EXIT

  • Začetnik teme NS/Kanada
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
Haha ubise se od rada, kako bi tek bila losa organizacija da satro ne rade cele godine...
ti, kao redovni posetilac , mozes to slobodno da kazes!!:roll:
Aleksej , ti ne bi mogao ni oprostajnu priredbu za penzionere da organizujes, a ne najveci festival u jugo-istocnoj Evropi!:-?
zato, malo postovanja
 
mens:
Najnormalnije bi bilo da niko od organizatora, koji rade godinu dana za tih 5 dana u julu, NIKADA NISTA NI UOPSTE nije zaradio!!!

jos bolje bi bilo da su jadni, prljavi, siroti,da voze biciklove i zive u potstanarima, a na skijanje, taman posla.......
tako NAS narod, iskljucivo prepoznaje ko je posten, a ko nije!!! :roll:

Ne.
Čudno je što je NEKO nešto zaradio a nije platio POREZ.

Samo treba biti pošte i platiti svakom svoje :
zakup zemljišta, zakup parka, vodu, struju, policiju,hitnu pomoć,agregate,struju,trvu i zelenilo koje uništavaš, čistoću da odnosi đubre,Elektrovojvodinu što pravi specijalne vodove sa napajanjem od 90-120KW ...
A onda ono što ostane, na to platiš porez i ONDA SE HVALIŠ KAKO SI USPEŠAN, USPEŠNIJI ili NAJUSPEŠNIJI. A bojim se da bi onda bili daleko od tih reči. :idea:

Ma .... yebe mi se za EXIT evo već 5 godina :lol:
 
DOKONI UM:
Ne.
Čudno je što je NEKO nešto zaradio a nije platio POREZ.

Samo treba biti pošte i platiti svakom svoje :
zakup zemljišta, zakup parka, vodu, struju, policiju,hitnu pomoć,agregate,struju,trvu i zelenilo koje uništavaš, čistoću da odnosi đubre,Elektrovojvodinu što pravi specijalne vodove sa napajanjem od 90-120KW ...
A onda ono što ostane, na to platiš porez i ONDA SE HVALIŠ KAKO SI USPEŠAN, USPEŠNIJI ili NAJUSPEŠNIJI. A bojim se da bi onda bili daleko od tih reči. :idea:

Ma .... yebe mi se za EXIT evo već 5 godina :lol:
ti dokoni, kao da ti je tata ostavio Novi Sad, pa se sekiras za gradska preduzeca, vodu, struju.........ili kao da si poreski inspektor???
ma ne, zaboravila sam......yebe ti se za EXIT, evo vec 5 god.:lol:
 
Ma ne sekiram se ja ni zbog pametnijih stavri od marve koju sam pobrojao.
Ne, ne sekiram se, ali mi idu na , znaš već na šta, ti likovi koji su uspešni tako što prose, zajme, mole, kume, kukumaču, traže, zahtevaju....umesto da rade onako kako se to radi.
A to znači pre svega POŠTENO. Plati sve lepo, na kraju plati POREZ, nemoj muvati sa nekim propusnicama, gratis kartama kojih ima više od prodatih (pogledati krivičnu prijavu protiv čelnika NAJUSPEŠNIJEG FESTVALA NA SVETU, a i šire :-) ) i nemoj se baviti ostalim utajivačkim metodama. Caru carevo-slugi njegovo.

Inaču u pravu si ... yebe mi se za EXIT evo već 5 godina.
 
Normalno.
I ostaće tako.
Sve dok se ne budu registrovali kao d.o.o. i radili svoj "biznis" kao što svi rade.
Ugovor. Donacija. Porez.Provizija. Zarada.Porez. Profit.

Inače...znaš već...evo već 5 godina. !!! :-)
 
mens:
Bogu hvala nema!!

Jednom sam usla tamo i pobegla od te finoce za 2 minuta!!:lol:

sta nije ti se svidela celava ekipa u crnom, diskretna muzika i krdo ML mercedesa sa italijanskim ili svabskim tablama i po dve malolene klinke koje cekaju pored kola???!!! Kako, pa to je tako fino drustvo... :lol: :lol: :lol:
 
DOKONI UM:
Samostalna Ugostiteljska Radnja ?

Ne može.
Sanitarna im neće dati saglasnost...puno špriceva po lokalu :-) 8-)


pa neka dovedu sanitarnu pre festivala kada je trava cista.
ajde dokoni, ovamo delis advokatske savete a nemozes da zavrsis ni jednu malu preregistraciju.... :wink: :lol:
 
HEMI 426:
pa neka dovedu sanitarnu pre festivala kada je trava cista.
ajde dokoni, ovamo delis advokatske savete a nemozes da zavrsis ni jednu malu preregistraciju.... :wink: :lol:

Ja ?
Svašta. Imaju oni svoje advokate i NVO koji pište kao damjanov zelenko čim neko spomene da EXIT nije baš finansijski ispravan.
 
HEMI 426:
sta nije ti se svidela celava ekipa u crnom, diskretna muzika i krdo ML mercedesa sa italijanskim ili svabskim tablama i po dve malolene klinke koje cekaju pored kola???!!! Kako, pa to je tako fino drustvo... :lol: :lol: :lol:

Hemi ovo kao da je post sa ORGIJANJA :shock:
 
DOKONI UM:
KAWA ili YAMAHA pitanje je sad.:confused:
Ajd ti presudi ... razumeš se u to...nadam se:?:

:shock: Šta ono beše vozi ludi Valentino Rosi ?

ok ali ja sam moje srce ostavio na Ducatiju, iako sam bio sam vozen a nisam ga vozio, dovoljno da se navucem za ceo zivot...btw, imam Monstera za tebe, nov i jeftin, ozbiljno
 
DUCATI ? Užasno dobar motor. Užasno.
Yebo te ima zvuk kao da lomi eksere u motoru - ali je brutaaaalllaaaan motor. brutalan.

Nisam za Monstera, ja i ovog TDM-a vozim 1000 km za leto...samo u društvu i za zezanje ;-)
 

Back
Top