Dženaza za 147 civila u Prijedoru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Слава жртвама свих злочина, и ових 147!

Мада морам да прокоментаришем, 4000-5000 да ли си ти нормалан?! :confused: Чуј нису нађени?! Морам поновити податке 96.000 мртвих свих националнсоти у БиХ! Муслимани су најбројнији али је страдало и око 30.000 Срба.
 
Ma šta me boli dupe za njihove žrtve. Hteli su rat i imali su ga ko im **** mater Tursku. Ta govna bi sve pobio, nijednog ne bi ostavio živog. Gadim se , mrš u ***** materinu i vi vaša usrana Bošnjačka nacija. Da će Bog pa svu tu stoku muslimansku, da istrebimo iz naže otadžbine

СЛОБОДА ИЛИ СМРТ

ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ!
 
Beštija Grofovska:
Ma šta me boli dupe za njihove žrtve. Hteli su rat i imali su ga ko im **** mater Tursku. Ta govna bi sve pobio, nijednog ne bi ostavio živog. Gadim se , mrš u ***** materinu i vi vaša usrana Bošnjačka nacija. Da će Bog pa svu tu stoku muslimansku, da istrebimo iz naže otadžbine

СЛОБОДА ИЛИ СМРТ

ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ!

Дај не сери! И Бошњаци немају никакве везе са Турцима!
 
Enfroz2891.:
Koliko je bilo Srba u Sarajevu pre rata a koliko ih ima danas?
Jel su i oni sami dobrovoljno nestali ko i u Hrvatskoj?
Sarajevo je danas chisti Muslimanski grad a to sve bez zrtava jel?
Ma ajde pali...

srba je u sarajevu bilo 200.000 pre rata tj 1991. godine a danas ih ima jedva 10.000 . Toliko o bosnjackoj toleranciji. Naravno sad ce da dodje bosnjak ili tuzlak i da kaze da su to sve bili zli cetnici i da ih niko nije proterivao nego su sami otisli.
 
Beštija Grofovska:
Ma šta me boli dupe za njihove žrtve. Hteli su rat i imali su ga ko im **** mater Tursku. Ta govna bi sve pobio, nijednog ne bi ostavio živog. Gadim se , mrš u ***** materinu i vi vaša usrana Bošnjačka nacija. Da će Bog pa svu tu stoku muslimansku, da istrebimo iz naže otadžbine

СЛОБОДА ИЛИ СМРТ

ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ!
O Bože sta sve trpiš :roll: :roll:
stvarno si mislim stvarno si ........ :roll: :roll:
 
Jerry Ropero:
srba je u sarajevu bilo 200.000 pre rata tj 1991. godine a danas ih ima jedva 10.000 . Toliko o bosnjackoj toleranciji. Naravno sad ce da dodje bosnjak ili tuzlak i da kaze da su to sve bili zli cetnici i da ih niko nije proterivao nego su sami otisli.

А да моја омиљена теза о "самопротјеривању". :D Неееееееееееееееееее, нисмо их ми протјерали они су сами добровољно отишли!
 
Karlito Brigante:
Nemaju.Da nisu ludi,i većinom nepismeni,moglo bi s njima i da se priča.

Шта лупаш?! Такве шовинистичке изјаве мрзим! Јесте да овај лик који се претставља као Бошњак долази овдје да вријеђа и сигурно мисли за Србе што и ти за муслимане, али ова твоја изјава је превршила сваку мјеру и њом само себе и своју интелигенцију понижаваш!
 
Никола:
Шта лупаш?! Такве шовинистичке изјаве мрзим! Јесте да овај лик који се претставља као Бошњак долази овдје да вријеђа и сигурно мисли за Србе што и ти за муслимане, али ова твоја изјава је превршила сваку мјеру и њом само себе и своју интелигенцију понижаваш!
ja nemogu vjerovat da sam ovdje ovako nesto pročitao.
svaka ti čast :!: :!:
 
А јел мене неко питао кад ме гађао онај муслиман снајпером 93, на Мојмилу. Било ми супер. А тамо на Али-пашином пољу могао си јасно да чујеш како Срби кукају , моле за помоћ, живот. Незванично око 1000 је тамо заклано.........Иди тамо и запали свећу, остаћеш без главе и она ће ти завршити у оној усраној џамији на линији разграничења на Мојмилу, ђе муслимани направише донацијом од терориста једну од највећих џамија на свијету а сигурно највећу на Балкану.
 
Enfroz2891.:
To je fora kad se neki Hrvat,Muzda ili Albanac predstavi kao Srbin i pochne da lupa najcrnje nebuloze da se kao fol pokaze da tako rezonuje vecina Srba....isto radjeno i na suprotnu stranu na ovom 4umu.

Ти ми сисај ***** и обавезно тастер удари оном педеру да ме банује по 1000 пут , ***** вас у дупе и тебе и њега. Лаку ноћ слине, педерашке............

ОБРАЗ........., је најбитнији!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top