Emancipovana žena ..

Izvini nisam sad raspolozen da objasnjavam, ako zelis da razumes procitaj prvo prethodne moje postove na ovoj temi, i naravno i sve ostale postove, onda ce mozda biti jasnije...:), ja te razumem i znam sta pricas, a ako hoces ti mene da razumes morala bi pogledati celu temu...:), nadam se da se ne ljutis...ne zelim da budem grub, samo sad sam nesto onako :-( da bi objasnjavao to sto sam napisao, izvini :oops:

ma nema problema... tachno je da sam prochitala samo postove na zadnjoj strani pa je moguce da i nisam bash u toku tvoje priche...:)
 
Kako me volite - vidim, izgleda da upravo dobijam "virtuelnu korpu", a sad cu na brzinu na drugoj temi da zafuntam sa nekom ludacom, neverovatno je kako covek ne moze prijateljici da napise neki obican kompliment, a da mu se odmah ne nakaci neki perverznjak...
 
mislila sam na situaciju (a vjerovatno i on) kada je muskarac vetj shef, kako ga izmanipulisati
a zene, zasto da ne na funkciji :)

dachazr ne znam sto misli



anicat21.gif

kao shto vec napisah verovatno vas nisam propratila dovoljno...;)
 
a za shta svaka chast? ne razumem vas ljudi uopshte... kao, zene nisu sposobne za odredjene funkcije ili kako? mesto direktora namenjeno iskljuchivo mushkarcima, a zashto to? ne mozete da zamislite zenu - autoritet? u tom sluchaju imate zestok problem...

Aj sto tripujes bzvz..nego donosis zakljucak na osnovu 2 posta..sta mislis da mi je lakse izaci na kraj s iskompleksiranim glavonjom koji trosi pare kompanije na kurave..nego sa zenom..autoritet ccc
 
Aj sto tripujes bzvz..nego donosis zakljucak na osnovu 2 posta..sta mislis da mi je lakse izaci na kraj s glavonjom koji trosi pare kompanije na kurave..nego sa zenom..autoritet ccc

a ti sad zelish bash da iskoristish moje priznanje o prochitanim postovima s ove teme? i to u kom smislu josh...:roll: pa, aj vazi... bash me briga shta ti je veci problem... glavonja koji troshi pare na kurave ili ev. riba na toj poziciji... u redu sad?:twisted:
 
Samo kazem da tripujete da ne mozete postati sefovi i napredovati u karijeri zbog toga sto ne podnosimo autoritet..da mogu da biram uvek bi pre radio sa zenama..vise prija ocima bar :D a mozda se ocecemo preko misa za sisu
 
ma boli me uvo za to shta ko misli... nek misli i ceo svet ja cu misliti i dalje to shto mislim... postoje zene koje su u more stvari superiornije od mushkaraca i isto tako postoje mushkarci koji priznaju kvalitet takvih zena... dok je tako za tzv. ceo svet se necu mnogo brinuti...
 
pa nek se buni ko hoce... mozda bih se i ja bunila da sam se ikada osetila ugrozenom u bilo kom smislu samo zato shto sam zena... ovako, niti imam razloga niti verujem da se jedna zena ne moze izboriti sa diskriminacijom takvog tipa...
 
Ja sam shef i autoritet i troshim firmine pare na chokoladne bananice.

I imam tajno oruzzje. PMS42 kad zagrmi svi begaju.
I umem da promenim gumu sama. I osigurache.
I kakve to veze ima sa zzivotom?

Mnogo je vechi problem emancipacije mushkaraca, oni su u problemu...
 

Back
Top