eksplozije u Londonu

crow:
King 7:
vzeoy7y9:
King 7::
Ma ja im neverujem,da bi uverili svoj narod da toboz jure teroriate oni ovo sami rade.
Engleska vlada je dobro prosla za vreme bombardovanje Srbiju i Srpske zemlje,zato moz da se zahvale S.Milosevina i njegovoj bnadi, ja verujem da je Srbija imala dometne rakete.
Sve je moguce u politici, zato je prljava. Ali nesto ne verujem u tu kombinaciju zato sto je prevelik minus za Tonija i Engleske tajne sluzbe. Vera u bezbednost je pala.
Srbija jeste imala rakete.

aha...
i njih
i teslin top
i jogi letache... ma razbili bi ih samo da smo teli ;)
Rakete sam video. Teslin top mi nisu dali da vidim.
 
Kakve sve bizarne ideje ovde mogu da se nadju! Od Londona, preko Jevreja pa do Srebrenice!
Pa ljudi, nije Blair sedeo u onom autobusu u Londonu, pa da se tako nasladjujete toj nesreci.
Nemojte zaboraviti da do sada jos nijedna zrtva nije identifikovana, tako da ko zna koliko ima...recimo bas Srba koji su stradali.
A tek ko zna koliko nas je imalo cistu srecu da izbegne to zlo.
Kazete, tako im i treba, to je posledica pogresnih odluka koje su donosili njihovi politicari. Verovatno su se oni rukovodili istom idejom '99 godine- obican svet u Srbiji mora da ispasta za pogresne odluke svojih politicara...udri bombe po njima!
Sto vam onda oni smetaju, kad ste isti?
 
alle:
Kakve sve bizarne ideje ovde mogu da se nadju! Od Londona, preko Jevreja pa do Srebrenice!
Pa ljudi, nije Blair sedeo u onom autobusu u Londonu, pa da se tako nasladjujete toj nesreci.
Nemojte zaboraviti da do sada jos nijedna zrtva nije identifikovana, tako da ko zna koliko ima...recimo bas Srba koji su stradali.
A tek ko zna koliko nas je imalo cistu srecu da izbegne to zlo.
Kazete, tako im i treba, to je posledica pogresnih odluka koje su donosili njihovi politicari. Verovatno su se oni rukovodili istom idejom '99 godine- obican svet u Srbiji mora da ispasta za pogresne odluke svojih politicara...udri bombe po njima!
Sto vam onda oni smetaju, kad ste isti?
PA RAZLIKA JE U TOME STO SMO MI NASEG POSLALI U HAG......A STO SE TICE TOGA DA BLER NIJE BIO U AUTOBUSU...PA NI MILOSEVIC NIJE BIO U VARVARINU 1999-te...PA SU SVEJEDNO BESOMUCNO BOMBARDOVALI TU MALU VAROSICU IAKO TAMO NEMA NIJEDNA VOJNA USTANOVA......PREMA TOME -SVAKOM PO ZASLUZI
 
terorizam prema kome je svako legitimna meta, je kontra-produktivan jer time samo raste mrznja zrtava terorizma prema narodu, ili ideoloskoj grupi, kome teroristi pripadaju...

da Al Kaida napada politicare i vojne baze, i da je 11. septembra napadnut Pentagon i Bela Kuca, a ne i civili, njihova poruka bi bila prihvatljiva mnogima, medju kojima bih bio i ja...

ali, Al Kaida ima za cilj verski rat, a ne mir...
a terorizmu se pribegava kada se sva moguca politicka resenja iscrpe, a islamski fundamentalisti nikada i nisu bili za nekakvo politicko resenje...

sa IRA je postignut sporazum, sa ETA su moguci pregovori, cak i sa PLO...ali sa Al Kaidom je to nemoguce...
 
Nexus 6:
terorizam prema kome je svako legitimna meta, je kontra-produktivan jer time samo raste mrznja zrtava terorizma prema narodu, ili ideoloskoj grupi, kome teroristi pripadaju...

da Al Kaida napada politicare i vojne baze, i da je 11. septembra napadnut Pentagon i Bela Kuca, a ne i civili, njihova poruka bi bila prihvatljiva mnogima, medju kojima bih bio i ja...

ali, Al Kaida ima za cilj verski rat, a ne mir...
a terorizmu se pribegava kada se sva moguca politicka resenja iscrpe, a islamski fundamentalisti nikada i nisu bili za nekakvo politicko resenje...

sa IRA je postignut sporazum, sa ETA su moguci pregovori, cak i sa PLO...ali sa Al Kaidom je to nemoguce...

