Draga Livija srecan rodjendan

poslednji :lol:
barem mislim
SRECAN RODJENDAN
Happy-Birthday2.gif
 
AntunTun:
borg i livija su ortaci...jaoooo diiivno...

mislim da svi vole bajagu...od onih ultra chasha vode s izvora frula i te fore...preko onih za lepu lukitj i boru drljachu...preko cece karleushe seke...onih za lunu gloriju i ekipu...zatim onih za merlina crvenu jabuq i slichne...pa sve do onih dejan cukitj neverne bebe...svi vole bajagu...ko mozhe da ne voli neshto poput bajage?...moji su drugovi biseri rasuti ono brateeeee ne bi verovo...

gonorrhea...here i go again...my my how can i resist u...

jest'.... to je trebalo da pretpostavish ondak kad si nam se uvalio da te zovemo na pivo :D

e ladno dino merlin.... i bajaga.... :lol: na mom rodjendanu.... :lol: fuj..... :-?
mis'.... ebo pesmu koja ide 'zhivot je kad si zhiv...' jok.... zhivot je kad se ukiselish..... glupos'.....
bajage se plashim josh od ranog detinjstva.... otprilike od trenutka kad sam ga upoznala..... bio je s zhikom... a zhika btw neshto svira u bandu im..... blejali s jednim mojim roditeljem....

no sad kad si pomenuo..... kicja slabinac je oduvek bio moja slabost.... :roll: :-D
onda boba stefanovicj.... pa arsen dedicj... misha kovach.... miki jevremovicj.... djordje marjanovicj.... milicj vukashinovicj.... cela ta rokendrol generacija.... :rolleyes:
 
nego josh je drugi dan... kod MENE je drugi dan... shto znachi da je drugi dan..... jer sam ja sad tako rekla... da ti ne objashnjavam vishe.... shta sam tela?
....
a da.... da se izvinim jagodi..... nisam jagoda leba mi.... nego tebe nema neshto.....
falila si... ovaj narod ne razliqje ni bolje a ne dozu.... gdes ti sad? nazad na vma?
 

Back
Top