EU prihvatila uslove Beograda za Euleks!

eulex-u se protive oni koji vole drzavu Srbiju i koji ne priznaju siptarsku kvazidrzavu na srpskoj teritoriji

EULEX podrzavaju neprijatelji Srbije i srpskog naroda koji na taj nacin zele da precutno priznaju nezavisnost Kosova i da se odreknu nase brace na Kosovu i Metohiji

Svi koji podrzavaju EULEX su izdajnici i siptari
 
a kako je to placeno drzavi srbiji kada roba dolazi iz kosova:dash::dash:

siptaru, roba koja dolazi sa kosova ne moze da udje u ostatak srbije neocarinjena , jer u rudnici i na tabalijama ima carina . znaci svaka roba koja ulazi sa kosova u ostatak srbije ne moze da udje neocarinjena.

ja sam te prelaze presao 1000 puta i svaki put kad se vracam sa kosova u uzu srbiju mene skoro uvek pitaju dali imam sta da prijavim za carinu i da otvorim gepek.

mi ovde pricamo o tome da mi srbi nikada necemo prihvatiti ni dozvoliti da se placa carina i porez vasoj siptarskoj kvazi drzavi na robu koja ulazi iz uze srbije na kosovo.
 
siptaru, roba koja dolazi sa kosova ne moze da udje u ostatak srbije neocarinjena , jer u rudnici i na tabalijama ima carina . znaci svaka roba koja ulazi sa kosova u ostatak srbije ne moze da udje neocarinjena.

ja sam te prelaze presao 1000 puta i svaki put kad se vracam sa kosova u uzu srbiju mene skoro uvek pitaju dali imam sta da prijavim za carinu i da otvorim gepek.

mi ovde pricamo o tome da mi srbi nikada necemo prihvatiti ni dozvoliti da se placa carina i porez vasoj siptarskoj kvazi drzavi na robu koja ulazi iz uze srbije na kosovo.

ja sam presao desetak puta, nikada me niko nije pitao imam li sto za prijavit. govorim o leposavicu, dok je prema podujevu drugacije, prava carina.
a zasto je carina postavljena na tim mestima???:think::think:
 
Пак: Еулекс ће деловати по Ахтисаријевом плану

Шеф делегације Европског парламента за југоисточну Европу Дорис Пак изјавила је јуче Танјугу да ће мисија Еулекс деловати на основу плана Мартија Ахтисарија, али да неће прејудицирати статус Косова и Метохије. „Мисија долази на основу Резолуције 1244, али оно што ће она да ради засновано је на Ахтисаријевом плану”, рекла је Пак и прецизирала да ће тај план бити спровођен у домену децентрализације, правосуђа, заштите мањина и других важних питања. Пак у изјави Танјугу, у паузи међународне конференције „Србија и ЕУ”, оценила је да је у интересу Србије и Срба који живе на Косову да Београд са ЕУ постигне споразум око размештања мисије Еулекс.

---------------

ova izjava doris pak je dokaz da je Boris Tadic i svako onaj drugi ko prihvati ovaj plan EULEX izdajnik srpskog naroda i srpske drzave

Eulex nije i nece biti statusno neutralan sobzirom da je jedini plan te misije sprovodjenje plana marti ahtisarija o nezavisnom kosovu.

BORISE JUDO! BORISE SADAME!
 
siptaru, roba koja dolazi sa kosova ne moze da udje u ostatak srbije neocarinjena , jer u rudnici i na tabalijama ima carina . znaci svaka roba koja ulazi sa kosova u ostatak srbije ne moze da udje neocarinjena.

ja sam te prelaze presao 1000 puta i svaki put kad se vracam sa kosova u uzu srbiju mene skoro uvek pitaju dali imam sta da prijavim za carinu i da otvorim gepek.

mi ovde pricamo o tome da mi srbi nikada necemo prihvatiti ni dozvoliti da se placa carina i porez vasoj siptarskoj kvazi drzavi na robu koja ulazi iz uze srbije na kosovo.

Bulazniš prilično... Ako se naplaćuje carina sa jedne strane, naplaćuje se i sa druge, nebitno da li su to različite države ili regioni..
 
ЕУ пристаје на све наше услове - значи неће их поштовати. Циљ им је само да уђу на КиМ (да не кажем само Косово). А и току 1995 - 99 год.разне европске мисије мувале се по КиМ-у па је чак код неких пронађено оружје и муниција шверцована за ОВК и то у колима за хуманитарну помоћ. У то смо се уверили уживо. Дали је Србин толико наиван да опет наседне на исту удицу. Једно је јасно АМЕРИ су тамо где мирише нафта а ЕУ где се ваља дрога. Од Шиптара, као Амери ,праве монструма попут Бин Ладена а онда ће им то бити изговор да упадају у сваку државу да јуре тог мострума. Успут кога закаче.
 