Sve je to tačno što kažeš, ali Zapadnjaci su proizveli, počevši od Ajatolaha Homeinija do Bin Ladena, islamski fundamentalizam - pa im se sad vraća kao bumerang! Pritom uvek imaju dvostruke aršine, pa je terorizam kad Njujork bude napadnut od fundamentalista, a nije terorizam kad Srbiju napadnu Šiptarski teroristi!
 
Strela:
Nexus 6:
terorizam prema kome je svako legitimna meta, je kontra-produktivan jer time samo raste mrznja zrtava terorizma prema narodu, ili ideoloskoj grupi, kome teroristi pripadaju...

da Al Kaida napada politicare i vojne baze, i da je 11. septembra napadnut Pentagon i Bela Kuca, a ne i civili, njihova poruka bi bila prihvatljiva mnogima, medju kojima bih bio i ja...

ali, Al Kaida ima za cilj verski rat, a ne mir...
a terorizmu se pribegava kada se sva moguca politicka resenja iscrpe, a islamski fundamentalisti nikada i nisu bili za nekakvo politicko resenje...

sa IRA je postignut sporazum, sa ETA su moguci pregovori, cak i sa PLO...ali sa Al Kaidom je to nemoguce...

Sve je to tačno što kažeš, ali Zapadnjaci su proizveli, počevši od Ajatolaha Homeinija do Bin Ladena, islamski fundamentalizam - pa im se sad vraća kao bumerang! Pritom uvek imaju dvostruke aršine, pa je terorizam kad Njujork bude napadnut od fundamentalista, a nije terorizam kad Srbiju napadnu Šiptarski teroristi!

nisu zapadnjaci nego Amerika...i nije cela Amerika nego americka drzava, a ne obican narod...

sa ostalim se potpuno slazem, ali kada je vec sve protiv njih, teroristi ne bi trebalo da navlace gnev obicnih gradjana na sebe...u Americi vise od pola gradjana ne glasa, sto znaci da ne podrzavaju vlast dve partije...ali kada izginu ti isti gradjani, nece im biti svejedno...

ne daj Boze, da u Beogradu odjekne bomba...da onda vidim kako biste pravdali terorizam...
 
Nexus 6:
Strela:
Nexus 6:
terorizam prema kome je svako legitimna meta, je kontra-produktivan jer time samo raste mrznja zrtava terorizma prema narodu, ili ideoloskoj grupi, kome teroristi pripadaju...

da Al Kaida napada politicare i vojne baze, i da je 11. septembra napadnut Pentagon i Bela Kuca, a ne i civili, njihova poruka bi bila prihvatljiva mnogima, medju kojima bih bio i ja...

ali, Al Kaida ima za cilj verski rat, a ne mir...
a terorizmu se pribegava kada se sva moguca politicka resenja iscrpe, a islamski fundamentalisti nikada i nisu bili za nekakvo politicko resenje...

sa IRA je postignut sporazum, sa ETA su moguci pregovori, cak i sa PLO...ali sa Al Kaidom je to nemoguce...

Sve je to tačno što kažeš, ali Zapadnjaci su proizveli, počevši od Ajatolaha Homeinija do Bin Ladena, islamski fundamentalizam - pa im se sad vraća kao bumerang! Pritom uvek imaju dvostruke aršine, pa je terorizam kad Njujork bude napadnut od fundamentalista, a nije terorizam kad Srbiju napadnu Šiptarski teroristi!

nisu zapadnjaci nego Amerika...i nije cela Amerika nego americka drzava, a ne obican narod...

sa ostalim se potpuno slazem, ali kada je vec sve protiv njih, teroristi ne bi trebalo da navlace gnev obicnih gradjana na sebe...u Americi vise od pola gradjana ne glasa, sto znaci da ne podrzavaju vlast dve partije...ali kada izginu ti isti gradjani, nece im biti svejedno...

ne daj Boze, da u Beogradu odjekne bomba...da onda vidim kako biste pravdali terorizam...
hahaha u sbijanskoj prestonici da kresne bomba srbijanska gologuzija bi se izvinjavala svim ambasadorima koji jos hoce da stoluju u ostatku srbije
 
Nexus 6:
terorizam prema kome je svako legitimna meta, je kontra-produktivan jer time samo raste mrznja zrtava terorizma prema narodu, ili ideoloskoj grupi, kome teroristi pripadaju...

