Емир Кустурица постао КОЗАК

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li si ti pročitao moj post??? Gde sam ja izneo svoje mišljenje o tome? Samo sam rekao za šta su ga optužili! Bio sam na Mokroj Gori, i u potpunosti podržavam to što Kusturica radi, jer je uveo malo reda i omogućio da se potencijali područja na lep način iskoriste


Ko god uzme za primer b52 ili citira nekog njihovog novinara odmah mi je jasno da ima suzenu svest i ispran mozak.
Izvini ako gresim ali opet ti ponavljam samo moje misljenje :

Ne veruj nista rezimskim novinarima, radio i TV kucama. Sve sto kazu samo je jedna najobicnija laz i manipulacija. I nista vise.
 
Ево белаја. Човек ме напада а не знам ...зашто. Где сам ја то напао Кусту или били кога? Пренео сам једну вест, комплетну, линк поставио, слово нисам променуо,
али није добро. Куста ми се као чова свиђа.
Можда по нешто у његовим филмовима ...не, али то нема везе са овом темом. Што се тиче парњача, упознат сам са тим удружењима, којих ума и у Немачкој и Енглеској и који су долазили у мој град, у ком се налази нешто слично..Али ни то није битно...
БИТНО, ДА СИ ТИ НАПАО МАЧКА.....КОЈИ НЕ ЗНА ....ЗАШТО...
:per:

Ti si prenio vijest od slovca do slovca,
MACAK, i ja sam bila u dilemi ,pise li ovo MACAK ili se ja varam,
Kusturica, je poseban samim gestom da se vrati svojim korijenima koi su Srpski.
Mene je odusevio za cijeli zivot vremena u kom zivimo .
Zasigurno znam i tebe.:D
 
http://www.e-novine.com/srbija/srbija-licnosti/31260-Emir-Buljba.html

Kusturica na kozačkoj turneji
Emir Buljba


:rtfm:

Predsednik od svega i svačega nezavisne Mokre Gore, Nemanja Emir Kusturica, napokon je postao ono o čemu je vekovima sanjao. Pravi ruski kozak! Na specijalnoj ceremoniji inicijacije, Kusturica se konačno sjedinio sa Rusijom, beskrajnim plavim krugom, kako je od milošte zovu srbijanski rusofili

Na predsedničkoj turneji sa pratećim ,,No smoking orkestrom”, gradonačelnik Krasnodara i predstavnici srpske dijaspore (čiji su počasni članovi Marko Milošević i Mira Marković), uručili su Nemanji iskonsko zvanje kozaka. Da bi postao kozak, Emir je morao da prođe čin inicijacije: da popije vodku sa sablje, da poljubi čistokrvnog kozačkog ruskog konja, a zatim da ga uzjaše. U agencijskim izveštajima, međutim, ne precizira se ko je koga morao da uzjaše, ali navodi se da je Kusta sa zadovoljstvom učinio sve što se od njega tražilo. U vestima se navodi da je najsrećniji bio nakon što je poljubio pravog, pravcatog ruskog konja.


Posle Nemanjinog poljupca: Konj u teškoj depresiji
Photo: Stock
Nakon besane kozačke inicijacije Emir se, naoružan novom predsedničkom šubarom od kozje dlake, uputio u Južnu Osetiju, državu sličnu njegovoj Mokroj Gori, sa kojom će zvanični Drvengrad prvo uspostaviti diplomatske odnose. Prilikom posete glavnom gradu Šumske Osetije Chinvaliju, premijer te države mu je poklonio narodnu nošnju, čime je nevernim tomama dokazao da tamo zaista postoji narod, koji uživa u, ruskim tenkovima izvojevanoj, slobodi i nezavisnosti. Kada je prelazio granicu Rusije i Južne Šumske, u Nemanjinu čast je priređen svečani doček, a zbog ogromnog broja ljudi koji su došli da pozdrave mokrogorskog državnika, saobraćaj je bio zatvoren.

Nakon turneje po Rusiji, Kusturica se sa svojom klapom seli u slobodarske krajeve Južne Amerike, gde će održati koncerte u Havani i Karakasu. Nakon performansa priređenih u čast Kastra i Čaveza, bend bi mogao da prošeta i do demokratkog Teherana i ljudskim pravima prožetog Pjongjanga. Za kraj svetske turneje antiglobalističke muzičke postavke, idealno mesto bile bi prašume Mjanmara, gde bi Kusta i ortaci održali nezaboravni spektakl za ozloglašenu vojnu huntu.

Mačak, nisu baš sve vesti sa tog sajta za ovaj podforum...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top