Докле смо дошли?

Istina...zene su danas surove po tom pitanju.Ljubav ih ne interesuje kao fenomen,traze samo sexsachinu bez ikakvih obaveza.Ne interesuje ih nista dublje od fizichkog...
Mi mushkartzi,s druge strane,emotivna smo bitja,nezne,krhke prirode,otvoreni za ljubav i uvek spremni na pozrtvovanje do krajnjih granica.
Zene su surove,koristoljubive,agresivne,posesivne,nezajazljive i krajnje bezosecajne.
Mislim da je to strasno!

Nadam se istinski da je ovo bilo toliko ironicno napisano da sam pomislila da stvarno tako mislis :zag:

Valjda svako normalno bice koje je izgradjenog stava i zivota cezne za ljubavlju i sexom kao neodvojivim kategorijama. I tu nema mjesta razgranicavanju na musko i zensko jer iako jesmo razliciti ljubav bi trebao biti jedinstven nam osjecaj. Ako boli boli. Ako volis volis. Neki priznaju da boli, neki ne. Neki priznaju da vole, neki ne. Jadni su samo oni koji ne znaju da vole. A oni ili one koji su surovi u ljubavi su najnesretniji pa tako lijece svoju tugu i nemoc.
 
u mom okruzenju je situacija skroz drugacija...
i muskarci i zene zele vezu...
samo sto su zene koje ja znam samostalne i nezavisne...i sad strah od takvih zena...da li je strah ili nesto drugo...fora je da sve one mnogo vise ulazu u vezu nego muskarci..a muskarci su u fazonu..lako ces ti to sama cim se njoj javi neki problem..i onda devojka izvisi...pa zar to treba tolerisati? bila sam svedok mnogih takvih situacija..pa ako je samostalna i ako moze sama, ne znaci da joj ne treba pomoci...

znam x veza koje su propale zbog ovakvih odnosa..i moja je jedna od njih nazalost...
 
Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.

ma, nemoj mi reći?
mene ako nema ko da zagrli kad mi se plače
i da se smeje i kad niko drugi ne kapira
šta nam je, zaboga, toliko smešno,
i da mi se oči zacakle kad samo pomislim na njega,
onda mi ni seks ne treba.
onda teraj sve u...teraj sve dođavola.
 
1) Nisam zainteresovana za dublje odnose samo ako sam svesna da ih sa tom osobom ne mogu ostvariti
2)A muskarci koji nisu zainteresovani za seks neka se jave i napisu zasto ako smeju:lol:

ko nije zainteresovan za sex mora da je impotentan..
ili se zabrojao u emancipaciji pa evoluirao i sex

mad aje fakat da posle dva'es'' i neke manje me zanima ako zenskoj samo sevaju bataci a ne znam nista o njoj i ili ako joj je to jedini kvalitet onda i to nije kvalitet jer takve pojma obicno nemaju i u tome

tako da je valjda sasvim normalno da hoces vise od proste fiskulture kad vec ocvrsne brada :D
 
ko nije zainteresovan za sex mora da je impotentan..
ili se zabrojao u emancipaciji pa evoluirao i sex

mad aje fakat da posle dva'es'' i neke manje me zanima ako zenskoj samo sevaju bataci a ne znam nista o njoj i ili ako joj je to jedini kvalitet onda i to nije kvalitet jer takve pojma obicno nemaju i u tome

tako da je valjda sasvim normalno da hoces vise od proste fiskulture kad vec ocvrsne brada :D

Eeee kakvih sve ima ali evo npr. poznajem tolko njih koji se odvaljuju od alkohola i nema ****** za koju bi menjali pijanku .
Sa jednim sam bas zato raskinula kad sam shvatila da svaki dan mora da pije i da ako zaglavi sa drustvom ne moze da dodje tako pijan kod mene. Jedino dobro sto je bilo je to da je mogao stvarno duuugo , bolje da ne kazem koliko
 
Eeee kakvih sve ima ali evo npr. poznajem tolko njih koji se odvaljuju od alkohola i nema ****** za koju bi menjali pijanku .
Sa jednim sam bas zato raskinula kad sam shvatila da svaki dan mora da pije i da ako zaglavi sa drustvom ne moze da dodje tako pijan kod mene. Jedino dobro sto je bilo je to da je mogao stvarno duuugo , bolje da ne kazem koliko

Molio bi te da ipak kažeš, što bi rekla Škorpija Maja radim neko istraživanje u vezi toga. :D

:zag:
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?
Па овако...
У моје време није било тако. :rumenko:
Али могу понешто да кажем о ономе што сам видела и чула.
Поједини мушкарци деле девојке у 2 категорије: девојке за сепаре и девојке.
Поједине девојке деле девојке у 2 категорије: девојке за сепаре или распандрпаче и девојке.
Девојке из сепареа виде себе као добре рибе које су мазнуле најбоље типове и два су степеника више од осталих.
А све оне у суштини траже исто. Љубав, пажњу, поверење... Само на различите начине... Нисам упознала девојку која не жели да нађе оног правог...
А док га не нађе проводи се на различите начине...
А мушкарци се опет деле на мушкарце из сепареа и оне друге. :lol:
Такође су у потрази за правом...
И у тој потрази, чини ми се да су се мало погубили, кроз та површна познанства не могу да крену даље и стиче се утисак да су неозбиљни, да им је само до шема... :neutral:
 
