EF. Filmovi koji su vam se svideli ili nisu...

Night Assassin

Primećen član
Poruka
558
Pa, xmmm, postoji tema na forumu za SF filmove koji su vam se svideli, kao sto i sami znate. E pa mene cudi kako to da niko dosad nije stavio slicnu temu za EF filmove...
Pa bez obzira na to, evo jedne takve... Ovo nije tema iskljucivo za odredjen film EF-a koji vam se najvise svideo, tj koji vam je omiljeni (jer ne bih voleo da sad svi stave "The Lord of The Rings" i da smo to bude na temi :) ), vec za svaki film EF-a. Ovde mozemo diskutovati o raznim filmovima Epske fantastike, koji su nam se svideli, a koji ne. Koji su po nasem misljenju lose uradjeni, koji dobro, a mozemo diskutovati i o tome sta je moglo jos da se doda, ili uradi bolje da bi film ispao kvalitetniji, bolji...
Pa toliko od mene... :kpozdrav:
 
Ali definitivno je film Lord of the Rings ispao odličan, mada sam ja bio prilično skeptik pre filma.
Recimo meni se prilično svideo film The Golden Compass, rađen po romanima Filipa Pulmana.
Posebno mislim da je devojčica koja je glumila Lajru, sjajno odigrala, rođena je za tu ulogu.
Filmovi o Hari Poteru mi se nikako nisu svideli, kao ni film Eragon.
 
Ali definitivno je film Lord of the Rings ispao odličan, mada sam ja bio prilično skeptik pre filma.
Recimo meni se prilično svideo film The Golden Compass, rađen po romanima Filipa Pulmana.
Posebno mislim da je devojčica koja je glumila Lajru, sjajno odigrala, rođena je za tu ulogu.
Filmovi o Hari Poteru mi se nikako nisu svideli, kao ni film Eragon.

Naravno da je TLotR ispao odlican, ali ima nekih scena koje mi se nisu svidele i koje su po mom misljenju mogle biti uradjene, mnogo, mnogo bolje... Harry Pottera necu ni da pominjem... A Eragon film,naravno, je po meni toliko unisten da je to neverovatno...!
 

Back
Top