EXIT

  • Začetnik teme NS/Kanada
  • Datum pokretanja
Ако ово прочита аутор теме ;), само да кажем да нисам заборавила да сам му обећала пиће у Мистику, радим на томе (сутра или следећег викенда? :-D ).
 
DOKONI UM:
Ej nemoj sad da mi u MISTIK dovlačiš sve i svakoga ;-)
Šalim se. 8-)
Bolje svi i svako nego "ove dame za 2 minuta" :lol:


Уууу, немој тако, да њега није било, не би ни Мистик био то што јесте! :D Шта се буниш, имаш и ти пиће од мене у Мистику, може? ;)
 
storm cloud:
Уууу, немој тако, да њега није било, не би ни Мистик био то што јесте! :D Шта се буниш, имаш и ти пиће од мене у Мистику, може? ;)

Ma ne bunim se, šalim se 8-)
Ako je UW zaslužan za enterijer-kapa dole.:idea:
Nisam to znao.
Ali i bez toga saznanja, mesto mi je skroz cool.

Piće ? Od dama, kao što si Ti, uvek. ;-)
 
nsbee:
јесте, јесте, свака част воденом и за мистик и за Его ;-)

Svaka mu... čast.

Negooo :arrow: da se vratimo mi na temu da nas ne bi prijavili nadležnim državnim organima što temu o PREČASNOJ manifestaciji opstruiramo uspesima našeg stručnog konsultanta za pitanja enterijera. Dakle :arrow: EXIT i uspesi prepoštenih iz oragnizacije
 
Biti deo tima znači biti u talu sa njima. Nisam. Ne želim.
Pošto je krenuo i krivični postupak protiv tih gromada MORALA i POŠTENJA i SAVESNOSTI ("sve mi to radimo zbog Novog Sada i Novosađana") bilo bi mi ispod nivoa da se talim sa potencijalnim KRIMINALCIMA.

Čak i ne idem iako redovno imam propusnicu.To je stvar principa.
Moji principi nemaju nalepnicu sa cenom. Jednostavno nisu na prodaju.
Malo ne shvatljivo mamlazima kod kojih je sve na prodaju, ali avaj-stara priča.

Ili kraće rečeno : yebe mi se za EXIT ...evo već 5 godina.

P.S. Evo još jednog priloga za koji bih po tebi mogao da odgovaram, Mens. Samo ako budeš imala "ono što ti fali" pa da me prijaviš :-)
 
storm cloud:
Ако ово прочита аутор теме ;), само да кажем да нисам заборавила да сам му обећала пиће у Мистику, радим на томе (сутра или следећег викенда? :-D ).

hehe...vidim da cu morati ipak ja da preuzmem stvar u svoje ruke...
 
Inace drkadzije su se tako fino organizovali da ja sada koji sam naruci neke ulaznice i dobio nekoliko mejlova sa uplatnicom koji treba da platim bas i ne razumem nesto....

Znaci nije mi jasno tacno kako to ide, i koju uplatnicu da plati, cak ni koliko sam karti rezervisao 3 ili 4 a nemam koga da pitam....

Ni gde da pogledam...

A ima na sajtu mesto gde postavis pitanje i ostavis melj da ti odgovre, samo... malo sutra.

I sta sada....?
 
Aleksej_BASO:
Inace drkadzije su se tako fino organizovali da ja sada koji sam naruci neke ulaznice i dobio nekoliko mejlova sa uplatnicom koji treba da platim bas i ne razumem nesto....

Znaci nije mi jasno tacno kako to ide, i koju uplatnicu da plati, cak ni koliko sam karti rezervisao 3 ili 4 a nemam koga da pitam....

Ni gde da pogledam...

A ima na sajtu mesto gde postavis pitanje i ostavis melj da ti odgovre, samo... malo sutra.

I sta sada....?

Jel ALEKSEJ oćeš ti da te dežurna drukara prijavi "kome već treba da te prijavi" ... molim te lepo-to su pošteni momci i devojke (ako se "ono" može nazvati devojkom8-) ) koji to sve rade u Vašem interesu ... eeee da, i zbog GRADA. Da to ne zaboravimo :lol:
 

Back
Top