da Al Kaida napada politicare i vojne baze, i da je 11. septembra napadnut Pentagon i Bela Kuca, a ne i civili, njihova poruka bi bila prihvatljiva mnogima, medju kojima bih bio i ja...

ali, Al Kaida ima za cilj verski rat, a ne mir...
a terorizmu se pribegava kada se sva moguca politicka resenja iscrpe, a islamski fundamentalisti nikada i nisu bili za nekakvo politicko resenje...

sa IRA je postignut sporazum, sa ETA su moguci pregovori, cak i sa PLO...ali sa Al Kaidom je to nemoguce...

pa znash brate... nije lako ubiti politichara ili nekog vojnog glavonju, a efekat nikakav. a ovako...
ne kazem da je OK, al ih razumem, a nekad i podrzavam.

a neko je biro blera ponovo...
 
crow:
pa znash brate... nije lako ubiti politichara ili nekog vojnog glavonju, a efekat nikakav. a ovako...
ne kazem da je OK, al ih razumem, a nekad i podrzavam.

a neko je biro blera ponovo...

gresis, efekat je ogroman jer se drzava prikazuje nesposobnom da zastiti svoje najvaznije figure...ti ljudi imaju obezbedjenje i predstavljaju institucije...

a svakako da drzava ne moze da zastiti sve gradjane, na ulici, metrou...itd...i time je efekat manji...
svaki mentol moze da pobije nezasticene ljude...

legitimne mete su i vojnici koji prihvataju rizik pogibije, ali ne i neki trgovac koji nikad pusku uzeo nije...

a, neko jeste birao Blera, ali neko i nije...
 
crow:
Бл:
King 7:
vzeoy7y9:
King 7::
Toje indirktan pomoc Zionistima,koji se nalaze na vrhu,medjutim ta Muslimanak ulaganja, nisu iz Palestinu,to su pare koje Arapski lideri nemozedu da unovce $$$ u zlato,pa kad ih moraju uladati u rakete i exploziv,pa dali je to u Srpske zemlje ili u Chechniju,zasto nebi pomogli svojim Muslimanima,biznis u Ameriku normalo tece?
A kakve veze ima nekadasnja poslovna saradnja porodice Bush sa porodicom Bin Laden koja je mnogo poslovala sa Americko - Jevrejskim biznismenima? Izgleda da niko ne moze uci u trag sta Jevreji i Arapi rade sa novcem.

Брате људи никако да схвате да има јевреја који раде за новац све,Олбрајтова прети Шарону ако не повуче јединице из Газе да ће му уведе санкције.
Постоје три врсте јевреја:
1. Либерали(Олбрајтова и остала говна)
2. Националисти(Наши савезници)подржавају идеју Велике Србије и малих муслимана.
3. Ултра верници(само се размножавају)

Ово су речи мога познаника јеврејског Генерала.

ma znao sam da si ti Jesha. ni jedan srbin ne bi bio toliko destruktivan po svoj narod. (jevreji za veliku srbiju, shta cu josh da chujem...)

Јеша ти у глави слону сатанистички
 
bolnicar2000:
alle:
Kakve sve bizarne ideje ovde mogu da se nadju! Od Londona, preko Jevreja pa do Srebrenice!
Pa ljudi, nije Blair sedeo u onom autobusu u Londonu, pa da se tako nasladjujete toj nesreci.
Nemojte zaboraviti da do sada jos nijedna zrtva nije identifikovana, tako da ko zna koliko ima...recimo bas Srba koji su stradali.
A tek ko zna koliko nas je imalo cistu srecu da izbegne to zlo.
Kazete, tako im i treba, to je posledica pogresnih odluka koje su donosili njihovi politicari. Verovatno su se oni rukovodili istom idejom '99 godine- obican svet u Srbiji mora da ispasta za pogresne odluke svojih politicara...udri bombe po njima!
Sto vam onda oni smetaju, kad ste isti?
PA RAZLIKA JE U TOME STO SMO MI NASEG POSLALI U HAG......A STO SE TICE TOGA DA BLER NIJE BIO U AUTOBUSU...PA NI MILOSEVIC NIJE BIO U VARVARINU 1999-te...PA SU SVEJEDNO BESOMUCNO BOMBARDOVALI TU MALU VAROSICU IAKO TAMO NEMA NIJEDNA VOJNA USTANOVA......PREMA TOME -SVAKOM PO ZASLUZI
Pa upravo se o tome i radi...o tome da nije svako dobio po zasluzi! Niti u slucaju Srbije '99 godine, niti u slucaju Londona '05 godine. Kod nas je ginuo obican svet, bas kao sto je svako od ovih 50 i nesto poginulih bio obican covek koji je tog jutra zurio na posao.
Smetaju vam Blair i englezi koji glasaju za njega? A sta je sa Madridom gde je preko 190 ljudi izginulo? Preptostavljam da su i oni glasali za Blair-a pa ih je trebalo pobiti, jel da?
 
