DOKLE VISE??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam 13 god. Dolazim ovde odgovorim na temu,ne otvaram bezvezzne teme,niti spamujem,i nisam od onih likova koji ocigledno nemaju sta da rade pa po ceo dan vise na forum.Dosadjuju se
pa je ocigledno da ce da pisu gluposti.Nemaju zivot van foruma.Kad vdim tako glupu temu
znam ko moze da je otvori.Pa Daca ili ta druzina koja ocigledno namerno unistava sve teme.A autor teme je ocigledno mnooogo iznerviran sto je malo i glupo jer ako ne zelis da dolazis nemoj sto se toooooliko potrises zbog ovoga

potpisujem!
e epox, svaka ti cast...! :p:p:p
 
Verovatno "Sta obuci za maturu",ILI "Mojoj drugarici se on svidja ali on se lozi na mene:":roll::roll::roll:
Ne obracam se njoj licno nego uopsteno kazem.E koji nam sve biseri unistavaju podf
svojim besmislenim temama.:twisted::roll:
 
Mislim da su sve teme zatvorene sa debelim razlogom i nema tu sad shta puno da se pricha... Moderatori rade svoj posao, ne znam kolika im je plata, ali mislim da je dovoljna da plate svoje rachune... ;)
 
u potpunosti se slazem!!!!pa daj vidi nam aktivne teme!!!ma prosto pocnem da zjevam od samog naslova!!!a ko j*** tu djecu pa nek citaju, pisu, kad izjave glupost ko obicno kuliras, kad kazu nesto pametno slozis se i eto!!al ovaj podforum je stvarno nagrdjen!!pocece jos da stvaljaju teme koja ti je omiljena boja, omiljeno ime i sl...ma gluposti!!!hmm..i ovo mi je kao neka tinejdzerska soba...ma daaa...ako su tinejdzei do 13god!!!:evil:

Bila je tema koja su nam omiljena imena....:D
 
e ovako...period predadolescencije pocinje od 10 god. i traje do 12.god,a period od 13-16 godina odgovara periodu puberteta,dok period od 17-21.god odgovara periodu kasne adolescencije...hm,hm...to nesto znaci...Lorencio ja sam otvorila temu da li je on pravi,ne znam da li si mislio na mene ili na nekog drugog...nije ni vazno...a to sto nase teme nisu zakljucane nesto znaci,nemojte kriviti moderatore,kao sto je vec gore napomenuto oni to rade BESPLATNO i treba ih razumeti..toliko od mene
 
e ovako...period predadolescencije pocinje od 10 god. i traje do 12.god,a period od 13-16 godina odgovara periodu puberteta,dok period od 17-21.god odgovara periodu kasne adolescencije...hm,hm...to nesto znaci...Lorencio ja sam otvorila temu da li je on pravi,ne znam da li si mislio na mene ili na nekog drugog...nije ni vazno...a to sto nase teme nisu zakljucane nesto znaci,nemojte kriviti moderatore,kao sto je vec gore napomenuto oni to rade BESPLATNO i treba ih razumeti..toliko od mene



To mi je tada palo na pamet , mada je tema glupa . Sta ti ocekujes da se pise na toj temi? imas par razloga da navedes i to je to..pozdrav
 
A najgore su teme koje se dizu iz mrtvih....aaaaa...mrzim ih....
Evo dan nisam bila ovde,a vec je dignuta tema ne znam ni od kad 2003-2004 a mozda i kasnije,kao da li uzivate kad vam peru kosu kod frizera.....bolest......
 
ja valjda mogu da dam svoje mishljenje,shto ti odgovarash na ovu temu uopshte...niti si je otvorio,a niti si dao neshto pametno....ako se meni to ne svidja,onda imam pravo to i da kazem...gluposti o 1.maju ni da komentarishemo,takodje leto,ali svejedno ja imam pravo da kazem shta mi se trenutno ovde ne dopada....!!!!!
 
Narode zamolio bih vas da se ovde ne prepucavate ako hocete da se svadjate idite u index pa se tu svadjajte do mile volje!! Tema da li je on pravi? je glupa jer mi nije jasno jer ti hoces da se udas??I odkuda mi znamo da li je on pravi??Odgovori na indexu!!
 
Dokle vise ce moderatori na ovom pdf dozvoljavati uvredljive postove na racun korisnika i dozvoljavati teme koje nemaju smisla i koje su uvredljive za korisnike foruma?? Pri tome mislim na A sta mislite o ovom decku na kojoj se pljuje po muskom rodu i vrsi se generalizacija,tu se mogu procitati razni uvredljivi postovi i najgrublje vredjanje clanova,a temelj na kojem se zasniva teme je totalno razbijen kontra argumentima i tema sluzi samo za spam i vredjanje!! Takodje mnogi forumasi mogu doziveti neprijatnost citajuci postove na temi Tinejdzeri iz grada ili sa sela,mislim kakve ima veze odakle je ko?? Takodje me interesuje sta moderatori rade na ovom pdf,je'l oni kontrolisu sta se desava ili se samo zaebavaju na temi Krejzi badidz (valjda se tako zove)?? Takodje mnogima smeta ponasanje forumasice AneBg koja otvara provokativne teme i kad vidi da nije u pravu onda pocne da menja pricu i pocinje vredjanje drugih a takodje meni licno smeta i ponasanje korisnika swatka mala maja koja upucuje provokativne postove na moj i dale92-ov racun!! uvredljiv post mozete videti na 10 i 11 strani na temi A sta mislite o ovom decku!!

Evo da se vidi ponovo i ako niko od moderatora ne odgovori na moj post i ne ucini nista po ovom pitanju ovo sve ide kod administratora!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
mene samo zanima gde pise da svaki dan mora da se otvori nova tema????? ocigledno je da pise negde,jer mnogi to rade :roll: takodje me nerviraju deca 95-96 godiste koja dolaze na ovaj pdf iako nisu tinejdzeri..... i imam problem sa AnaBg i swatka mawa maja, provociraju nas namerno i seru nesto po svim temama,vredjajuci overkill991,dale92 i mene........
 
Na ljubav i sex ne mogu tinejdzeri da idu pa mi nije jasno stvarno sto zatvaku...a i na ljis se ne moze nista pametno nauciti,pa puta me privuce naslov teme,udjem da pogledam oni jos gore nego mi...Ispaljuju prozivaju nista ozbiljno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top