Filmovi koji su vas najvishe potresli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jaoj, taj film je bas za plakanje... Pola filma sam preplakala... :(

Dobro, ne placem bas cesto uz filmove, ali ima ih nekoliko...
Zmajevo srce... Zelena Milja... Tu je pre bio i Lavlji Kralj crtani... Kada umire Mufasa...
Poslednji koji sam gledala i ubila se od plakanja bio je Men on fire... Nisam nikako ocekivala takav kraj...
 
Sasha85:
Jaoj, taj film je bas za plakanje... Pola filma sam preplakala... :(

Dobro, ne placem bas cesto uz filmove, ali ima ih nekoliko...
Zmajevo srce... Zelena Milja... Tu je pre bio i Lavlji Kralj crtani... Kada umire Mufasa...
Poslednji koji sam gledala i ubila se od plakanja bio je Men on fire... Nisam nikako ocekivala takav kraj...

Jao da, zaboravio sam Man on Fire..mnogo bre tuzan film...
 
azdajica:
Je li neko gledao ljilja 4 ever? e to je tuzna prica, ne izlazi mi iz glave danima...volela bih kad bi ovde neko to pogledao pa rekao da li se slaze sa mnom...i naravno imitacija zivota, mator film ali kad god ga vidim ja placem...
Definitivno jedan od najtezih filmova za gledanje...Nisam mogla da se smirim ni nedelju dana nakon gledanja. Negde sam procitala da su ga nazvali "film bez nade"...
 
Pa potres`o sam se uz Bure baruta...Drmnula me stuja dok sam namest`o antenu...Uf, bas sam se bio potres`o...I sad se tresem kad se setim.....:)

Salu na stranu, verovatno je to moj omiljeni film "Bekstvo iz Sosenka"...Strasan film...Bas te tera da se zamislis...A i onaj nas stari sa naturscicima "Zemaljski dani teku"...
 
"Na zapadu ništa novo" - Ovo uopšte nije stvar ni za decu ni za odrasle; ovaj film me je naterao da se ne nasmejem sat vremena

"Užička Republika" - Jedan od najdepresivnijih ratnih filmova ikad napravljenih. Nije uopšte dobro gledati ovo.

"Igmanski marš" - Užas! Ovaj film u životu više neću gledati.

"Forrest Gump" - Jedan od najboljih filmova svih vremena. Ovaj film se pamti za sva vremena.

"Ne bojim se" - Ovaj film ću zapamtiti kao film sa kjim se najduže plače.

Nažalost ne mogu da se setim još njih u ovom trenutku.
 
Ja baš retko plačem zbog filmova (osim za vreme PMSa, ali to se na računa), ali sam plakala ko kiša zbog filma "Mala"-i to na onoj sceni kad policajac ubije Žiku Todorovića. Evo i sad mi se plače kad se setim. Ko me uopšte terao da gledam taj film, mrzim tužne filmove, pogotovo sa socijalnom tematikom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top