Eto radujte se demokrate Toma Nikolić kaže neće biti poništavanja SSP-a

ŠTAAAA!!! Neće poništiti Judin, Solanin i Đelićev potpis na nezavisnost Kosova.

IZDAJAAAA BRAĆOOO!!!!

Mi glasasmo za patriote, a oni još veći IZDAJNICIII!!! od izdajnika Tadića


Ja sam braćo shvatio da je Tomi i Voji vlast prva rupa na svirali, a Kosovo deveta.


Ma nisi lepo razumeo, neće poništiti SSP, a potpis NARAVNO DA HOĆE...
 
Polako ljudi, prvo da Vojislav pričita SSP jer je rekao da ne zna šta unjemu piše.
Onda da pojede svešto je i z a s r a o o falsifikatu, izdaji, judinom pečatu.
Zatim da zažmuri na jedno oko dok radikali/sps yebobabić i palmai svi ostali u skupštini ratifikuju sporazum:mrgreen:

:klap::klap::klap::klap::klap::klap:
jedva čekam...
i neko kaže ne treba da pustimo patriote da vladaju
ima bre i Mladića da isporuče
 
Ево, пошто овде сада радикали правдају ово што је рекао Николић, ја ћу да кажем да ће он за мене бити исто оно што су и Тадић и Ђелић ако то не оборе.

ja ne pravdam al dovoljno ce biti da sporazum ne bude ratifikovan. a ako ga ratifikuju dobice jedan veliki minus u mojem politickom tefteru :mrgreen:
 
Као што си могао да прочиташ Марковац, СРС јесте за тако нешто. ИЗДАЈНИЦИ!!!

pa nije bas....

29.5.2008 14:24 BEOGRAD (Tanjug) - Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da, ukoliko buduću vladu budu formirali radikali, narodnjaci i koalicija okupljena oko socijalista, neće biti ''grubog ili brutalnog poništavanja'' Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament. To je socijalistima dovoljno. Pročitao sam i neke izjave iz D S S, koje govore u prilog tome da neće ići na poništavanje S S P, već na razgovore o njegovoj delimičnoj izmeni, koja bi bila u skladu sa pravilima koje EU poštuje kada su u pitanju druge države. Tako da je i to pitanje približeno'', rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.
ptica-trkacica nije na forumu Prijavite poruku Odgovorite sa citatom

vidis da pise da ga nece ponistiti i da ce raspravljati o njemu u parlamentu . a da sporazum ne bi stupio na snagu uopste ne moraju da ga poniste dovoljno je da ga ne ratifikuju i to ti dodje potpuno isto. sporazum ne stupa na snagu dok srbija ne uhapsi ratka mladica i ne ratifikuje SSP

a ako bi uhapsili mladica onda bi im i ja pljunuo u facu :mad:
 
qrir-1.png
 

Back
Top