Rođendan

pop80

Veoma poznat
Poruka
11.864
U nedelju mi je bio Rođendan.. isključio sam ona glupa obaveštenja na Viberu i Fejsu da vidim ko će da se seti.. Prošle godine stotine poruka a sad.. Ono jbg uža familija, jedna školska, i dve žene sa fejsa.. sve ukupno 9 osoba.. da l sam tolko nebitan lik? ili ljudi imaju toliko svojih problema pa se i ne sete..
Jbt kum ništa ( au al me razočarao) , drugovi, rođaci..nula bodova.. msm lako je 05.05. !!!
Da li je to vama specijalan dan il se sje bete ko ja??
 
Poslednja izmena:
Ja sam prestao da slavim rođendan ima više od 10 godina ne znam to da objasnim tako mi došlo svi koji me znaju su onda polako prestali sa čestitkama i jako sam im zahvalan na tome naravno najuža familija ne odustaje i dalje mi šalju poruke ili zovu i to je to
 
Ljudi su navikli da im stižu obaveštenja kad je kome rođendan i bez obaveštenja oni se prosto i ne sete.

Ne bih ja to shvatao mnogo lično, i ja sam pogasio mreže i obaveštenja i obično mi čestita najuži krug ljudi, a neki i iz tog kruga zaborave. Ne uzmem im za zlo, prosto ljudi imaju svojih obaveza i taj konkretan dan im ne padne na pamet, to ne znači da sutra ne bi za mene uradili šta god.

Jeste da malo udari na psihu to kad ti najbliži ne čestita, ali šta da se radi.
 
U nedelju mi je bio Rođendan.. isključio sam ona glupa obaveštenja na Viberu i Fejsu da vidim ko će da se seti.. Prošle godine stotine poruka a sad.. Ono jbg uža familija, jedna školska, i dve žene sa fejsa.. sve ukupno 9 osoba.. da l sam tolko nebitan lik? ili ljudi imaju toliko svojih problema pa se i ne sete..
Jbt kum ništa ( au al me razočarao) , drugovi, rođaci..nula bodova.. msm lako je 05.05. !!!
Da li je to vama specijalan dan il se sje bete ko ja??
Ove godine ti je rodjendan pao na Uskrs, pa je mozda zbog toga.

Ne znam kako je kod drugih, ali kada nesto proslavljamo obicno sam dosta zauzeta, i fizicki i mislima oko porodice i gostiju.
I proleti dan.
 
Ja sam prestao da slavim rođendan ima više od 10 godina ne znam to da objasnim tako mi došlo svi koji me znaju su onda polako prestali sa čestitkama i jako sam im zahvalan na tome naravno najuža familija ne odustaje i dalje mi šalju poruke ili zovu i to je to
od sad i je na pridajem nikakv značaj tome danu
 

Back
Top