DOSADNI LJUDI

yota

Aktivan član
Poruka
1.806
Sta obično kažete kad je neko dosadan do bola npr:ignorišete ili kažete dosadan si ko hiljadu proliva ili dosadan si moronu,ili dosadno.ps.ovo je pisanje iz dosade!
 
hahaha,Dark dao si mi inspiraciju u homo zoni,a jest...dođe to s godinama!hahaha,ali stvarno proliv je zajebano dosadan,toliko da te iscedi,a zamisli još tipa ili tipušu,kao proliv...ubija brate samo tako,a tek više proliva...razara hahaha.
 
Sta obično kažete kad je neko dosadan do bola npr:ignorišete ili kažete dosadan si ko hiljadu proliva ili dosadan si moronu,ili dosadno.ps.ovo je pisanje iz dosade!

nije meni tesko slusati dosadne ljude, ostaje mi taman vise vremena da se zadubim u svoje misli, ne primjete to oni, a i da primjete i njima je dobro kada pricaju, slusalac je manje vise bitan, znam ja to nekada i po sebi, ono hocu da pricam i ako mi neko upadne sa pitanjem ja preskocim samo nastavim, de bre covjece hocu da pricam :D ... dosadne price su kao neka tiha muzika u pozadini u kaficu, lako se podnose ...
 
Pa zavisi od toga ko je u pitanju, i šta je u pitanju, nemaju svi isti tretman i nije isto ako neko davi iz dosade ili ako je u problemu, treba mu pomoć, savet isl.
Generalno, reagujem različito, nekada umem kulturno da prećutim iako mi je sve poplavelo oko vrata i najradije bih pobegla, nekada se samo isključim, zevam, i čekam priliku da se na finjaka izvučem, ili u nekim situacijama kažem, uglavnom provučeno kroz šalu.
 
Sta obično kažete kad je neko dosadan do bola npr:ignorišete ili kažete dosadan si ko hiljadu proliva ili dosadan si moronu,ili dosadno.ps.ovo je pisanje iz dosade!

Ima par dosadnih koji mnogo vole da pricaju, ali ajde sto puno pricaju, dosadno opisuju dogadjaje i ljude. Umesto da objasne nesto prosto u par reci, pricaju od Kulina bana. Obicno kazem "skrati pricu, shvatam poentu".
 
Sta obično kažete kad je neko dosadan do bola npr:ignorišete ili kažete dosadan si ko hiljadu proliva ili dosadan si moronu,ili dosadno.ps.ovo je pisanje iz dosade!

pojma nemam
uglavnom sam ja taj koji je dosadan drugima
smiley-confused001.gif
 
Sa većinom ljudi nemam mnogo zajedničkih tema... I zato sam dosadan i ja njima i oni meni. Mada je samoća još dosadnija, što me tera da se prilagodim. Iako je tu skoro uvek neki osećaj mučnine koji prati puste reči.
 

Back
Top