eksplozije u Londonu

vzeoy7y9:
King 7::
Toje indirktan pomoc Zionistima,koji se nalaze na vrhu,medjutim ta Muslimanak ulaganja, nisu iz Palestinu,to su pare koje Arapski lideri nemozedu da unovce $$$ u zlato,pa kad ih moraju uladati u rakete i exploziv,pa dali je to u Srpske zemlje ili u Chechniju,zasto nebi pomogli svojim Muslimanima,biznis u Ameriku normalo tece?
A kakve veze ima nekadasnja poslovna saradnja porodice Bush sa porodicom Bin Laden koja je mnogo poslovala sa Americko - Jevrejskim biznismenima? Izgleda da niko ne moze uci u trag sta Jevreji i Arapi rade sa novcem.
 
King 7:
vzeoy7y9:
King 7::
Toje indirktan pomoc Zionistima,koji se nalaze na vrhu,medjutim ta Muslimanak ulaganja, nisu iz Palestinu,to su pare koje Arapski lideri nemozedu da unovce $$$ u zlato,pa kad ih moraju uladati u rakete i exploziv,pa dali je to u Srpske zemlje ili u Chechniju,zasto nebi pomogli svojim Muslimanima,biznis u Ameriku normalo tece?
A kakve veze ima nekadasnja poslovna saradnja porodice Bush sa porodicom Bin Laden koja je mnogo poslovala sa Americko - Jevrejskim biznismenima? Izgleda da niko ne moze uci u trag sta Jevreji i Arapi rade sa novcem.

Брате људи никако да схвате да има јевреја који раде за новац све,Олбрајтова прети Шарону ако не повуче јединице из Газе да ће му уведе санкције.
Постоје три врсте јевреја:
1. Либерали(Олбрајтова и остала говна)
2. Националисти(Наши савезници)подржавају идеју Велике Србије и малих муслимана.
3. Ултра верници(само се размножавају)

Ово су речи мога познаника јеврејског Генерала.
 
King 7::
to treba da pitamo G7+1G,Za vreme Afghaniskog nemira rat u tu zemlju,iz vise razloga,(kao Srbima), Rusima je bio nametnut.
Pitanje je,ako je Zapad sa Arapske i druge zemlje! ,u ona doba pomagao oslobodilaki pokret,na primer, Aghanista,Jugoslaviju,Bosnija Kosovo,na koj nacin ih sada gone kao teroriste,9/11/01,i sada London (bacanje petade),nedokazai terorizam radi?
Takva pitanja su korisna nasem narodu da pitaju a najmanje o Masonima,kao sto "reko" kad se pita legalna mafija, ni oni nisu zasticeni!!!
 
vzeoy7y9:
eremita,ma sta si navalio na Masone covece?Masoni nemaju veze sa Zionizam,kad je u pitanju Zapadnog interese, masoni se trude svakome pomoci.
Medjutim,uposlednje vreme,kada je u pitanje legalne mafije, ukluci mene ni masoni nisu zasticeni njihove pljacke.

Па зато што знам где је Б'наи Б''ритуал
(B'nai B'rit)'- јеврејска масонска централа која
је у самом врху пирамиде, јер они господаре
Америком, јер су и ЦИА и ФБИ под непосредном
управом B'nai B'rit-a.
 
mozda sto se Londona tice, ali opasnost od tzv. bele-Al Kaide je sasvim realna...
njih niko nece popreko da pogleda ako u autobusu nose ranac, dok ce nekog tamne puti zagledati sa svih strana, i teroristi to vrlo dobro znaju...
 