Bulazniš prilično... Ako se naplaćuje carina sa jedne strane, naplaćuje se i sa druge, nebitno da li su to različite države ili regioni..

bulaznis ti i nemas pojma

kosovo je deo srbije i mi ne prihvatamo da nikakva siptarska vlast naplacuje carinu i porez na robu koja ulazi na slobodnu srpsku teritoriju na kosovu i metohiji a na robu koja ulazi sa kosmeta u ostatak srbije SE PLACA I CARINA I PDV . Tako da te zamolim da vise ne lupas nego pre nego sto nesto kazes upoznaj se makar sa problematikom.

Poenta cele price jeste da drzava Srbija ne gubi AMA BAS NISTA , jedino gubi SIPTARSKA VLAST prihode po osnovu carina i poreza na robu koja ulazi iz srbije na kosovo i metohiju ,a voleo bi da mi neko objasni zasto bi smo mi placanjem poreza i carine siptarima podrzavali i finansirali njihovu teroristicku drzavu kad mi tu drzavu i ne priznajemo?

tvoj stav je otvoreno izdajnicki i neprijateljski....
 
siptaru, roba koja dolazi sa kosova ne moze da udje u ostatak srbije neocarinjena , jer u rudnici i na tabalijama ima carina . znaci svaka roba koja ulazi sa kosova u ostatak srbije ne moze da udje neocarinjena.

ja sam te prelaze presao 1000 puta i svaki put kad se vracam sa kosova u uzu srbiju mene skoro uvek pitaju dali imam sta da prijavim za carinu i da otvorim gepek.

mi ovde pricamo o tome da mi srbi nikada necemo prihvatiti ni dozvoliti da se placa carina i porez vasoj siptarskoj kvazi drzavi na robu koja ulazi iz uze srbije na kosovo.

Otvoris gepek , valjda prtljaznik I....a unutra kanta sira i dve polovne burmasine...
 
rada trakovic je prodana dusa , ona je na kosovu samo jos iz interesa, vec ima kupjena 2 stana u beogradu i kada interesa prestane naravno prelazi na rezervnu poziciju , savski venac da odatle nastavi odbranu kosova i metohije....

u ekonomskom i svakom drugom interesu srba je da eulex nikada ne dodje na teritorije gde su srbi vecina , zato sto bi se u tom slucaju naplacivala carina i porez na sve proizvode koji srbi sa kosova dobijaju i kupuju iz srbije i te bi pare isle u siptarsku kasu...

u interesu srba je da se siptarima ne placa nikakav porez, jer vise novca ostaje njima plus su jeftiniji sa proizvodima od albanaca i sami albanci zbog nize cene kupuju kod njih....

na taj nacin mi te ljude stimulisemo da ostaju na kosovu da se sire, grade kuce, stvaraju , radjaju decu, jer kad imas novca sve lakse ide.

cilj euleksa je da se srbima sa severa uskrati mogucnost privredjivanja i da se osude na odumiranje, i da se tako osiromaseni lagano ociste sa severa , tako sto ce ici u pecalbu trbuhom za kruhom a onda kad se isele , onda ce siptari za dzabe pokupovati njihova imanja

zato , svaki onaj ko se zalaze za EULEX iz tabora srpske drzave znajte jeste CIST IZDAJNIK I SIPTARSKI PLACENIK
 
bulaznis ti i nemas pojma

kosovo je deo srbije i mi ne prihvatamo da nikakva siptarska vlast naplacuje carinu i porez na robu koja ulazi na slobodnu srpsku teritoriju na kosovu i metohiji a na robu koja ulazi sa kosmeta u ostatak srbije SE PLACA I CARINA I PDV . Tako da te zamolim da vise ne lupas nego pre nego sto nesto kazes upoznaj se makar sa problematikom.

Poenta cele price jeste da drzava Srbija ne gubi AMA BAS NISTA , jedino gubi SIPTARSKA VLAST prihode po osnovu carina i poreza na robu koja ulazi iz srbije na kosovo i metohiju ,a voleo bi da mi neko objasni zasto bi smo mi placanjem poreza i carine siptarima podrzavali i finansirali njihovu teroristicku drzavu kad mi tu drzavu i ne priznajemo?

tvoj stav je otvoreno izdajnicki i neprijateljski....

:hahaha::hahaha::hahaha:

Markovac, pa ti si izgleda rešio da na moj račun hraniš Tadića, a da nisi ni svestan toga. Prihode od carine ne uzimam ja, nego Tadić, a ja (kao i ostali kupci u Srbiji) plaćam robu skuplje za iznos carine. Pošteno...

Nisam znao da toliko voliš Tadića... :cool::rotf::rotf:

Ovo boldovano zahteva objašnjenje... i to veliko... Ako ne smatramo Kosmet nezavisnom državom, zašto naplaćujemo carine na robu koja dolazi sa te teritorije???:???:


Izgleda da si ti izdajnik i priznaješ nezavisno Kosovo
 
Poslednja izmena:

Back
Top