Emancipovana žena ..


Takav sam ja... Dusa od coveka...
icon_redface.gif
 
Neki dan u novinama citam oglas - Firma trazi direktora... I uz uobicajene zahtjeve - VSS odredjenog smjera, radno iskustvo, da se protiv njega ne vodi krivicni postupak, znanje engleskog, rada na racunaru, vozacka dozvola, bla, bla... stoji jos nesto... Kandidat mora da bude muskog pola...!!!

Zasto?!?!

Pa zene nemaju mu... za bitne odluke! :lol:

A cek malo, opet se vracamo... Kada sam ja bio student, te nisam mogo da konkurisem na mesto direktora, mogao sam da radim samo poslove za koje ti ne treba neka skola... Svaki oglas za posao je pocinjao sa "potrebna devojka za rad u..." kaficu, butiku, itd. Ja nisam mogao jer nisam devojka. Za mene su bile samo gradjevine i autoperionice.
 
A sta se ti mesas? :lol:

Brate, Sumher je zaradjivao dnevno 5.000 maraka dok smo mi u Srbiji imali 100 maraka mesecnu platu, pa jel treba da ga mrzimo i pljujemo? Dokle god ima nekoga ko bi ga platio toliko para, i da nadje sebi interes, sta mi tu mozemo...

Isto tako i kod mene! Ne vidim sto tebi smeta sto ima zena koje imaju kinte da me plate da uzivaju... I to kada ides u prodavnicu niko te ne pita da li imas para ili nemas, nego ako nesto kupis to i platis. A ako neka zena nema kinte, ja nekad i ne naplatim. Bitno je da vidim da joj je to zaista potrebno i meni onda nisu vazne pare, nego da nju usrecim. :heart:
Bezi bre ortak, ko te mrzi i pljuje, kome smeta?:)
Pa ja sam tu skapirao gde je nas izlaz iz krize, radja se jedan novi Dinkic od mene, ako se svi sa celokupnim potencijalom, da ne kazem resursima, bacimo na "sponzorstvo", vrlo brzo cemo postati "sponzoraska" velesila, zamisli samo taj privredni rast, a sve sa osloncem na sopstvene snage i znanje, em je visoko profitabilno, em humano, em ekoloski cisto, da ne nabrajam covece, ako nisi sujetan mogli bi zajedno da nas kandiduju za Nobela iz ekonomije.
A zene zadovoljne i emancipovane...vizija covece... :)
 
I nije tajna, 200 evra naplacujem celu noc, plus gratis sutra pre podne druzenje, i zene placaju ;) Vole me... A i ja njih. Nema lazi nema prevare, znamo zasto smo se nasli. Za svoj novac one daju sve od sebe, a i ja se potrudim maksimalno da njima bude lepo! Volim svoj posao! ;) I volim da cinim dobra dela, a smatram da to cinim... :lol:

Nekim zenama, za koje smatram da zaista nemaju, a potrebno ijm je moje drustvo, naplacujemo daleko manje... Cak i do 10% od redovne cene! Jer nije mi od sapuna, nece se potrositi... :) a radost je neprocenjiva kada usrecis neku zenu koja to zaista zasluzuje... :):heart:

:lol::lol::ok:

a šta bi uradio da ti dođe "emancipovan" mita ili torrBg:mrgreen: (inaće se deklarišu kao muškarci....a vole "gej" tematike) i ponude ti 2000 eura za "noć"? šta ti kažeš na to?;)
 
:lol::lol::ok:

a šta bi uradio da ti dođe "emancipovan" mita ili torrBg:mrgreen: (inaće se deklarišu kao muškarci....a vole "gej" tematike) i ponude ti 2000 eura za "noć"? šta ti kažeš na to?;)

Pa odgovor je jednostavan! :)

Uopste me ne ineteresuje. Cak i zene BIRAM? Pa sta mislis da svaka seljanka moze da ima dobar sex za 200 eurica?? Dodje neka debela, sa mlitavim butinama, neizdepilirana, krava.... Hehe... Kod mene - ne. Prvo mora da bude dama, udredna, doterana, sredjena, kulturna... E tek onda mozemo da pricamo o poslu.
 
