Evropski put Srbije

Па у праву си,
сви ми који смо гласали
морамо трпети последице заблуда у које су нас довели они за које смо гласали ...

Почев од Тадића, па преко Дачића, све до Томе Николића ....

Али ми смо гласали,
макар покушали нешто да на легалан, демократски начин променимо ...
Далеко већи је проблем оних који нису имали право или могућност да гласају,
а сада морају да трпе ....

Koliko znam, izlazak na glasanje je bio vrlo mali.

Ali, smatra se da oni koji nisu izasli na glasanje nisu politicki zainteresovani.

Bilo bi dobro da na sledecem glasanju izadje STO VECI BROJ naroda i da svoj glas.

Oni sto pobede, vodice politiku Srbije u sledecam periodu.

Ali, za pobedu treba ici OD KUCE DO KUCE i objasnjavati narodu stvari i planove.
 
Sasvim legalno.

Valst je imala vecinu PRILIKOM GLASANJA, a samo tada se broji.

Sada moze imati i samo 5% podrske, to nije bitno.

Bitno je da su imali vecinu KAD JE TREBALO.

Momce, TO je demokratija.....


DOS-ovska vlast nema nikakvu većinu na izborima već 8 godina.

Onog momenta kada je počeo pritisak od strane Solana i ostalih mafijaša iz Evrope a uz obilne pretnje iz takozvane EU, izbori su izgubili legitimitet.

Dodatne krađe, laži i prevare dosovskih lopova izbore su sasvim obesmislili i jednostavno poručili biračima : možete vi da glasate kako hoćete i koliko hoćete mi će mo da vladamo.

Potplaćivanje i kupovina protivkandidata je došla do vrhunca kada je Nikolić već u 21,00h čestitao pobedu Tadiću i kada je skoro par glasova odlučivalo pobednika a da za sat vemena nije moglo da se prebroji ni 1/4 glasova.

Laži, prevre, manipulacije i obilje kobasica, praška i sličnih artikala koji trebaju da odluče pobednika u trenutku kada su doveli narod do totalnog siromaštva i sada sitnom kupovinom odlučuju ko će da vlada.

Znači ovo je diktatura, samovlašće, uzurpacija vlasti i diktatura manjine nad većinom.
Pogotovo još kada je samozvani predsednik i diktator oteo vlast Skupštini i Vladi i samovoljno prisvojio njihova ovlašćenja suspendujući Ustav i ovlašćenja svim ostalim u sistemu Vlasti.

Ako ti nešto nije u ovome jasno to znači da i ti spadaš u veliku manjinu koja obožava da živi na tuđoj grbači uz lopovljuk i krađu.

Ovaj režim je totalno otuđen od demokratije i on nema nikakve veze sa izborima i voljom birača osim sa motkom, totalitarnom silom, policijom i fašističkom diktaturom podržanom od strane damo-fašističkih režima iz EU i Amerike i kao takav je kvislinški, otpadnički i ne zaslužuje nikakav drugi tretman od ostalih fašističkih režima.


http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11945167&postcount=322
 
Brze i efikasne reforme moze da sprovede jaka vlada,odnosno vlada koja ima stabilnu vecinu u Skupstini.Ova koaliciona vlada i tanka vecina koja je podrzava funkcionisu na osnovu manjih ili vecih kompromisa unutar vlade.
Da ne duzim...posto i SNS i DS kao stranke koje imaju najvecu podrsku u glasackom telu, a ujedno, obe se zalazu za evropske vrednosti treba da u cilju nacionalnog i drzavnog interesa da se dogovore oko glavnih prioriteta i posle sledecih izbora formiraju sledecu vladu.Jasno definisani program bi sve vazne reforme sproveo za jedan mandat i gradjani bi mogli osetiti boljitak. Ako raspodela snaga ostane kako sto je sada,pa cak i da se promene funkcije trebace jos najmanje 20 godina.



Čim si pomenuo DS ponovo na vlasti jasno mi je ko si i šta si.

Može DS, ali pre toga sistematski prečišćen od tadićija, dinkićija, šmutanovaca i ostalih lopova, lopovčina, malih diktatora idiota i sličnog dosmanslijskog smrada.
 
................srbija je u chabru i mi se tu nishta vishe ne pitamo,ako to nekom nije jasno on je u velikoj zabludi,svaki dan nas bombarduju drugachijim saopshtenjima da i one koji nisu zbunjeni zbune josh vishe ,tako da se pitamo o nashem putu kao bik u klanici .................
 
DOS-ovska vlast nema nikakvu većinu na izborima već 8 godina.

Onog momenta kada je počeo pritisak od strane Solana i ostalih mafijaša iz Evrope a uz obilne pretnje iz takozvane EU, izbori su izgubili legitimitet.

