,hteo ti to da priznas ili ne to je tako,naravno sad ide tvoj komentar ali sto bi mi imali kompleks od cigana dza bu.Pogledaj sto ovu temu sto ostale druge koliko 90% vas ajde da ne generalizujem prica o Zvezdi,pa onda dodji i napisi prvi put pametan komentar.Ti ces meni oci da otvaras ko je koga osnovao ajde paljba bre druze.Kao sto i hrvate niste imali na tribini jel?Pa nije vam se za dzabe na derbiju sa razglasa za istok pustalo dalmatinac sam,a za jug pesma janjicar 😁
 
Druze predstavu nemas ni o cemu,samo gledam sta pises i koliko pojma nemas a najpozvaniji si ti da pricas o svemu,i ti ces svima nama ovde nesto da objasnjavas.Prosetaj se bre druze.Nije te sramota pises mi tu romane neke slavite 2:2 i jos ti trazis opravdanja neka kako ste vi mogli da pobedite?Za celu utakmicu su vasi "navijaci" pevali od 90 jedno 80 minuta o nama,u prevodu a mozga nema u glavi samo Zvezda Crvena.Zivite brate na kompleksima od nas i to je sustina,hteo ti to da priznas ili ne to je tako,naravno sad ide tvoj komentar ali sto bi mi imali kompleks od cigana dza bu.Pogledaj sto ovu temu sto ostale druge koliko 90% vas ajde da ne generalizujem prica o Zvezdi,pa onda dodji i napisi prvi put pametan komentar.Ti ces meni oci da otvaras ko je koga osnovao ajde paljba bre druze.Kao sto i hrvate niste imali na tribini jel?Pa nije vam se za dzabe na derbiju sa razglasa za istok pustalo dalmatinac sam,a za jug pesma janjicar 😁
Navijač udbaške podvale našao da govori o nečemu. Idi se igraj lego kockama. Smešan si. Eto toliko. Inače, nisam ti ja kriv što su igrač onog tvog kluba maloumni debili. 30 minuta imate igrača više, sudija derbija je inače maloumnik sa vaše tribine, kidišite kao goveda poslednja i ne možete da date gol. Kao što rekoh još i ranije, vas je zdravo mrzeti. I treba vas mrzeti jer ste najobičniji otpad. A sada tutanj.
 
Дај бре брате немој у складу с надимком...
ти стварно верујеш да смо икада имали шансу за титулу?
Немој да си наиван...
па боље и овако него у плејофу да нас покраду например...
 
Ја сан лепо рекао...
боље им је да буду трећи а да Звезда узме дуплу круну.
Погледајте правила наступа за следећу сезону у Европи...
овако ризикују да испадну опет на старту квалификација...
 

Borba Partizana je u ovim okolnostima herojska, videlo se da sudija ce sve zivo svirati i treba ga dobro upamtiti , bas je sa uzivanjem svirao u korist napredne zvezde. Rezija je bila ocekivana jer derbi nije prosao kako se ocekivalo i u jednom drustvu gde su apsolutno svi segmenti sazdani od nemorala, lopovluka i koristoljublja ne moze se ocekivati da negde pravda pobedi to je nemoguce. Srbija je sigurno u ovom momentu najgore, najnepravdenije i najnehumanije drustvo na svetu.
 
430091927_742615331355536_7820062564491523344_n.jpg
 

Back
Top