Eeee kakvih sve ima ali evo npr. poznajem tolko njih koji se odvaljuju od alkohola i nema ****** za koju bi menjali pijanku .
Sa jednim sam bas zato raskinula kad sam shvatila da svaki dan mora da pije i da ako zaglavi sa drustvom ne moze da dodje tako pijan kod mene. Jedino dobro sto je bilo je to da je mogao stvarno duuugo , bolje da ne kazem koliko

ako pijem nemam zensku ako imam zensku onda se kontrolisem
ne ide pice i zena na lakoholu se lako postaje sovinista i bahat

tako da pitje je za bacanje rima a sa zenskom to ne dolazi u obzir
niti da ona bude alkos niti bi se ja upustao u banchenje ako me vec ochekuje

ali kontam da nisu svi isti
 
Nadam se istinski da je ovo bilo toliko ironicno napisano da sam pomislila da stvarno tako mislis :zag:

Valjda svako normalno bice koje je izgradjenog stava i zivota cezne za ljubavlju i sexom kao neodvojivim kategorijama. I tu nema mjesta razgranicavanju na musko i zensko jer iako jesmo razliciti ljubav bi trebao biti jedinstven nam osjecaj. Ako boli boli. Ako volis volis. Neki priznaju da boli, neki ne. Neki priznaju da vole, neki ne. Jadni su samo oni koji ne znaju da vole. A oni ili one koji su surovi u ljubavi su najnesretniji pa tako lijece svoju tugu i nemoc.

Onoga dana kada budem ozbiljno,bez sarkazma i ironije postovao ovde,tog dana me streljajte pa obesite!
Naravno,nije sve bas crno-belo i niste vi zene bas toliko lose.Na zalost,niste bas toliko ni dobre.....
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

Ne znam, čula sam neke da se žale na temu skoro, što me je iznenadilo
i neke drugarice uzrasta oko 25 godina vidim da su potpuno nezainteresovane
za neke ozbiljne emotivne veze, samo viđanje ponekad, zezanje i sex.
Veoma su pragmatične. Usput može da švrlja koliko joj volja, opušteno.
I nije loše rešenje, možda bolje i tako dok ne naiđe onaj pravi, jer sa
takvim verujem da će biti itekako zainteresovana, lako je biti hladne
glave i trezven kada nisi zatreskan. A muškarci se zacopaju baš u
takve, pa onda se razočaraju u ženske. Ovo važi i obrnuto. Ja kad
mi se neko ne dopada otvoreno stavim do znanja tako da nema tih
problema emotivnih zavlačenja i sl. Jedini problem je kad mi se neko
svidi jer mi teško da se kontrolišem pa umem da idem iz krajnosti
u krajnost.
Muškaraca ima ovakvih i onakvih, uglavnom su iskreni na početku
ako im se dopadneš i traže priču i emociju, a posle već ako skapiraju
da nije to, povlače ručnu ili ako ne ne možeš da ih odlepiš. Valjda je
puno praznjikavih ljudi što muškaraca što žena, pa su oni iole
normalni željni kvaliteta, dubine, emocije.
Tako da ne bih generalizovala sve u svemu, mislim da smo ponekad
previše bandoglavi da priznamo šta nam je potrebno, pa jurimo ono
što je nedostižno, tj. nije za nas i tu nastane problem kod oba pola.
A neki možda, iako relativno zdravih razmišljanja, jednostavno nemaju sreće.
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

Tako je.
Zato sto je godinama vazio obratni sablon.
Takva je situacija.
 
Ne znam, čula sam neke da se žale na temu skoro, što me je iznenadilo
i neke drugarice uzrasta oko 25 godina vidim da su potpuno nezainteresovane
za neke ozbiljne emotivne veze, samo viđanje ponekad, zezanje i sex.

Mozda su nezainteresovane jer poku$avaju da savataju lovana pa su im siroma momci nezanimljivi na duzhe staze. Nisu HC drolje da ne gre$im du$u, ali vode rachuna o ekonomiji.
Sa druge strane, ima i onih riba kojima posle dobrog sexa prorade emocije i zaborave na ekonomiju i tako se voze dok ih radi ljubav, dok ponovo ne pochnu da razmi$ljaju o ekonomiji ;)
 
Mozda su nezainteresovane jer poku$avaju da savataju lovana pa su im siroma momci nezanimljivi na duzhe staze. Nisu HC drolje da ne gre$im du$u, ali vode rachuna o ekonomiji.
Sa druge strane, ima i onih riba kojima posle dobrog sexa prorade emocije i zaborave na ekonomiju i tako se voze dok ih radi ljubav, dok ponovo ne pochnu da razmi$ljaju o ekonomiji ;)

Vid' ovako Lord(...:dosadno: ), ekonomija je prvi princip bioloskih sistema,da ne kazem zivih bica(u to ubrajam i bakterije...).Misic koji ne koristis brzo atrofira kao nepotreban.Zanimljivo postaje kad dodjemo na teren nematerijalnih stvari kao sto su osecanja u koje spada i ljubav.Princip ostaje isti :think:....Ne moz' pobeci od ekonomije,pa to ti je.Elem,ono sto koristis traje i raste,a ono sto ne koristis atrofira.I to vazi za sve organe,ukljucujuci i one za 'proizvodnju' emocija.Naravno,uvek je bitan nacin koriscenja.

cisto da namignem....:tajna:

uzaludu milijarde....;)
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

Definitivno nije tako. I nekada i danas bilo je onih zena koje zele samo seks bez ikakve ozbiljne veze i obaveze, a tako je i sa muskarcima. Naravno, i oni koji teze duzim vezama, a ne samo seks varijanticama, imaju momente(pa makar i jednom u zivotu) kada pozele da `iskoriste priliku`( i iskoriste je) i uzivaju samo u seksu, bez ikakvih dubljih i dugorocnih namera. Dakle, ne treba brzopleto izvlaciti zakljucke.
 

Back
Top