Duhovi proslosti u Evropi...

eremita:
Да то је тачно.... по завршетку Другог светског рата Београд је имао 200 000 становника....... и заиста је тако како си написао - али ја не говорим о онима
који су тада дошли НЕГО О ОЛОШУ КОЈИ СЕ НАТРПАО ОВДЕ ОД 1990. ПА
ДО ДАНАС ----------- Наравно не мислим на Србе - него на оне друге - јер Срби
су морали да дођу или у Србију или да напусте земљу - знаш ти добро на
кога сам ја мислио.......

Mnogo je gori onaj olosh sto je pohrlio 1945-te, za tenkovima crvene armije...a, takvi su danas najglasniji....kao, uostalom i pre...
 
King David:
Mnogo je gori onaj olosh sto je pohrlio 1945-te, za tenkovima crvene armije...a, takvi su danas najglasniji....kao, uostalom i pre...

Ти од '45. су поцркали - а у праву си да су веома гласни ЊИХОВИ ПОТОМЦИ.....па само мало загреби по биографијама ликова који никог не представљају а непрекидно су на медијима........
 
markovozd..:
Ko je, osim Srba koji su morali, dosao u Srbiju od 1990 ???????? :D :D :D

Pa ne da niko nije dosao, nego su desetine hiljada pobegle...........

Pazi, keve ti.........dosli u Srbiju od 1990. godine....... :D
Da, hiljade turista, biznismena, umetnika, se otimalo i grizlo da dodju u Srbiju :roll:

Pa, da...ne moze, bre da se zivi od ovih crnaca i Arapa vishe...sve su poslove uzeli, snizili cenu radne snage...uzas! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Ти од '45. су поцркали - а у праву си да су веома гласни ЊИХОВИ ПОТОМЦИ.....па само мало загреби по биографијама ликова који никог не представљају а непрекидно су на медијима........

Nema potrebe, sve ja to znam. Samo...ima jedan problem...potomci tih, cine cirka 80% Beogradjana...i, uglavnom su Srbi, ako nisu Crnogorci vec...
 
King David:
Nema potrebe, sve ja to znam. Samo...ima jedan problem...potomci tih, cine cirka 80% Beogradjana...i, uglavnom su Srbi, ako nisu Crnogorci vec...

Е, ово ти је тотални промашај - углавном су "ЈугослАвени".......није у реду да овако јавно лицитирамо са именима.......али размисли мало........ 8-)
 
eremita:
Е, ово ти је тотални промашај - углавном су "ЈугослАвени".......није у реду да овако јавно лицитирамо са именима.......али размисли мало........ 8-)

Pa ti si prvi zapoceo licitaciju. Ali, ja sam razmislio u medjuvremenu i doshao do zakljucka da su i ti JugoslA veni, uglavnom bili srpskog ili crnogorskog por(ije)ekla.
 

Back
Top