Pa odgovor je jednostavan! :)

Uopste me ne ineteresuje. Cak i zene BIRAM? Pa sta mislis da svaka seljanka moze da ima dobar sex za 200 eurica?? Dodje neka debela, sa mlitavim butinama, neizdepilirana, krava.... Hehe... Kod mene - ne. Prvo mora da bude dama, udredna, doterana, sredjena, kulturna... E tek onda mozemo da pricamo o poslu.

nisi razumeo pitanje:);)

u redu ovim odgovorom i boje je da nisi:);)
 
E al same zene kazu da im je cudno sto su pojedine taxi vozaci..cak su pre atrakcija..koliko ima takvih ''muskih'' poslova..nikad nisam video da zena ume promeniti gumu na automobilu..ali to za njih znaci da bi se na nekim odgovornijim pozicijama itekako snasli.
 
E al same zene kazu da im je cudno sto su pojedine taxi vozaci..cak su pre atrakcija..koliko ima takvih ''muskih'' poslova..nikad nisam video da zena ume promeniti gumu na automobilu..ali to za njih znaci da bi se na nekim odgovornijim pozicijama itekako snasli.

koja je fora mjenjat gumu ako mozes nekog muskarca izmanipulisat da to uradi umjesto tebe ? :)
mislim, nije zensko dzaba zensko...

doduse, ja nemam ni vozacku al' umijem mjenjat gume, tako mi starijeg brata :lol:



anicat21.gif
 
a za shta svaka chast? ne razumem vas ljudi uopshte... kao, zene nisu sposobne za odredjene funkcije ili kako? mesto direktora namenjeno iskljuchivo mushkarcima, a zashto to? ne mozete da zamislite zenu - autoritet? u tom sluchaju imate zestok problem...
 
a za shta svaka chast? ne razumem vas ljudi uopshte... kao, zene nisu sposobne za odredjene funkcije ili kako? mesto direktora namenjeno iskljuchivo mushkarcima, a zashto to? ne mozete da zamislite zenu - autoritet? u tom sluchaju imate zestok problem...

mislila sam na situaciju (a vjerovatno i on) kada je muskarac vetj shef, kako ga izmanipulisati
a zene, zasto da ne na funkciji :)

dachazr ne znam sto misli



anicat21.gif
 
a za shta svaka chast? ne razumem vas ljudi uopshte... kao, zene nisu sposobne za odredjene funkcije ili kako? mesto direktora namenjeno iskljuchivo mushkarcima, a zashto to? ne mozete da zamislite zenu - autoritet? u tom sluchaju imate zestok problem...

Izvini nisam sad raspolozen da objasnjavam, ako zelis da razumes procitaj prvo prethodne moje postove na ovoj temi, i naravno i sve ostale postove, onda ce mozda biti jasnije...:), ja te razumem i znam sta pricas, a ako hoces ti mene da razumes morala bi pogledati celu temu...:), nadam se da se ne ljutis...ne zelim da budem grub, samo sad sam nesto onako :-( da bi objasnjavao to sto sam napisao, izvini :oops:
 
mislila sam na situaciju (a vjerovatno i on) kada je muskarac vetj shef, kako ga izmanipulisati
a zene, zasto da ne na funkciji :)

dachazr ne znam sto misli



anicat21.gif

Zato sto ne citate temu od pocetka...:), ja ovde "navijam" za zene citavo vreme, ali mislim da zenska manipulacija nije OK na radnom mestu, inace nemam nista protiv zena na rukovodecim mestima, ma na bilo kojim mestima...Ne mogu sad da objasnjavam, stvarno sam :-(, a i ranije sam sve vec rekao...
 

Back
Top