Filmovi koji su vas najvishe potresli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VISKNINGAR OCH ROP. (1972, Svensk filmindustri)

En film av Ingmar Bergman

viskningar-och-rop.jpg


Harriet Andersson, Kari Sylwan, Liv Ullmann, Ingrid Thulin, Anders Ek, Erland Josephson.
 
miskov:
Pokusavao sam vise puta posle filma da zaplacem ali nece suza,pa nece.*ebiga
SIDJI RASHO SA PLANINEEEEEEEE...........U tom filmu ima oko 8000000 statista a snimanje traje ,evo ,vec 15 godina.Nazalost film nije naishao na dobar odziv kod inostrane kritike i publike.A mnogi statisti koji su trazili svoje dnevnice nazvani su izdajnicima od tzv.SRBA( HEHEHE, hahaha aaaaaaaa).Eto to je ono shto me potresa vec 15 godina:), al dobro josh malo pa gotovo sa tom tragikomedijom(mislim da sam pogodio zanr)
Evo dokaza da nije samo rasho,valjda se tako kaze? dobar pesnik
SIDJI RASHO SA PLANINE(eeeeee) , U HAGU TI CELIJA NE GINE(EEEEEEEE)....
E ajde i pozdravi rashu kad ga vidish:)
 
Mene je mnogo potreslo kad Rambo baca bombu i cela scena se trese, a ja zajedno s njom...
A da, da ne zaboravim mnogo me je potresao film koji sam hteo da gledam(Projekat A drugi deo glumi Dzeki Cen), a slika na TV-u bila losa, stalno se tresla pa nisam mogao da ga gledam, jadan ja :(
 
Cudi me da niko nije spomenuo "Big Blue". Meni je to omiljeni film(tj, najvise me potresao). Ona scena na kraju kada se Zak nalazi na dnu mora i kada je pred izborom- da se useres. Ali cini mi se da ljudi koji su odrasli uz more kao ja, mogu bolje razumijeti taj mentalitet i Zaka i njegov nacin zivota uopste. Na neki nacin se identifikujem s njim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top