Filmovi koji su vas najvishe potresli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ISTOK ZAPAD
ZIVOT JE LEP

I ima jedan film valjda se zove PRENESI DALJE (nek me neko ispravi ako zna - otprilike o decaku koji je smislio da svako mora da nekome ucini tri dobra dela i ti kojima je to dobro delo ucinjeno - da ucine jos tri dobra dela ...... na kraju se jako tuzno zavrsava, shit!)

i daaaaaaaaaaaaaaa -

ZAUVEK MOJA.
 
Ptice koje ne polete
Spasitelj
Sindlerova lista
Cold mountain
Titanic
Green Mile
Ljilja forever

Ima ih jos, ne mogu sada da se setim. I ne volim tuzne i ratne filmove, izbegavam da ih gledam.
I vidim da je nekoliko vas reklo da je titanic sranje. :? Meni je bilo jako potresno gledati kao oni ljudi padaju sa broda u ledenu vodu i umiru, kako one iz trece klase ne pustaju napolje itd. :( Bilo mi je zao i Leonarda, imao je pozitivnu ulogu.
 
mislim da ne placem uz filmove. :lol:
ali od potresnih filmova sad se setih 'midnight express' cini mi se da se tako zove...inace mnogo vise moze da me 'potrese' neka dobra muzika ma koliko tupili u filmu.od dobre muzike se uvek najezim i mnogo posle utice na moje krajnje misljenje o filmu.
a uz titanik nisam plakala.:roll: mislim...da placem uz titanik :lol:
 
Kao i Glavatog, iz papuča me je izuo Rekvijem za snove! Još sam ga gledao kasno uveče, mrtva tišina! A film nije horor, ali je ipak... da se potreseš... i da se zamisliš... toplo ga preporučujem... takođe, muzika iz filma je odlična!
Večni sjaj blistavog uma (Eternal sunshine of the spotless mind) - Fantastičan film, utisak ukombinovan sa nekim ličnim iskustvima je jako delovao na mene. Izuzetan film, između ostalog zato što glumi Džim Keri (i Kejt Vinslet), a nije komedija, i u samo jednoj sceni on izgleda donekle smešan! Takođe, mora da se odgleda bar 2-3 puta da bi se u potpunosti shvatio. Ja sam se posebno namučio jer nisam imao pojma o čemu se radi, a još nije bilo ni titla! Muka živa! I, kao i kod rekvijema, ima odličnu muziku!
Doni Darko (Donnie Darko) - Gledao sam ga pre par dana i ... pa uopšte ga nisam shvatio, ali jako interesantan i na neki način potresan film, u potpunosti nedorečen. Ko ga je iole shvatio, molim neka iznese neko svoje razmišljanje!
 
Sizzlym:
Lost and Delirious, 13, Gia . . .
ehhh. . .
Lost and delirious, fenomenalan.Razbijam se od plakanja svaki put.
13 .... dobila sam ga za proshli rodj od jedne jako drage osobe... mozhda chitash ovo ;) Dobar je film, ali za moj ukus ne tako potresan.
Gia... Angie fenomenalna as always.
Imam da dodam na ovu listu i "Boys don't cry" jako muchan i potresan film. Ugh.. Ne bih imala stomak da ga odgledam josh jednom.
 
@Kurt 2
Doni Darko (Donnie Darko) - Gledao sam ga pre par dana i ... pa uopšte ga nisam shvatio, ali jako interesantan i na neki način potresan film, u potpunosti nedorečen. Ko ga je iole shvatio, molim neka iznese neko svoje razmišljanje![/QUOTE]

Imas ceo forum na tu temu potrazi, da za mene jako tuzan film, bas mi je legao, nije lak za kapiranje
 
ej ljudi jel taj film I'M SAM -JA SAM SEM-o nekom retardiranom tipu koji se druzi sa nekim detetom(ne znam da li je decak ili devoj.)i on na kraju ubije njenog caleta ili mozda svog caleta(ili nekog od familije) zato sto je ovaj fizicki zlosta.? retardiran tip je kratko osisan ima crnu kosu!na kraju filma ga odvodi policija,a on je i pre bio u zatvoru...mislim da je tako... jako davno sam gledao!
POMAGAJTE!!!!
 
Ekiman:
ej ljudi jel taj film I'M SAM -JA SAM SEM-o nekom retardiranom tipu koji se druzi sa nekim detetom(ne znam da li je decak ili devoj.)i on na kraju ubije njenog caleta ili mozda svog caleta(ili nekog od familije) zato sto je ovaj fizicki zlosta.? retardiran tip je kratko osisan ima crnu kosu!na kraju filma ga odvodi policija,a on je i pre bio u zatvoru...mislim da je tako... jako davno sam gledao!
POMAGAJTE!!!!

Znam o kom filmu pričaš, taj retardirani koji se druži sa nekim dečakom, na kraju ubija
ljubavnika dečakove majke, koji je neki okrutan i surov tip, koji maltretira tog dečaka...
Ne mogu da se setim naslova filma, ako se setim javiću ti. Mislim da ga je režirao Bob
Tornton.
 
Strela:
Znam o kom filmu pričaš, taj retarirani koji se druži sa nekim dečakom, na kraju ubija
ljubavnika dečakove majke, koji je neki okrutan i surov tip, koji maltretira tog dečaka...
Ne mogu da se setim naslova filma, ako se setim javiću ti. Mislim da ga je režirao Bob
Tornton.
da,da strelo u pravu si!!!to je taj film!ako je reziser bob torton onda je on i glavni glumac!a meni jos kad sam gledao bio neki nepoznati tip!hajd ako zasnas javi mi!!!
 
Film o kome vi pricate nije Ja sam Sem.U filmu Ja sam Sem na kraju devojcica ipak ostaje kod oca dok taj drugi film ne znam kako se zove,nisam ga gledala,sestra mi je pricala,covek koji je mentalno zaostao i odbacen od celog sela ima samo 1 prijatelja.Jednoga dana optuze mentalno zaostalog da je ukrao nesto i u trenutku kada ga napadaju on slucajno ubija jednog od mestana.Da ga ne bi lincovali najbolji prijatelj ubija mentalno zaostalog ....Tuzniji fillm nije gledala!

Doktor Zivago sa Kirom Najtli danas na Hrt 2 (Prvi deo) Majka mi je otkrila sta ce biti na kraju i ne verujem da cu da ga gledam sutra....
 
Gryphon:
Cinderella Man
Redak film, a da je tako dobar u skorije vreme.

Jao, jeste, mnogo je dobar, ja sam se bas uzivela, totalno se stopis sa likom Jimmy Braddocka, kakv je on lik bio, svaka mu cast, pravi muskarac (nije sto ga glumi Russel Crowe:) Preporuka svima koji vole dobru dramu i boks, gledajte ga, vredi. Kakva devojka od milion dolara, za koji sam uvek i mislila da je pateticno sra.e!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top