Euleks oslobodio ubicu 12 Srba

Po naslovu i propratnom tekstu postavljača teme valjda ti je jasno sa kojim ciljem je postavio. Da se ne nadmudrujemo sad

Ma jasno je meni, samo ipak mislim da bi oni koji postuju na temi ipak trebali da shvate da je nachin postavljanja teme manje vazhan od onoga shto je napisano u uvodnom postu.
Sushtina svega je oslobadjanje krivice jednog ubice. Na forumu se ne mozhe delovati ali se mozhe osuditi.
 
To ako i slichno trebalo bi da pitash one koji su izgubili roditelje i decu u tom autobusu...

Napisao sam: ako je tako, upravo iz razloga jer ne znam tačno o čemu se radi i nemam dovoljno informacija. A složičeš se da ono što kolega Tihi ovde servira ne mogu da prihvatim kao potpuno relevantno.
Zato sam se i ogradio: ako je tako - osudjujem postupak eulexa.
Nisam bio prisutan, ne znam za slučaj i sve drugo što bih napisao bilo bi besmisleno.
rekoh već, nema potrebe da se nadmudrujemo.
 
Napisao sam: ako je tako, upravo iz razloga jer ne znam tačno o čemu se radi i nemam dovoljno informacija. A složičeš se da ono što kolega Tihi ovde servira ne mogu da prihvatim kao potpuno relevantno.
Zato sam se i ogradio: ako je tako - osudjujem postupak eulexa.
Nisam bio prisutan, ne znam za slučaj i sve drugo što bih napisao bilo bi besmisleno.
rekoh već, nema potrebe da se nadmudrujemo.

Ja ovo uopshte ne dozhivljavam kao nadmudrivanje, po meni samo razmenjujemo misli.
Ne slazhem se sa nachinom postavljanja teme i ne mislim da je eulex Tadicev, shto se otalih informacija iz uvodnog posta tiche potpuno su tachne.
 
Oslobođen optužbi za miniranje
13. mart 2009. | 08:52 | Izvor: B92
Priština -- Euleks je u drugostepenom sudskom postupku zbog nedostatka dokaza oslobodio Fljorima Ejupija, osuđenog za miniranje autobusa Niš ekspresa 2001. kod Podujeva.

Ejupi je prethodno osuđeno na 40 godina zatvora pred sudom UNMIK-a. Drugostepeni sud u Prištini, u organizaciji Euleksa, oslobodio je Ejupija zbog nedostatka dokaza. Euleks je juče u Prištini razmatrao žalbu tužioca.

Advokat porodica čiji su članovi ubijeni, Živojin Jokanović, za B92 kaže da je istragom nedvosmisleno utvrđeno da je Ejupi umešan u ubistvo 12 Srba.

Ejupi je optužen da je 16. februara 2001, u mestu Livadice kod Podujeva, podmetnuo i aktivirao eksploziv na putu kojim se kretao autobus kompanije Niš ekspres i da je tom prilikom poginulo 12 putnika, a ranjeno 22.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=03&dd=13&nav_category=640&nav_id=349823

---------------

Zbog Tadicevog prihvatanja Euleksa jos jedan siptarski zlikovac i ubica ce se naci na slobodi :thumbdown:

Ima li pravde za Srbe? Izgleda da nema.......................

Znaš, ja znam da si ti maštovit Dečko i nadam se da će Kurir da primeti tvoju sposobnost za skandaliziranje skandaloznog i pozvati te da radiš za njih, ali kazati da je Eulex Tadićev, pa to ni Kurir ne bi napisao.
 
Znaš, ja znam da si ti maštovit Dečko i nadam se da će Kurir da primeti tvoju sposobnost za skandaliziranje skandaloznog i pozvati te da radiš za njih, ali kazati da je Eulex Tadićev, pa to ni Kurir ne bi napisao.

PAnaravno da je Tadicev jer je Tadic dao odobrenje za dolazak Euleksa na Kosovo i Metohiju :evil:
zar nisu SRS i DSS pricali da se ni po koju cenu ne prihvati dolazak Euleksa al Tadic juda i izdajnik nije hteo ad slusa nego je prihvatio okupacionu misiju i to proglasio za svoju pobedu

dok tadic nije dao podrsku i zeleno svetlo oni nisu hteli da dodju . Zato tadic snosi odgovornost sto je Euleks pustio ubicu 12 srba na slobodu
 
PAnaravno da je Tadicev jer je Tadic dao odobrenje za dolazak Euleksa na Kosovo i Metohiju :evil:
zar nisu SRS i DSS pricali da se ni po koju cenu ne prihvati dolazak Euleksa al Tadic juda i izdajnik nije hteo ad slusa nego je prihvatio okupacionu misiju i to proglasio za svoju pobedu

dok tadic nije dao podrsku i zeleno svetlo oni nisu hteli da dodju . Zato tadic snosi odgovornost sto je Euleks pustio ubicu 12 srba na slobodu

Koštunica je dao zeleno svetlo za Eulex, a ne Tadić. Tadić je uradio šta je morao.

Lažov, pošto danas gorivo u šiptariji?
 
PAnaravno da je Tadicev jer je Tadic dao odobrenje za dolazak Euleksa na Kosovo i Metohiju :evil:
zar nisu SRS i DSS pricali da se ni po koju cenu ne prihvati dolazak Euleksa al Tadic juda i izdajnik nije hteo ad slusa nego je prihvatio okupacionu misiju i to proglasio za svoju pobedu

dok tadic nije dao podrsku i zeleno svetlo oni nisu hteli da dodju . Zato tadic snosi odgovornost sto je Euleks pustio ubicu 12 srba na slobodu

A kada ja kažem da je Milošević predao Šiptarima Kosmet svojim potpisom na Kumanovskom sporazumu onda sam ja veštica, izdajica i šta sve nisam?
 

Back
Top