Докле смо дошли?

Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

kontam da je to dosta istinito ali ne mora da bude slucaj
sve one zele da se udaju samo hoce da budu sigurne :per:
 
Naravno. Mozemo mi lupetati o neovisnosti i samostalnosti zena, ali MOJE MISLJENJE jeda zena nije kompletna bez muskarca i obrnuto.


sad me slobodno napadajte i vicite, ali tako je.

kompletnost zavisi od mnogih stvari u zivotu...ne samo do partnera, narafski....a koliko ti i zasto treba partner da bi ispunio i taj deo zivota....pa razliciti smo ljudi u razlicitim fazama zivota......:eek:
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

Istina...zene su danas surove po tom pitanju.Ljubav ih ne interesuje kao fenomen,traze samo sexsachinu bez ikakvih obaveza.Ne interesuje ih nista dublje od fizichkog...
Mi mushkartzi,s druge strane,emotivna smo bitja,nezne,krhke prirode,otvoreni za ljubav i uvek spremni na pozrtvovanje do krajnjih granica.
Zene su surove,koristoljubive,agresivne,posesivne,nezajazljive i krajnje bezosecajne.
Mislim da je to strasno!
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

pa jes da su klinke danas produkt ovog ludog vremena i sve to, al ne verujem da se ne može naći neka emotivnija...
ni s ovim drugim se ne slažem...donekle muškarcima odgovara nezainteresovanost devojaka za emocije blabla...seks na eks...
eto od mene toko...
 
ne prija mi svakodnevna zalopojka na zene
uzgred, ima nas svakakvih, pa tako i njih i niko nije izuzetak
danas je to mozda malo vidljivo jer se u proslom veku probudila tzv. sexualna revolucija
slobode, pravo, danas svako moze biti sta hoce
i pre je bilo takvih zena, i pre je bilo takvih muskaraca, samo sto se nije pricalo o tome
ono sto je bitno je prepoznati kukolj
a i svako bira ono sto mu treba, pa nekome i trebaju bas takve
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

nije istina
nije istina
ne
nije tako
to je toliko individualno da boli :lol:
bitno je biti svestan i jednog i drugog...da bi covek mogao da odabere ono sto zaista zeli a ne ono sto misli da zeli
 
Istina...zene su danas surove po tom pitanju.Ljubav ih ne interesuje kao fenomen,traze samo sexsachinu bez ikakvih obaveza.Ne interesuje ih nista dublje od fizichkog...
Mi mushkartzi,s druge strane,emotivna smo bitja,nezne,krhke prirode,otvoreni za ljubav i uvek spremni na pozrtvovanje do krajnjih granica.
Zene su surove,koristoljubive,agresivne,posesivne,nezajazljive i krajnje bezosecajne.
Mislim da je to strasno!

Moramo se organizovano braniti od njih. :D
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?
nije tako,nego su se pojavile zene koje zele samo sex pa muskarce to sokira "kako to,pa zar one ne zele samo da se udaju":eek:
a i sve da jeste u cemu je problem?
 

Back
Top