DOKLE VISE??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dokle vise ce moderatori na ovom pdf dozvoljavati uvredljive postove na racun korisnika i dozvoljavati teme koje nemaju smisla i koje su uvredljive za korisnike foruma?? Pri tome mislim na A sta mislite o ovom decku na kojoj se pljuje po muskom rodu i vrsi se generalizacija,tu se mogu procitati razni uvredljivi postovi i najgrublje vredjanje clanova,a temelj na kojem se zasniva teme je totalno razbijen kontra argumentima i tema sluzi samo za spam i vredjanje!! Takodje mnogi forumasi mogu doziveti neprijatnost citajuci postove na temi Tinejdzeri iz grada ili sa sela,mislim kakve ima veze odakle je ko?? Takodje me interesuje sta moderatori rade na ovom pdf,je'l oni kontrolisu sta se desava ili se samo zaebavaju na temi Krejzi badidz (valjda se tako zove)?? Takodje mnogima smeta ponasanje forumasice AneBg koja otvara provokativne teme i kad vidi da nije u pravu onda pocne da menja pricu i pocinje vredjanje drugih a takodje meni licno smeta i ponasanje korisnika swatka mala maja koja upucuje provokativne postove na moj i dale92-ov racun!! uvredljiv post mozete videti na 10 i 11 strani na temi A sta mislite o ovom decku!!
Evo da se vidi ponovo i ako niko od moderatora ne odgovori na moj post i ne ucini nista po ovom pitanju ovo sve ide kod administratora!!
 
Dobro ajde jako sam iskusna u sexu,posto vam ne odgovara tj izmiljam da nemam iskustva za ljis...Jel tako odgovara...

Ja stavarno vise ne znam sta da kazem sto ce vama odgovarati...
 
don angela i ja smo pricalei o tome kako svaku temu koja ima veze sa ljubavi i sexom zakljucajju pod izgovorom idite na ljubav i sex...Mogao bi da citas bar 5-6 postova unazad,a ne samo poslednji
 
`pravi` sa 17 godina?????? ma ajte molim vas!
Ma idi begaj bre! :lol:

Dobro ajde jako sam iskusna u sexu,posto vam ne odgovara tj izmiljam da nemam iskustva za ljis...
Zato sto NEMAM iskustva za ljis,ali kada sam to ovde rekla docekao me je odgovr kako serem samo da bih se svadjala tj da provociram
Opet lažeš Ana, opet lažeš...
nono.gif
:lol::lol::lol:
 
Vi to mene malo zajebavate ja kazem kako nemam toliko siksutv a za ljis vi mi kazete da lazem i provoricaram,ja kazem da imam da ne bih provocrala(tj da bude kako vama odg) vi opet kazete kako serem...Ja opet kazem kako nemam iskutva i sad opet lazem...

Je*o lud zbunjenog ako ja nesto razumem ovde
 
Vi to mene malo zajebavate ja kazem kako nemam toliko siksutv a za ljis vi mi kazete da lazem i provoricaram,ja kazem da imam da ne bih provocrala(tj da bude kako vama odg) vi opet kazete kako serem...Ja opet kazem kako nemam iskutva i sad opet lazem...

Je*o lud zbunjenog ako ja nesto razumem ovde

Provali sad ovo sad ce da menja pricu i da bude dobra i naterace da joj se ti pravdas i onda ce ponovo posle da okrene nazad pricu i da bude skot!! Samo gledaj!!
 
Ja NEMAM dovoljno siksutva za pdf LJUBAV I SEX...kome to ne odgovara neka se **** ne znaima me

Vidite o cemu vam pricam ovde se radi o njenom ponasanju na ovom pdf Tinejdzeri a ona pokusava da provrti pricu o LJi S koja nema veze sa ovim!! Samo je iskulirajte i ovu Maju takodje jer je to sve upitanju jedna osoba!!Sacekacemo lepo moderatore pa da vidimo sta ce oni da preduzmu ako nista postoji ovde i administrator pa ce on stvari da resi!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top