Erica Jong, izbori, Obama i novi gradjanski rat u Americi

ajde kvazimodo, navedi jednu pobunu u usa , ugusenu u krvi???

ja znam za jednu , i ona jeste brooka za americku noviju istoriju ( pri tom sam siguran da ti ne znas ni za tu jednu ).........koje su ostale??:???:

napokon , za onoliku drzavu, jedna pobuna je racku.........na yebenom balkanu, se u krvi gusilo toliko buna i pobuna, da je i za kinu mnogo........a za srbiju previse.........

..shta mene boli shta ti znash a shta ne..informishi se..ko te ebe..i tema veze nema sa balkanom i srbijom..
 
tridesetih godina u vasingtonu regularna vojska izvedena na ulice i pucala na demonstrante veterane WWI.

svaka zloupotreba vlasti, a tamo je to praksa, je prakticno sprecavanje moguce pobune, npr makartizam.

kakvi crni veterani........:mrgreen:
pa ti ne razlikujes pobunu od demonstracija..........:roll:

bila je jedna ozbiljna pobuna protiv vlade usa, i ona jeste ugusena u krvi......sad, koja li je???:mrgreen:

elem, ako je svaka zloupotreba vlasti sprecavanje pobune, mi smo u tome , onda svetski rekorderi..........:super::super::super:........pa kod nas , od kada je postala srpska drzava, nema vlasti koja nije istu zloupotrebljavala.......od lazara do tadica..........:mrgreen:

ako je makartizam zloupotreba vlasti.....a ne neki nacin jeste.......onda je seseljizam , slobizam , mirizam, julizam , kostunizam , tadicizam i ostali srBski "izmi" , to isto, na kvadrat...........
 
ajde kvazimodo, navedi jednu pobunu u usa , ugusenu u krvi???

ja znam za jednu , i ona jeste brooka za americku noviju istoriju ( pri tom sam siguran da ti ne znas ni za tu jednu ).........koje su ostale??:???:

napokon , za onoliku drzavu, jedna pobuna je racku.........na yebenom balkanu, se u krvi gusilo toliko buna i pobuna, da je i za kinu mnogo........a za srbiju previse.........

Aj navedi 1 u srbiji:mrgreen:

sta je bruka za americku istoriju.......oni znaju rec bruka :hahaha::hahaha:

koji mentol.......pobili toliko ljudi i kao nesto bi za onaj odpad od ljudi bilo bruka :hahaha::hahaha:
 
ajde kvazimodo, navedi jednu pobunu u usa , ugusenu u krvi???

ja znam za jednu , i ona jeste brooka za americku noviju istoriju ( pri tom sam siguran da ti ne znas ni za tu jednu ).........koje su ostale??:???:

napokon , za onoliku drzavu, jedna pobuna je racku.........na yebenom balkanu, se u krvi gusilo toliko buna i pobuna, da je i za kinu mnogo........a za srbiju previse.........
Pa bice da je to zbog toga,sto kad je Srbija pravila bune, ta Amerika nije ni postojala:bye:
 
kakvi crni veterani........:mrgreen:
pa ti ne razlikujes pobunu od demonstracija..........:roll:

bila je jedna ozbiljna pobuna protiv vlade usa, i ona jeste ugusena u krvi......sad, koja li je???:mrgreen:

elem, ako je svaka zloupotreba vlasti sprecavanje pobune, mi smo u tome , onda svetski rekorderi..........:super::super::super:........pa kod nas , od kada je postala srpska drzava, nema vlasti koja nije istu zloupotrebljavala.......od lazara do tadica..........:mrgreen:

ako je makartizam zloupotreba vlasti.....a ne neki nacin jeste.......onda je seseljizam , slobizam , mirizam, julizam , kostunizam , tadicizam i ostali srBski "izmi" , to isto, na kvadrat...........


pa ta pobuna sto pricas bila na prvi maj 1886 u cikago. pobijen silan narod a buna ugusena sa stotine pobijenih i obesenih radnika. odtad nijedan radnik u ameriku ne sme da pomoli nos na ulicu.
 

Back
Top