crow:
pa znash brate... nije lako ubiti politichara ili nekog vojnog glavonju, a efekat nikakav. a ovako...
ne kazem da je OK, al ih razumem, a nekad i podrzavam.

a neko je biro blera ponovo...

Pa neko je i kod nas iznova i iznova birao Milosevica.
Ti to pokusavas da kazes da je to bio dobar razlog za bombardovanje Srbije?
 
alle:
Kakve sve bizarne ideje ovde mogu da se nadju! Od Londona, preko Jevreja pa do Srebrenice!
Pa ljudi, nije Blair sedeo u onom autobusu u Londonu, pa da se tako nasladjujete toj nesreci.
Nemojte zaboraviti da do sada jos nijedna zrtva nije identifikovana, tako da ko zna koliko ima...recimo bas Srba koji su stradali.
A tek ko zna koliko nas je imalo cistu srecu da izbegne to zlo.
Kazete, tako im i treba, to je posledica pogresnih odluka koje su donosili njihovi politicari. Verovatno su se oni rukovodili istom idejom '99 godine- obican svet u Srbiji mora da ispasta za pogresne odluke svojih politicara...udri bombe po njima!
Sto vam onda oni smetaju, kad ste isti?


Meni je žao svih nevino-postradalih ljudi,ali...
Srbija nije 1999 bombardovala nikoga,a pogotovo ne
razne zemlje na raznim kontinentima(mislim uz GB i USA)već je branila SVOJU teritoriju !!!
 
Slobodance:
alle:
Kakve sve bizarne ideje ovde mogu da se nadju! Od Londona, preko Jevreja pa do Srebrenice!
Pa ljudi, nije Blair sedeo u onom autobusu u Londonu, pa da se tako nasladjujete toj nesreci.
Nemojte zaboraviti da do sada jos nijedna zrtva nije identifikovana, tako da ko zna koliko ima...recimo bas Srba koji su stradali.
A tek ko zna koliko nas je imalo cistu srecu da izbegne to zlo.
Kazete, tako im i treba, to je posledica pogresnih odluka koje su donosili njihovi politicari. Verovatno su se oni rukovodili istom idejom '99 godine- obican svet u Srbiji mora da ispasta za pogresne odluke svojih politicara...udri bombe po njima!
Sto vam onda oni smetaju, kad ste isti?


Meni je žao svih nevino-postradalih ljudi,ali...
Srbija nije 1999 bombardovala nikoga,a pogotovo ne
razne zemlje na raznim kontinentima(mislim uz GB i USA)već je branila SVOJU teritoriju !!!

Meni uopste nije jasno zasto ljudi stalno identifikuju obicne gradjane sa politickim establismentom zemlje. Da li je to neko kognitivno ogranicenje, sta li je...

Sto vise citam ove komentare sve mi je jasnija jedna stvar: da je najgore sto su nam razni Blair, Bush i ostali uradili, to sto su nam izolovali zemlju od ostatka sveta i time ucinili da vecina u Srbiji zivi (patoloski samodovoljna) u jednom mentalnom kavezu i uopste i ne zeli da vidi dalje od svog nosa.
 
jomini:
vzeoy7y9:
King 7:
Mnogo ima tamnoputih po Londonu tako da ih je tesko kontrolisati kao sto ima mnogo torbi i kofera. Evo, u Nemackoj nece narod u vozove i jako je velik strah.
Na kraju, svi putevi vode do Bosne i Kosova.
King 7::
kad 9/11/01 srusise dva solutera u NewYork,prvi potez im je bi,Srbi su to izvrsili,tek posle pola dan,dok su izracunali da su Srbiju vec srusili,pruzise prste na Osama bin laden.
Ako je to istinu da pruzaju prest na Bosanske Al-Kaide,"pa oni su im dali pravo da posle pobede Srba u Bosnu da moz da zive tamo", ali ja mislim da to nije to!!!
Daj, ne lupetaj da su mislili da smo to mi uradili!!!
Slusaj ti punk!lupetanje i istona nije isto,ako nisi sazreo za politiku,nemoj da drugoga pocenjavas jer jednog dana,mozda ce pronadjes "istnu" pa ces se sam sebe stiditi!!!
 
