EXIT

  • Začetnik teme NS/Kanada
  • Datum pokretanja
Gwydion:
Imali su na dan EXIT-a onu bruku tipa "Ostajte ovde" na Uscu, pa su pukli.


Ко је пукао ту? Па то је било легендарно, мислим једино што је било оно * са Забрањеним Пушењем (због чега ми је једино драго што нисам отишао), али све остало је било феноменално, бар сам ај тако чуо....
 
Чупи НС:
Ко је пукао ту? Па то је било легендарно, мислим једино што је било оно * са Забрањеним Пушењем (због чега ми је једино драго што нисам отишао), али све остало је било феноменално, бар сам ај тако чуо....

Fenomenalno koliko je fenomenalno i u birtiji na Ibarskoj magistrali.Opsta apoteoza prostakluka.
 
ali zato je kombinacija cirkona, silikona i ostalih accessories(-ako ih ima) prihvatljivija?
s obzirom da u srbiji 'vlada' demokratija :lol: mozes samo da biras izmedju dva 'zla'... jer trece ne postoji a milosa su odavno ubili ;)
 
GoldenLady:
ali zato je kombinacija cirkona, silikona i ostalih accessories(-ako ih ima) prihvatljivija?
s obzirom da u srbiji 'vlada' demokratija :lol: mozes samo da biras izmedju dva 'zla'... jer trece ne postoji a milosa su odavno ubili ;)

two bad Mislosevic dead :|
 
Danas u POLITICI : Poslednji pozdrav haškom saborcu Slobodanu Miloševiću : Svi pritvorenici imenom i prezimenom uključujući i ANTU GOTOVINU

Nemam reči.
Smešno.
Žalosno.
Čudno.
Tužno.

Nisam siguran šta je od ovoga.
 
DOKONI UM:
Danas u POLITICI : Poslednji pozdrav haškom saborcu Slobodanu Miloševiću : Svi pritvorenici imenom i prezimenom uključujući i ANTU GOTOVINU

Nemam reči.
Smešno.
Žalosno.
Čudno.
Tužno.

Nisam siguran šta je od ovoga.
A što je to čudno ?!? :shock:
Pa Antu su i zatvorili ISKLJUČIVO na zahtev Voje i Rumenog, jer zna PREFERANS, a njima je falio treći, a gde sada da nađu trećeg : Rumeni umro, a Mladić NE ZNA i neće da nauči, a o " Kosovarima " da i ne pričam, oni 'oće da polude samo osnovna pravila kada čuju, pa ih zato odmah i puštaju napolje, da ne kvare IGRU !!!
 
GoldenLady:
Ni ja ne vidim sta je tu cudno... rat, mucenja i klanja su jedno a privatan zivot nesto sasvim drugo..

Ma da. 8-)
Juče sam ti pokalo porodicu, ali to je bilo poslovno :idea:
Dans privatno pijuckamo vino i pričamo anegtote kao je teško kalti tupim nožem.8-)
Uvek treba razdvojiti privatno od poslovnog.:lol:
 
DOKONI UM:
Ma da. 8-)
Juče sam ti pokalo porodicu, ali to je bilo poslovno :idea:
Dans privatno pijuckamo vino i pričamo anegtote kao je teško kalti tupim nožem.8-)
Uvek treba razdvojiti privatno od poslovnog.:lol:
Jedino me tesi da im vince nije bas ohladjeno na pravu temperaturu jer u celijama imaju grejanje...
 
Sobna temperatura je oko 18-19 stepeni.
Tada najbolje idu tamna crna vina ... bela baš i ne gotivim izuzev Krokana, Belog Bermeta i Lize, a prezirem mešanje vina i vode ili stavljanje leda u vino.
Hladno vino je loše...svi mirisi i arome se gube.

i da dodam pošto je ovo tema o EXITU zabole me za njega evo već 5 godina a posebno što dolaze PET SHOP BOY'S
 

Back
Top