Елита из „круга двојке” нас води у ЕУ

На путу за фамозну Европу морамо проћи кроз денационализацију, одрећи се своје историје и традиције. Одрћи се себе?! Да се одрекнемо Космета?! Jер како ћемо ми овако примитивни у ту културну Европу. Највеће зло које може да задеси један народ је - заборав. Ништа, ни ратови, ни страдања, ни сиромаштво, већ заборав. Народи који престају да памте осуђени су на нестанак. Свака мука је Божија поука, а онај ко из своје историје не извлачи закључке и ко неће да памти, осуђен је да му се историја понавља (Недељковић). Ако заборавиомо ко су нам прави икрени савезници, историја ће нам се поновити,... И све тако док не научимо лекцју.

А ко и какви су нам ти ''савезници'' видели смо и онда када су посматрали како умиру болесни и изгладнели српски војници и цивили на јадранској обали у Албанији, а они нису хтели да пошаљу своје бродове док год руски цар није запретио да ће Русија изаћи из рата и потписати сепаратни мир са Немачком ако се Срби не спасу. Руска царска породица и цела Русија се жртвовала и пострадала касније у револуцији да би спасила малу Србију. Ову велику жртву Русије и њену безграничну љубав коју је тада показала не смемо никад да заборавимо. Русија ово своје опредељење сведочи и данас, када изгледа да они више бране Косово и Метохију од нас самих.

Mi smo vec u Evropi....:think: ili se mozda varam!?:rtfm:
Sve je to ok sto si napisao nema gore stvari od zaborava ALI
ne zaludjuj se sve su to interesi...Rusi moraju da podrzavaju nasu zemlju iz vise razloga

-Mi smo sredina(Balkan) savrsena smo ruta i za zapad i za istok(kao i za malu aziju)!
-Zbog Osetije i Abhazije!
i jos hiljadu razloga da li stvarno moram da ih nabrajam!
 

Back
Top