vzeoy7y9:
jomini:
vzeoy7y9:
King 7:
Mnogo ima tamnoputih po Londonu tako da ih je tesko kontrolisati kao sto ima mnogo torbi i kofera. Evo, u Nemackoj nece narod u vozove i jako je velik strah.
Na kraju, svi putevi vode do Bosne i Kosova.
King 7::
kad 9/11/01 srusise dva solutera u NewYork,prvi potez im je bi,Srbi su to izvrsili,tek posle pola dan,dok su izracunali da su Srbiju vec srusili,pruzise prste na Osama bin laden.
Ako je to istinu da pruzaju prest na Bosanske Al-Kaide,"pa oni su im dali pravo da posle pobede Srba u Bosnu da moz da zive tamo", ali ja mislim da to nije to!!!
Daj, ne lupetaj da su mislili da smo to mi uradili!!!
Slusaj ti punk!lupetanje i istona nije isto,ako nisi sazreo za politiku,nemoj da drugoga pocenjavas jer jednog dana,mozda ce pronadjes "istnu" pa ces se sam sebe stiditi!!!
MA NISMO TO MI URADILI .... NEMAMO MI MUDA ZA TO :lol:
 
bolnicar2000:
vzeoy7y9:
jomini:
vzeoy7y9:
King 7:
Mnogo ima tamnoputih po Londonu tako da ih je tesko kontrolisati kao sto ima mnogo torbi i kofera. Evo, u Nemackoj nece narod u vozove i jako je velik strah.
Na kraju, svi putevi vode do Bosne i Kosova.
King 7::
kad 9/11/01 srusise dva solutera u NewYork,prvi potez im je bi,Srbi su to izvrsili,tek posle pola dan,dok su izracunali da su Srbiju vec srusili,pruzise prste na Osama bin laden.
Ako je to istinu da pruzaju prest na Bosanske Al-Kaide,"pa oni su im dali pravo da posle pobede Srba u Bosnu da moz da zive tamo", ali ja mislim da to nije to!!!
Daj, ne lupetaj da su mislili da smo to mi uradili!!!
Slusaj ti punk!lupetanje i istona nije isto,ako nisi sazreo za politiku,nemoj da drugoga pocenjavas jer jednog dana,mozda ce pronadjes "istnu" pa ces se sam sebe stiditi!!!
MA NISMO TO MI URADILI .... NEMAMO MI MUDA ZA TO :lol:
JA MISLIM DA JE TO LEGIJA URADIO :shock: JER JE CUO DA JE U TOM BUSU BIO CEDA- DROGA :wink: MISLIM :(
 
zainteresovana:
Keeper:
to je nemogucje, s obzirom da je bombash samoubica chija je bomba eksplodirala u busu bio tamnoput ;-)
ke.njatori.
Hm, da, kao i za Strelu, a čije vesti? Hoću reći, čuli ste vesti, a na kom kanalu? I ja malopre prelistala Internet, a i bila mi komšinica na kafi, pa sretoh drughara koga nisam videla sto godina...
Pa me čisto interesuje :wink:, kome da verujem? :?

Pre deset minuta čula sam na BK, da je u pitanju Britanski ogranak Al kaide, a da su teroristi obučavani u Bosni!
 
Strela:
zainteresovana:
Keeper:
to je nemogucje, s obzirom da je bombash samoubica chija je bomba eksplodirala u busu bio tamnoput ;-)
ke.njatori.
Hm, da, kao i za Strelu, a čije vesti? Hoću reći, čuli ste vesti, a na kom kanalu? I ja malopre prelistala Internet, a i bila mi komšinica na kafi, pa sretoh drughara koga nisam videla sto godina...
Pa me čisto interesuje :wink:, kome da verujem? :?

Pre deset minuta čula sam na BK, da je u pitanju Britanski ogranak Al kaide, a da su teroristi obučavani u Bosni!

Е сада стварно не могу да дочекам да сване овај
нови дан ПА ДА ВИДИМ КО ЋЕ НА СРЕБРЕНИЧКОМ
ЦИРКУСУ ПРЕДСТАВЉАТИ ВЕЛИКУ БРИТАНИЈУ !!!
 

Back
Top