Etničke granice na Balkanu

Mojne se vredjamo,
ti si car koji kaze da Boshnjaci ne postoje, da je to neka izmisljotina.
E pa care, oni postoje i nikakva ih sila ne moze naterati da se nazivaju Srbima, Hrvatima ili nekako drugachije. dzebiga ali tako je!

Tacno tako!!!
NE POSTOJE :rtfm::rtfm::rtfm:
Izmisljena nacija 1995-6 godine :rtfm:
Pre toga bili muslimani a pre toga Srbi muslimani !!!!!!!!!!!!!
Pitaj dedu ili babu da li su culi za "bosnjake" od pre???? :mrgreen:
P.S
Muslimani zive u tim lazima vec godinama i potpuno im je svejedno kako ce da se zovu,
OSIM Srbin !!!!!!! Yehbu ih mnogo koreni?! :mrgreen:
 
Tacno tako!!!
NE POSTOJE :rtfm::rtfm::rtfm:
Izmisljena nacija 1995-6 godine :rtfm:
Pre toga bili muslimani a pre toga Srbi muslimani !!!!!!!!!!!!!
Pitaj dedu ili babu da li su culi za "bosnjake" od pre???? :mrgreen:
P.S
Muslimani zive u tim lazima vec godinama i potpuno im je svejedno kako ce da se zovu,
OSIM Srbin !!!!!!! Yehbu ih mnogo koreni?! :mrgreen:

Svaka nacija je nekad morala postati....i mi smo postali od juznih slavena....ali brate, kad kazu da postoje zadnjih 2, 3, 5 ili 10 000 godina kao posebna nacija....pa brate....tu im je najgori "akademik" Muhamed Filipovic...ne zna ni on sta prica..jednom su "svi u bosni bosanci", drugi put "svi u bosni bosnjaci" treci put "svi u bosni muslimani, pravoslavci, katolici"....nidje veze
 
Svaka nacija je nekad morala postati....i mi smo postali od juznih slavena....ali brate, kad kazu da postoje zadnjih 2, 3, 5 ili 10 000 godina kao posebna nacija....pa brate....tu im je najgori "akademik" Muhamed Filipovic...ne zna ni on sta prica..jednom su "svi u bosni bosanci", drugi put "svi u bosni bosnjaci" treci put "svi u bosni muslimani, pravoslavci, katolici"....nidje veze

Pa zato sam i napisao da zive u lazima?! ;)
 
Svaka nacija je nekad morala postati....i mi smo postali od juznih slavena....ali brate, kad kazu da postoje zadnjih 2, 3, 5 ili 10 000 godina kao posebna nacija....pa brate....tu im je najgori "akademik" Muhamed Filipovic...ne zna ni on sta prica..jednom su "svi u bosni bosanci", drugi put "svi u bosni bosnjaci" treci put "svi u bosni muslimani, pravoslavci, katolici"....nidje veze

DA ALI SLOVENA NEMA VISE I MI IM NE MOZEMO VISE PRIPADATI JER IH NEMA.
A SRBA IMA I ONI IMAJU KOME PRIPADATI.......

PROCITAJ U NEKOM OD MOJIH POSTOVA LEPO SAM TO OBJASNIO.
 
DA ALI SLOVENA NEMA VISE I MI IM NE MOZEMO VISE PRIPADATI JER IH NEMA.
A SRBA IMA I ONI IMAJU KOME PRIPADATI.......

PROCITAJ U NEKOM OD MOJIH POSTOVA LEPO SAM TO OBJASNIO.

po meni je idiotski ono sto svako pleme na balkanu stvara svoju naciju, jezik, pa i vjeru....ebo te pa englezi i ameri ratovali puno duze nego nasa plemena, pa svi pricaju engleski jezik....sa spancima i kolonijama isto..
 

Back
Top