Dodatne krađe, laži i prevare dosovskih lopova izbore su sasvim obesmislili i jednostavno poručili biračima : možete vi da glasate kako hoćete i koliko hoćete mi će mo da vladamo.

Potplaćivanje i kupovina protivkandidata je došla do vrhunca kada je Nikolić već u 21,00h čestitao pobedu Tadiću i kada je skoro par glasova odlučivalo pobednika a da za sat vemena nije moglo da se prebroji ni 1/4 glasova.

Laži, prevre, manipulacije i obilje kobasica, praška i sličnih artikala koji trebaju da odluče pobednika u trenutku kada su doveli narod do totalnog siromaštva i sada sitnom kupovinom odlučuju ko će da vlada.

Znači ovo je diktatura, samovlašće, uzurpacija vlasti i diktatura manjine nad većinom.
Pogotovo još kada je samozvani predsednik i diktator oteo vlast Skupštini i Vladi i samovoljno prisvojio njihova ovlašćenja suspendujući Ustav i ovlašćenja svim ostalim u sistemu Vlasti.

Ako ti nešto nije u ovome jasno to znači da i ti spadaš u veliku manjinu koja obožava da živi na tuđoj grbači uz lopovljuk i krađu.

Ovaj režim je totalno otuđen od demokratije i on nema nikakve veze sa izborima i voljom birača osim sa motkom, totalitarnom silom, policijom i fašističkom diktaturom podržanom od strane damo-fašističkih režima iz EU i Amerike i kao takav je kvislinški, otpadnički i ne zaslužuje nikakav drugi tretman od ostalih fašističkih režima.


http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11945167&postcount=322

To ce se videti na sledecim izborima.

A ja ti sada ovde TVRDIM da ce sadasnja vlast u Srbiji dobiti izbore sa UBEDLJIVOM VECINOM.
 
To ce se videti na sledecim izborima.

A ja ti sada ovde TVRDIM da ce sadasnja vlast u Srbiji dobiti izbore sa UBEDLJIVOM VECINOM.


A ja ti sada kažem, pošto ti to već sada znaš, znači znaš i način na koji će da ostvari pobedu jer legitnimno ni legalno i demokratski sigurno nemože.

A za sve ostalo ti garantuješ čim znaš da lopovi dobijaju.
 
Čim si pomenuo DS ponovo na vlasti jasno mi je ko si i šta si.

Može DS, ali pre toga sistematski prečišćen od tadićija, dinkićija, šmutanovaca i ostalih lopova, lopovčina, malih diktatora idiota i sličnog dosmanslijskog smrada.

Ipak moram da konstatujem da ti nista nije jasno.
Ja sam spomenuo DS i SNS kao dve stranke koje trenutno imaju najvecu podrsku gradjana, a nisam pisao o kvalitetima nekih osoba koje spominjes.
Uostalom to mogu biti bilo koje dve stranke. Poenta je bila na tome da se formira stabilna vlada podrzana od stabilne vecine u Skupstini
 
Ipak moram da konstatujem da ti nista nije jasno.
Ja sam spomenuo DS i SNS kao dve stranke koje trenutno imaju najvecu podrsku gradjana, a nisam pisao o kvalitetima nekih osoba koje spominjes.
Uostalom to mogu biti bilo koje dve stranke. Poenta je bila na tome da se formira stabilna vlada podrzana od stabilne vecine u Skupstini



Nemoj da misliš da mi nije jasno bilo šta si malopre napisao.

Skupštinska većina se formira od stanaka koje imaju slične projekte ili bar slične predloge u pogledu budućnosti i napretka.

Ko god vidi DS ponovo na vlasti znači da je duboko umešao svoje lopovkske prste u krađu i da mu se to osladilo.

Što se mene tiče, bilo ko da dođe a želi uspešne 4 godine, to može da ostvari samo tako što će najpre da izvede sve lopove iz sadašnje vlasti pre sudove jer mu samo to može obezbediti legitimitet da vlada naredne 4 godine. U protivnom bez tog čina ta nova vlast odmah će izgubiti bilo kakvu i najmanju podršku naroda a to je onda uvod u dalju nestabilnost i anarhiju.
Ako se slučajno desi da lopovi ne završe pred sudovima, to odmah znači da ti novi vlastodršci nameravaju da nastave sa daljom krađom i da nastave stari lopovski posao od svojih predhodnika.

Privođenje lopova iz dosadašnjeg režima pravdi bio bi pozitivan signal da imaju ozbiljne namere po pitanju države a ne samo lične aspiracije.
 
Poslednja izmena:

Back
Top