DRUGOVI

geisha:
eh, pa ja bih, nego ne znam sta cu da radim kad se svi muski s foruma zaljube u mene, pa mi dosadjuju, ****** to ti je dilema........... :lol:


Nema veze... cepni je meni na mail... pa nek` postradam sam. Da, da... svestan sam toga, potpuno, ubice me radoznalost jednog dana. ;)
 
Copy_Cat:
Zasto vi momci ne mozete da budete samo drugovi sa nama devojkama?
Evo sta mi se desili-u mojoj grupi na faksu je jedan decko sa kojim sam prvo imala samo povrsne kontakte, a zatim smo poceli nesto intenzivnije da se druzimo, razmenili smo neke knjige i culi se par puta telefonom...Pricali smo sasvim normalno, zezali se, ali to je trajalo SAMO DO TRENUTKA kada sam mu rekla da imam decka (nije me ni pitao, vec sam to onako uz razgovor pomenula).
Od tada mi se jedva javlja, da ne kazem bezi od mene, sto mene nervira, jer jednostavno mi ne ide u glavu zasto ne mozemo da nastavimo druzenje kao i do sada?
I sta da uradim? svaki dan upoznajem neke nove ljude, i jel sad svima treba da kazem cim se upoznamo ja imam decka, pa ako hoces da budemo drugovi, moze? Bas mi je ovo glupo.
Bas bih volela da cujem sta imate da mi kazete na tu temu.

hmmmm...a bas sam danas sa ortacima pricao o tome zasto devojke misle da mi nemamo dovoljno drugarica, pa ih bas trazimo na faksu...
verovatno je hteo nesto vise, i sto bi gubio vreme na druzenje sa tobom, ako zna da to nece da dobije...
al' ako te tako kulira, jedva ti se javlja, onda je jednostavno kreten...
 
Copy_Cat:
Zasto vi momci ne mozete da budete samo drugovi sa nama devojkama?

Pricali smo sasvim normalno, zezali se, ali to je trajalo SAMO DO TRENUTKA kada sam mu rekla da imam decka

Isto se i ja pitam. Skoro svaki muskarac sa kojim sam se druzila me je startovao pre ili kasnije. I kad se desi da ih odbijem, prstanu da se druze sa mnom. To je, ja mislim, pitanje nivoa svesti. Sada cu da citiram raindog koja je na jednom mestu napisala da ljudi koji se druze, ako imaju dovoljo razuma, cak i ako postoji fizicka privlacnost izmedju njih, mogu da se uzdrze ako znaju da postoji razlog da ne budu zajedno.
 
Nexus 6:
hmmmm...a bas sam danas sa ortacima pricao o tome zasto devojke misle da mi nemamo dovoljno drugarica, pa ih bas trazimo na faksu...
verovatno je hteo nesto vise, i sto bi gubio vreme na druzenje sa tobom, ako zna da to nece da dobije...
al' ako te tako kulira, jedva ti se javlja, onda je jednostavno kreten...

Ne znam kako neko moze da kaze da ne zeli nove drugarice, jer ih ima dovoljno.
 
Sharlote:
Ne znam kako neko moze da kaze da ne zeli nove drugarice, jer ih ima dovoljno.

samo dajem moguce objasnjenje...i to samo jer sam cuo takve komentare bas danas...
ne kazem da bih ja reagovao isto, najverovatnije ne bih...
nego...verovatno je decko zeleo vise, shvatio da to ne moze da dobije, i odlucio da ne zeli da se zadovoljava malim stvarima...povremenim druzenjem, koje se uglavnom obrce oko faksa...
jednostavno ne zeli da joj bude samo drug...zar je to cudno?
 
Sharlote:
Isto se i ja pitam. Skoro svaki muskarac sa kojim sam se druzila me je startovao pre ili kasnije. I kad se desi da ih odbijem, prstanu da se druze sa mnom. To je, ja mislim, pitanje nivoa svesti. Sada cu da citiram raindog koja je na jednom mestu napisala da ljudi koji se druze, ako imaju dovoljo razuma, cak i ako postoji fizicka privlacnost izmedju njih, mogu da se uzdrze ako znaju da postoji razlog da ne budu zajedno.
Pa ne znam, ja nisam imala te neprijatne situacije, niko od drugova ko me startovao nije prekinuo druzenje sa mnom kad sam rekla ne. Tu me malo razocaraju, ali ako su zaista pozitivni likovi uz sasvim malo truda mogu da ostanu zaista dobri drugovi. Eto takav jedan mi je sada najbolji drug, a svojevremeno je cak bio ludo zaljubljen u mene. Sve se to moze prevazici, pa i muskarci su nekada stidni, ili im je neprijatno kad otkriju karte pa posle ne znaju kako da se ponasaju. mozda je nekad i djevojka ta koja treba ponovo da naglasi da moze da se nastavi prijateljstvo uprkos tome sto se izdesavalo. Opet, kod svakoga je drugacije... :roll:
 
Ne mora da znaci da je uvek nemoguce,imam drugaricu,druzimo se skoro 8 godina,nikad nijedno od nas nije pokazalo nikakvo interesovanje za ovog drugog,setamo,pricamo,drzimo se za ruke,spavali smo maltene u istom krevetu par puta i nikad nista,jednostavno ne gledamo se tim ocima.
 
Kroasan:
To druzenje je za nekoga ko je odbijen mozda tesko,rade ga emocije,heavy mu je da prihvati NE,mucenje je to.