Keeper:
to je nemogucje, s obzirom da je bombash samoubica chija je bomba eksplodirala u busu bio tamnoput ;-)
ke.njatori.
Hm, da, kao i za Strelu, a čije vesti? Hoću reći, čuli ste vesti, a na kom kanalu? I ja malopre prelistala Internet, a i bila mi komšinica na kafi, pa sretoh drughara koga nisam videla sto godina...
Pa me čisto interesuje :wink:, kome da verujem? :?
 
zainteresovana:
Keeper:
to je nemogucje, s obzirom da je bombash samoubica chija je bomba eksplodirala u busu bio tamnoput ;-)
ke.njatori.
Hm, da, kao i za Strelu, a čije vesti? Hoću reći, čuli ste vesti, a na kom kanalu? I ja malopre prelistala Internet, a i bila mi komšinica na kafi, pa sretoh drughara koga nisam videla sto godina...
Pa me čisto interesuje :wink:, kome da verujem? :?

ako poverujesh meni, to znachi da si poverovala "blicu" i choveku koji je rekao da je tamnoputi chovek nosio torbu i stalno nervozno zavirivao u nju. samo, meni je to iskreno chudno, bio chovek tamo gore u busu, eksplozija raznela krov i sve, a on je prezhiveo.... dobro, jeste, al ono..... :?
 
King 7:
Mnogo ima tamnoputih po Londonu tako da ih je tesko kontrolisati kao sto ima mnogo torbi i kofera. Evo, u Nemackoj nece narod u vozove i jako je velik strah.
Na kraju, svi putevi vode do Bosne i Kosova.
King 7::
kad 9/11/01 srusise dva solutera u NewYork,prvi potez im je bi,Srbi su to izvrsili,tek posle pola dan,dok su izracunali da su Srbiju vec srusili,pruzise prste na Osama bin laden.
Ako je to istinu da pruzaju prest na Bosanske Al-Kaide,"pa oni su im dali pravo da posle pobede Srba u Bosnu da moz da zive tamo", ali ja mislim da to nije to!!!
 
vzeoy7y9:
King 7:
Mnogo ima tamnoputih po Londonu tako da ih je tesko kontrolisati kao sto ima mnogo torbi i kofera. Evo, u Nemackoj nece narod u vozove i jako je velik strah.
Na kraju, svi putevi vode do Bosne i Kosova.
King 7::
kad 9/11/01 srusise dva solutera u NewYork,prvi potez im je bi,Srbi su to izvrsili,tek posle pola dan,dok su izracunali da su Srbiju vec srusili,pruzise prste na Osama bin laden.
Ako je to istinu da pruzaju prest na Bosanske Al-Kaide,"pa oni su im dali pravo da posle pobede Srba u Bosnu da moz da zive tamo", ali ja mislim da to nije to!!!
Daj, ne lupetaj da su mislili da smo to mi uradili!!!
 
vzeoy7y9:
King 7:
Mnogo ima tamnoputih po Londonu tako da ih je tesko kontrolisati kao sto ima mnogo torbi i kofera. Evo, u Nemackoj nece narod u vozove i jako je velik strah.
Na kraju, svi putevi vode do Bosne i Kosova.
King 7::
kad 9/11/01 srusise dva solutera u NewYork,prvi potez im je bi,Srbi su to izvrsili,tek posle pola dan,dok su izracunali da su Srbiju vec srusili,pruzise prste na Osama bin laden.
Ako je to istinu da pruzaju prest na Bosanske Al-Kaide,"pa oni su im dali pravo da posle pobede Srba u Bosnu da moz da zive tamo", ali ja mislim da to nije to!!!

То је тачно да су 11 9 01 прво нас оптужили.
 
jomini:
vzeoy7y9:
King 7:
Mnogo ima tamnoputih po Londonu tako da ih je tesko kontrolisati kao sto ima mnogo torbi i kofera. Evo, u Nemackoj nece narod u vozove i jako je velik strah.
Na kraju, svi putevi vode do Bosne i Kosova.
King 7::
kad 9/11/01 srusise dva solutera u NewYork,prvi potez im je bi,Srbi su to izvrsili,tek posle pola dan,dok su izracunali da su Srbiju vec srusili,pruzise prste na Osama bin laden.
Ako je to istinu da pruzaju prest na Bosanske Al-Kaide,"pa oni su im dali pravo da posle pobede Srba u Bosnu da moz da zive tamo", ali ja mislim da to nije to!!!
Daj, ne lupetaj da su mislili da smo to mi uradili!!!
Da Srbi su bili prvi krivi,karakteristicno. Pokazi malo postovanja prema starijem od sebe.
 
