DSS:Demokratska Stranka htela da salje srpske vojnike da ginu u Irak i Avganistan!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislis tvrdnju suprotnu tvojim retrogradnim stavovima.Pa evo npr hoce da ojaca vojku kroz partnerstvo za mir, uveo je civilno sluzenje v.roka sto postoji u svim normalnim zemljama, plate u vojsci su 10 puta vece nego ranije a i uopste pogledi na svet su mu ok

Rekao sam smislenu rečenicu.

To što ti zoveš civilno služenje vojnog roka je gejevska lakrdija. To sebi mogu da dozvole države koje imaju jaku profesionalnu vojsku.

To bi trebalo da se zove "prigovor savesti". Znači da su pacifisti ili da im vera brani da diraju oružje.
Interesantno koliko tih "pacifista" imaju policijske dosijee zbog nasilničkog ponašanja.

Čizme na noge, pušku u ruke, zategni opasač i napreeed marš! Mame vam ga narkomanske...
 
Zar Kosovo nije srpsko??? :shock:

U stvari...
k022.gif


Šta će nam Kosovo kad je puno šiptara?

Vraticemo ih odakle su dosli!
 
Rekao sam smislenu rečenicu.

To što ti zoveš civilno služenje vojnog roka je gejevska lakrdija. To sebi mogu da dozvole države koje imaju jaku profesionalnu vojsku.

To bi trebalo da se zove "prigovor savesti". Znači da su pacifisti ili da im vera brani da diraju oružje.
Interesantno koliko tih "pacifista" imaju policijske dosijee zbog nasilničkog ponašanja.

Čizme na noge, pušku u ruke, zategni opasač i napreeed marš! Mame vam ga narkomanske...

To sto ti *****s su kao smislene recenice?
 
pa trpali ste se tamo nije da niste.

niko se nije u istoriji srbije tako trpao u tudju bulju kao vi za ovih 8 godina.

izrucili ste im bivsa 3 predsednika drzave sto savezna sto republicka, komplet vojni vrh, primili ste njihove spijune u nasu sluzbu da nas unistavaju iznutra, ispunjavate sve njihove naloge, rasprodali ste im privredu, ma nema sta niste uradili i opet nista.

ajd ti meni kazi sta je jos trebalo da uradite ? da posaljete 10.000 srba da ratuju za njih?

mi nikad nismo bili lizači SAD bulje
hebe se njima što smo mi izručili krepanog Čobeta

sve zemlje u okruženju imaju neki q_rac od vojnika u njihovim misijama, jedino mi ne
pa sad ko se kome koliko uvukao
a špijuni u vojsci, ma to su domaći izdajnici, sve rade za keš, dojavljuju koliko vojnika ide na redovno i vikendom u grad:lol::lol:
u eri satelita kad se vidi sve na 50 centimetara, mi imamo špijune koji nam "ruju iznutra"
zato nam je tako, što živimo u 19 veku....
 
Ti da si hrabar bar malo od onoga sto lupetas ovde uzeo bi pusku pa ka Kosovo, a ne bi **** o tome iz subotice

E, paćeniče maloumni... Da si pratio starije teme video bi kome govoriš da uzme pušku.

Da svaki od vas gejeva ubije samo deseti deo dušmana od mog broja niko danas više Srbiji ne bi pretio.

I ne brini za mene. Kad dođe vreme biću na Kosovu i udaraću nove recke.
 
. Sada se vidi ko radi za agresora i okupatora i ispunajva njegove naloge u nasoj zemlji. Hvala DSS-u na ovim insajderskim informacijama!


1. Odluke o saradnji Srbije sa NATO alijansom donete su u
vreme Vlade Srbije, na čijem čelu je bila Demokratska stranka Srbije, a u kojoj
nije učestvovala Demokratska stranka.


2. Vlada Srbije, na čijem je čelu u prvom mandatu bio lider
Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica, a u kojoj nije bila DS, još u
avgustu 2006. godine donela odluku o upućivanju srpskih trupa u Avganistan.


3. Kancelarija NATO u Ministarstvu odbrane otvorena za vreme mandata Koštuničine vlade, dok je ministar odbrane bio Zoran Stanković iz D S S, takodje bez učešća DS.
 
za mandata tadica i sutanovca ljudstvo je smanjeno za 5 puta sa preko 100.000 na samo 24.000 .


"...dok je DS bila u Vladi, Vojska Srbije je brojala blizu
80.000 ljudi. Kada smo se vratili u Vladu, zatekli smo Vojsku od samo 28.000 ljudi. Oko 40.000 vojnika je nestalo iz Vojske Srbije u rasponu kada je Vladu vodila DSS...",kazao je Spasojević - pomocćik ministra odbrane
 
Nato i EU nisu isto, ali poznato je da se Sutanovac zalaze za ulazak u NATO.

Sto se tice civilnog sluzenja, to jeste tekovina zapada, ali niti toga ima u svim zemljama zapadne Evrope niti je to na zapadu pretvereno u farsu kao sto je to kod nas slucaj, verovatno smisljeno i planski. Svuda postoje neka pravila i kvote za civilno sluzenje, kod nas se svelo bukvalno na licni izbor. Kod nas ne postoji nikakva kontrola niti su propisane kaznene mere za zloupotrebu civilnog sluzenja vojnog roka....farsa!
 
jaooooo al' sam neobavešten:-o
i mi socijalisti imamo moderatora:heart::D

sa zakašnjenjem čestitam, srce je na levoj strani:heart::lol:

:heart::heart:
čujem da nam partiju kritikuju Vučelić i Vulin
to će nas samo ojačati, u to sam ubeđen, samo da Krkobabić još poživi
moja omiljena, uz koju sam odrastao i zavoleo levu opciju
"jul-jul-espe's-nova demokratija":mrgreen:
 
mi nikad nismo bili lizači SAD bulje
hebe se njima što smo mi izručili krepanog Čobeta

sve zemlje u okruženju imaju neki q_rac od vojnika u njihovim misijama, jedino mi ne
pa sad ko se kome koliko uvukao
a špijuni u vojsci, ma to su domaći izdajnici, sve rade za keš, dojavljuju koliko vojnika ide na redovno i vikendom u grad:lol::lol:
u eri satelita kad se vidi sve na 50 centimetara, mi imamo špijune koji nam "ruju iznutra"
zato nam je tako, što živimo u 19 veku....

haha kako bre nismo.

pa ko je ikome ikada izrucio bivsa 3 predsednika kao i ceo kompletan vojno politicki vrh?

ja jos nisam cuo za tu zemlju a ti me informisi.

niko nije olizao bulju amerikancima kao srbi za ovih 8 godina i sto je jos poraznije nikad to nije dalo gore rezultate.

ja te pitam a ti nikako da odgovoris sta smo to po tebi jos trebali da uradimo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top