Da, ali on mene nikada nije muvao, nikada me nije pitao da li imam decka...Lepo smo se druzili i onda kada smo se dohvatili i te teme...Ni da me pogleda, bas se glupo osecam.
A ako je hteo nesto vise, mogao je odmah da pita, ja mislim, pa ako mu ne odgovara, zdravo, a ne ovako. :-?
meni je on jako simpatican i drag i volela bih da nastavimo da se druzimo.
 
Copy_Cat:
Zasto vi momci ne mozete da budete samo drugovi sa nama devojkama?
Evo sta mi se desili-u mojoj grupi na faksu je jedan decko sa kojim sam prvo imala samo povrsne kontakte, a zatim smo poceli nesto intenzivnije da se druzimo, razmenili smo neke knjige i culi se par puta telefonom...Pricali smo sasvim normalno, zezali se, ali to je trajalo SAMO DO TRENUTKA kada sam mu rekla da imam decka (nije me ni pitao, vec sam to onako uz razgovor pomenula).
Od tada mi se jedva javlja, da ne kazem bezi od mene, sto mene nervira, jer jednostavno mi ne ide u glavu zasto ne mozemo da nastavimo druzenje kao i do sada?
I sta da uradim? svaki dan upoznajem neke nove ljude, i jel sad svima treba da kazem cim se upoznamo ja imam decka, pa ako hoces da budemo drugovi, moze? Bas mi je ovo glupo.
Bas bih volela da cujem sta imate da mi kazete na tu temu.

Mozda je pomislio da time sto si mu rekla da imas decka,da je to neki tvoj nacin da ga udaljis od sebe na fin nacin;-)
 
eh --- pa zato ja nosim majicu ----U D A T A S A M --- ,,, salim se ,, ali izgleda da status zabavljanja ili braka sa nekim treba napomenuti pri upoznavanju ,,,, ovako;;;;;;; JA SAM AVESIC i IMAM DECKA ,,, prvi dojam o vama biće --- paz budale ,, ali vremenom cete imati samo PRAVE prijatelje ,,,,,

inace bas bas volim musko drustvo ,,, ali drustvo ,, ocigledno toga ima samo dok ne izrastu sisići ,,, yebiga to im je nešto iskonsko
 
LUDICA:
Pa ne znam, ja nisam imala te neprijatne situacije, niko od drugova ko me startovao nije prekinuo druzenje sa mnom kad sam rekla ne. Tu me malo razocaraju, ali ako su zaista pozitivni likovi uz sasvim malo truda mogu da ostanu zaista dobri drugovi. Eto takav jedan mi je sada najbolji drug, a svojevremeno je cak bio ludo zaljubljen u mene. Sve se to moze prevazici, pa i muskarci su nekada stidni, ili im je neprijatno kad otkriju karte pa posle ne znaju kako da se ponasaju. mozda je nekad i djevojka ta koja treba ponovo da naglasi da moze da se nastavi prijateljstvo uprkos tome sto se izdesavalo. Opet, kod svakoga je drugacije... :roll:

I mene je ranije malo razocaravalo kad me neko izbegava zbog toga. Mozda je razlog sto to rade pre povredjena sujeta nego stidjivost. Ali, moguce je prevazici.
 
Treba u startu da se postavis tako kao da te muvanje ne zanima i da indiskretno kazes da imas tipa. Cisto da se ne nadaju, tj da im ne dajes laznu nadu za nesto... sto je normalno i prirodno da je u njihovim glavama.
Ovo tvoje pitanje je vrlo slicno sa "A zasto tipovi misle na sex sa devojkama"...

Megu biti prijatelji ali ako su obadvoje za takvu vrstu odnosa.... a u 90% slucajeva neko zeli nesto vise...
 
Copy_Cat:
Zasto vi momci ne mozete da budete samo drugovi sa nama devojkama?
Evo sta mi se desili-u mojoj grupi na faksu je jedan decko sa kojim sam prvo imala samo povrsne kontakte, a zatim smo poceli nesto intenzivnije da se druzimo, razmenili smo neke knjige i culi se par puta telefonom...Pricali smo sasvim normalno, zezali se, ali to je trajalo SAMO DO TRENUTKA kada sam mu rekla da imam decka (nije me ni pitao, vec sam to onako uz razgovor pomenula).
Od tada mi se jedva javlja, da ne kazem bezi od mene, sto mene nervira, jer jednostavno mi ne ide u glavu zasto ne mozemo da nastavimo druzenje kao i do sada?
I sta da uradim? svaki dan upoznajem neke nove ljude, i jel sad svima treba da kazem cim se upoznamo ja imam decka, pa ako hoces da budemo drugovi, moze? Bas mi je ovo glupo.
Bas bih volela da cujem sta imate da mi kazete na tu temu.
ja neznam što se ti uopće čudiš tome........
pa muškarcima je u genetckom kodu samo pomisao kako da neku povale......zar misliš da je tvoj dečko bolji od drugih....ne draga njima je sex na pameti skoro 24 sata dnevno.....pa i dok spavaju imaju bludne misli.....
 
Rahaela:
ja neznam što se ti uopće čudiš tome........
pa muškarcima je u genetckom kodu samo pomisao kako da neku povale......zar misliš da je tvoj dečko bolji od drugih....ne draga njima je sex na pameti skoro 24 sata dnevno.....pa i dok spavaju imaju bludne misli.....
Bas sam i razmisljao da napisem nesto u fazonu da samo one "hladne" zele samo drugarstvo... Ali pomislih neka ce se naci uvredjena... Ali posto vidim da i te "hladne" ne haju za bonton onda necu ni ja. :mrgreen:
 

Back
Top