King 7:
vzeoy7y9:
King 7::
Ma ja im neverujem,da bi uverili svoj narod da toboz jure teroriate oni ovo sami rade.
Engleska vlada je dobro prosla za vreme bombardovanje Srbiju i Srpske zemlje,zato moz da se zahvale S.Milosevina i njegovoj bnadi, ja verujem da je Srbija imala dometne rakete.
Sve je moguce u politici, zato je prljava. Ali nesto ne verujem u tu kombinaciju zato sto je prevelik minus za Tonija i Engleske tajne sluzbe. Vera u bezbednost je pala.
Srbija jeste imala rakete.

aha...
i njih
i teslin top
i jogi letache... ma razbili bi ih samo da smo teli ;)
 
zainteresovana:
A što mešate babe i žabe? Ti izrazi su samo reči koje treba da označe razliku između namernog (u terorističkom napadu, znači u mirnodopskim ulovima) i slučajnog (u ratu) ubijanja civila (ginu tu i muški, a ne samo mi, jadne, žene i deca). A tu itekako ima razlike.
A inače, slažem se, da je to velika glupost. Nasilje uvek rađa nasilje.

ima razlike itekako. kao kasetne bombe u nishu i aleksincu, pojas gaze svaki dan, irachki zatvori... nemoj da se lazesh, jevrej nije chovek, to je neka licemerna spodoba... ako moramo da ih trpimo ne mora da ih opravdavamo! a ko drugi drzi SAD, EU, Rusiju i ostale "civilizovane" zemlje?

a najsmeshniji su ovi prorusi, ovi na forumu shto navijaju za chelzi. savez pravoslavnih... nije nego. pa rusi u rusije ne raspolazu ni sa 5% novca, a oni josh veruju u majku rusiju. i kad su vec raspolozeni za fajt, kad bi bar vidli ko su prijatelji a ko neprijatelji. a ne, oni s*ru danima o jedinoj pravoslavnoj istini, za koju i sami neznaju shta znachi, savezu ortodoxa i shta vec. pa smeshni ste i jadni!
 
vzeoy7y9:
eremita,ma sta si navalio na Masone covece?Masoni nemaju veze sa Zionizam,kad je u pitanju Zapadnog interese, masoni se trude svakome pomoci.
Medjutim,uposlednje vreme,kada je u pitanje legalne mafije, ukluci mene ni masoni nisu zasticeni njihove pljacke.

leeeee

ti se bash razumes u masoneriju?

aj pogledaj dolar od nazad...
 
Бл:
King 7:
vzeoy7y9:
King 7::
Toje indirktan pomoc Zionistima,koji se nalaze na vrhu,medjutim ta Muslimanak ulaganja, nisu iz Palestinu,to su pare koje Arapski lideri nemozedu da unovce $$$ u zlato,pa kad ih moraju uladati u rakete i exploziv,pa dali je to u Srpske zemlje ili u Chechniju,zasto nebi pomogli svojim Muslimanima,biznis u Ameriku normalo tece?
A kakve veze ima nekadasnja poslovna saradnja porodice Bush sa porodicom Bin Laden koja je mnogo poslovala sa Americko - Jevrejskim biznismenima? Izgleda da niko ne moze uci u trag sta Jevreji i Arapi rade sa novcem.

Брате људи никако да схвате да има јевреја који раде за новац све,Олбрајтова прети Шарону ако не повуче јединице из Газе да ће му уведе санкције.
Постоје три врсте јевреја:
1. Либерали(Олбрајтова и остала говна)
2. Националисти(Наши савезници)подржавају идеју Велике Србије и малих муслимана.
3. Ултра верници(само се размножавају)

Ово су речи мога познаника јеврејског Генерала.

ma znao sam da si ti Jesha. ni jedan srbin ne bi bio toliko destruktivan po svoj narod. (jevreji za veliku srbiju, shta cu josh da chujem...)
 

Back
Top