Rođendan

Pope, srećan ti rođendan.:vatromet:
Ne brini, tvojima svakako značiš i vole te, za ostale - briga te!

Već godinama, volela bih da nestanem za sve praznike koji se čestitaju.
Rođendan ne bih slavila ali moram.
Htela - ne htela, okupe mi se, sve već unapred znam i postalo mi je smorno.
 
U nedelju mi je bio Rođendan.. isključio sam ona glupa obaveštenja na Viberu i Fejsu da vidim ko će da se seti.. Prošle godine stotine poruka a sad.. Ono jbg uža familija, jedna školska, i dve žene sa fejsa.. sve ukupno 9 osoba.. da l sam tolko nebitan lik? ili ljudi imaju toliko svojih problema pa se i ne sete..
Jbt kum ništa ( au al me razočarao) , drugovi, rođaci..nula bodova.. msm lako je 05.05. !!!
Da li je to vama specijalan dan il se sje bete ko ja??
To sam i ja uradila pre par godina.

Lakše mi je, lepše mi je i draže su mi čestitke onih koji me se sete.
 
U nedelju mi je bio Rođendan.. isključio sam ona glupa obaveštenja na Viberu i Fejsu da vidim ko će da se seti.. Prošle godine stotine poruka a sad.. Ono jbg uža familija, jedna školska, i dve žene sa fejsa.. sve ukupno 9 osoba.. da l sam tolko nebitan lik? ili ljudi imaju toliko svojih problema pa se i ne sete..
Jbt kum ništa ( au al me razočarao) , drugovi, rođaci..nula bodova.. msm lako je 05.05. !!!
Da li je to vama specijalan dan il se sje bete ko ja??
Pope ljubi Beba u oba obraza! 😘😘😘 Nek si nam srećan i dugovječan, sve najbolje ti želim od srca ❤️❤️
 
Ćuti, ja se sa setom sećam rođendana na kojima sam mogao da pojedem nekoliko parčadi pravih torti sa korama, orasima, filom... sve onako kako treba. To se nekad pravilo po tri, četiri različite torte, pa ti iseku i naslažu u poslužavnik i stave na sto, da se najedeš ko čovek i dragi gost. Ovo danas je katastrofa. Zaposlene žene neće da se bakću sa tim starovremskim tortama, nego ti turi nešto sa keksom umesto kore i nekim šlagom. Ili čiz kejk. Ili možda i naruči neku pravu tortu ali joj daš tanjirić u koji ti stavi jedno parčence, pa te bude blam da tražiš repete. Užas šta smo dočekali.
 
U nedelju mi je bio Rođendan.. isključio sam ona glupa obaveštenja na Viberu i Fejsu da vidim ko će da se seti.. Prošle godine stotine poruka a sad.. Ono jbg uža familija, jedna školska, i dve žene sa fejsa.. sve ukupno 9 osoba.. da l sam tolko nebitan lik? ili ljudi imaju toliko svojih problema pa se i ne sete..
Jbt kum ništa ( au al me razočarao) , drugovi, rođaci..nula bodova.. msm lako je 05.05. !!!
Da li je to vama specijalan dan il se sje bete ko ja??
Мени јесте.Свим битнијим особама редовно честитам рођендане,а ја углавном добијем честитке од тих истих особа.
На фејсу,неком честитам,неком не,али не добијем пуно честитки.Раније их је било више.
 

Back
Top