DRUGOVI

Prvo, moram priznati da nisam procitao bas sve postove. Ima mnogo, a neki i nisu za citanje, tako da mozda i nekog ne znajuci citiram.
Drugo, ja bi razdvojio pojmove drugovi i prijatelji. Druzim se sa puno ljudi, a nisu mi bas svi prijatelji. Medju prijateljima imam i par zena i ne bi ih menjao ni za sta na svetu.
 
Copy_Cat:
Zasto vi momci ne mozete da budete samo drugovi sa nama devojkama?
Evo sta mi se desili-u mojoj grupi na faksu je jedan decko sa kojim sam prvo imala samo povrsne kontakte, a zatim smo poceli nesto intenzivnije da se druzimo, razmenili smo neke knjige i culi se par puta telefonom...Pricali smo sasvim normalno, zezali se, ali to je trajalo SAMO DO TRENUTKA kada sam mu rekla da imam decka (nije me ni pitao, vec sam to onako uz razgovor pomenula).
Od tada mi se jedva javlja, da ne kazem bezi od mene, sto mene nervira, jer jednostavno mi ne ide u glavu zasto ne mozemo da nastavimo druzenje kao i do sada?
I sta da uradim? svaki dan upoznajem neke nove ljude, i jel sad svima treba da kazem cim se upoznamo ja imam decka, pa ako hoces da budemo drugovi, moze? Bas mi je ovo glupo.
Bas bih volela da cujem sta imate da mi kazete na tu temu.
Hemija sestro! Muski mozak je takav pomiri se sa tim. Nije da ne verujem u musko-žensko prijateljstvo ali dokazano je u praksi da ono mora kad tad izaći na neki veći nivo!!! :D P.S. imaš li sad dečka? ;)
 
geisha:
ma di muskarci mogu biti drugovi s devojkama? odma im se digne kad pocnu da pricaju s nama, i ***** takvo drugarstvo. zato su najbolji gay drugovi, bar ne startuju i u svemu te razumeju.......

...pa naravno...cim ne postoji fizicka privlacnost tj. pozuda - logicno je da drugarstvo moze postojati, a da li ce se "ocuvati i trajati" zavisi od osoba koje se druze...

:-) ipak je ovo proverena hipoteza: devojka + gay decko = najbolji drugovi
...imate mnogo takvih primera jakih i dugotrajnih, veoma vernih drugarskih odnosa...pa...
razmislite...
 
Copy_Cat:
Zasto vi momci ne mozete da budete samo drugovi sa nama devojkama?
Evo sta mi se desili-u mojoj grupi na faksu je jedan decko sa kojim sam prvo imala samo povrsne kontakte, a zatim smo poceli nesto intenzivnije da se druzimo, razmenili smo neke knjige i culi se par puta telefonom...Pricali smo sasvim normalno, zezali se, ali to je trajalo SAMO DO TRENUTKA kada sam mu rekla da imam decka (nije me ni pitao, vec sam to onako uz razgovor pomenula).
Od tada mi se jedva javlja, da ne kazem bezi od mene, sto mene nervira, jer jednostavno mi ne ide u glavu zasto ne mozemo da nastavimo druzenje kao i do sada?
I sta da uradim? svaki dan upoznajem neke nove ljude, i jel sad svima treba da kazem cim se upoznamo ja imam decka, pa ako hoces da budemo drugovi, moze? Bas mi je ovo glupo.
Bas bih volela da cujem sta imate da mi kazete na tu temu.

Lako pitanje.Kad imam decka ne trebaju mi drugovi zato sto je meni svaki drug potencijalni decko,ili mi je polu-decko,polu-decko to je decko koji nije za javnost i za seks nego samo za poljupce.
 
Copy_Cat:
Zasto vi momci ne mozete da budete samo drugovi sa nama devojkama?
Evo sta mi se desili-u mojoj grupi na faksu je jedan decko sa kojim sam prvo imala samo povrsne kontakte, a zatim smo poceli nesto intenzivnije da se druzimo, razmenili smo neke knjige i culi se par puta telefonom...Pricali smo sasvim normalno, zezali se, ali to je trajalo SAMO DO TRENUTKA kada sam mu rekla da imam decka (nije me ni pitao, vec sam to onako uz razgovor pomenula).
Od tada mi se jedva javlja, da ne kazem bezi od mene, sto mene nervira, jer jednostavno mi ne ide u glavu zasto ne mozemo da nastavimo druzenje kao i do sada?
I sta da uradim? svaki dan upoznajem neke nove ljude, i jel sad svima treba da kazem cim se upoznamo ja imam decka, pa ako hoces da budemo drugovi, moze? Bas mi je ovo glupo.
Bas bih volela da cujem sta imate da mi kazete na tu temu.

Postoje vrlo komplikovani uslovi pod kojima osoba ženskog pola (nazovimo je žena) i osoba muškog pola (nazovimo ga muškarac) mogu biti prijatelji. ;)
 
ja imam drugove, stvarno, mada se posle dugog vremena ispostavi da su imali neshto drugo u planu
bolje recji, ni jednu drugaricu sem sestree nemam, da izlazimo, zezamo se i taKO TO
mada sam uvek bezhala od toga da takvo prijateljstvo necje dugo da traje, tako se desi da smo best 4 godine a posle u vezi i best i dalje
ili smo vechito drugovi jer znamo da akomse neshto desi pokvaricjemo odnose
hvala bogu ima inteligentnih ljudi kojim nije sve u sexu
 
Copy_Cat:
Zasto vi momci ne mozete da budete samo drugovi sa nama devojkama?
Evo sta mi se desili-u mojoj grupi na faksu je jedan decko sa kojim sam prvo imala samo povrsne kontakte, a zatim smo poceli nesto intenzivnije da se druzimo, razmenili smo neke knjige i culi se par puta telefonom...Pricali smo sasvim normalno, zezali se, ali to je trajalo SAMO DO TRENUTKA kada sam mu rekla da imam decka (nije me ni pitao, vec sam to onako uz razgovor pomenula).
Od tada mi se jedva javlja, da ne kazem bezi od mene, sto mene nervira, jer jednostavno mi ne ide u glavu zasto ne mozemo da nastavimo druzenje kao i do sada?
I sta da uradim? svaki dan upoznajem neke nove ljude, i jel sad svima treba da kazem cim se upoznamo ja imam decka, pa ako hoces da budemo drugovi, moze? Bas mi je ovo glupo.
Bas bih volela da cujem sta imate da mi kazete na tu temu.

Ma Kopi, covece? kako da budemo drugovi, kad si suprotnog pola, objasni mi? mozemo biti drugovi do jednog momenta, jos ako si zgodna, kako?, kako da sebe sputam u toliko iskusenja, joooooj. Jedino mozes biti drug homoseksualcu, nemoj o tome vise nikog da pitas nista, to ti je definitivno, tako.
 

Back
Top