Dodik postao glasnogovornik Hrvata

tokyo:
tko je rekao da ne smiju
a to što se i Dodik zalaže je lijepa gesta
i jedan korak da u BiH krene naprijed
ako je tebi to smehurija
onda oprosti
ti imaš mali problem
koji se da rješit
kod stručnih osoba specijaliziranih za psihijatriju

Pa naravno da je "smehurija" kada Dodik tamo jedini ima slobodu govora dok Hrvati chuche i mole Boga da se to i ostvari, pa ako neko dobije samar "Nismo mi nista rekli, bio je to onaj nevaljali Srbin" :lol:

P.S. Ziveo Dodik
 
svetolik trpkovic:
Pa ima kapitala kada je sa baba Biljom razbucao SDS bandu posle rata ali ima i ogromnu podrsku naroda tako da ga tesko mogu skinuti tek tako.

Slucaj Poplasena, "pobjeda" Zivka Radisica kao i svjedocenje Plavsicke pokazuju da volja naroda Visokom Fasisti i ostatku MZ ne predstavljaju bitank faktor. Ako im odgovara namjestice izbore, smjeniti demokratski izabrane politicare ili jednostavno uhapsiti ih i poslati u Hag. On tu bandu nije razbucao, vec je Biljana pobjedila na izborima. Dodik je bio skoro beznacajan faktor u svemu tome.
 
giovaniI:
a koju cijenu mi treba da platimo kao narod za to>za par godina ili jos jednu deceniju njegove vlasti?
kao republika slabimo,a jaca unitarna bih,..

Ništa se ne brini, ne jača unitarna BiH. Neka ovlašćenja moraju biti predana na državni nivo a u nekim stvarima odnosi država-entitet moraju biti preuređeni. Na taj način RS jača jer niko neće moći reći da je to nakaradna država u državi već prirodna manifestacija srpskog identiteta u BiH sa ekonomskim i političkim tijelima za koja je logično da postoje.
 
Cossack:
Zanima me sta treba Dodik da uradi da ne bi bio pravi Srbin- DA ZARATI SA CELIM SVETOM, na primer. :lol:
Drugo, ne znam dobro situaciju u BiH, ali ako mislim da je daleko bolje da se Srbi i Hrvati pronadju zajednicki interes i polako pocnu da razgradjuju BiH.

hm...
razgradnja bi mogla trajati godinama i desetljećima
a ekonomija bi trpila jer bi stagnirala
i rezultat bi bio da bi dobili novo "Kosovo" na leđa
Kako i vi tako i mi
Meni je dovoljno velika moja zemlja
ne trebaju mi nikakvi novi djelovi
jer sve na što eventualno imamo pravo je shit
ne vrijedi mnogo
Hrvatska je daleko razvijenija zemlja od BiH
i to bi nas samo unazadilo
neka Hercegovina ostane u BiH, Boka Kotorska u Crboj Gori i zapadni Srijem u Srbiji
i neka tamo Hrvati traže veća prava ako ih nemaju
 
Ja samo znam da su se ovdje kod mene (RS) Turci od izbora prestali da qrče!
Činjenica je da od kraja rata pa do sad, NIKADA ni jedna posljeratna srpska opcija koja je bila na vlasti nije imala jaču političku poziciju u BiH od ovih sadašnjih vladajućih Srbalja! Znači, šta god mislili o njima, oni su zajašili na leđa turcima i njih se sada za sve pita, za razliku od nekih drugih (nesretnih) vremena kada nam je SFOR (po narudžbi iz Sarajeva)preturao po stanicama policije i po kancelarijama javnih institucija u RS!
 
Cossack:
Zanima me sta treba Dodik da uradi da ne bi bio pravi Srbin- DA ZARATI SA CELIM SVETOM, na primer. :lol:
Drugo, ne znam dobro situaciju u BiH, ali ako mislim da je daleko bolje da se Srbi i Hrvati pronadju zajednicki interes i polako pocnu da razgradjuju BiH.

Kada jednom dobijes odredjenu reputaciju tesko je se rjesiti. Trebao je o tome misliti ranije kada je ulazio u koaliciju sa Zivkom Radisicem i kada je bio vestendorpov petokolonas.


Od saradnje sa Hrvatima nema nista. Sa njima ne treba nikakve saveze formirati vec pustiti Muslimane da ih istjeraju iz Bosne ili da zaratuju izmedju sebe. Mi svoju Republiku Srpsku imamo i njih samo treba zavaditi po receptu "Zavadi pa vladaj". I jedni i drugi su mislili da su Srbe zajebali kada su potpisali onaj sporazum u Vasingtonu 1994...Neka sada uzivaju u plodovima svog trijumfa.
 
quentin:
Dodik je američki čovjek 1/1, od početka je bio. Što ne znači da je to nešto loše.

I meni se cini. Jos prije rata se pocelo pricati o nekakvom procvatu u Laktasima i o toj famoznoj "maloj privredi". Kada sam pitao neke laktasane o tome rekli mi da su to sve bile gluposti lansirane od strane novinara. Neko je pokusavao Dodika da progura u medijima a i cinjenica da ga je Zlobodan preporucio tokom njegovog medenog mjeseca sa Amerikancima indicira da si u pravu. Mozda su odlucili da razbiju Bosnu i izoluju Muslimane izmedju Srba i Hrvata (Neum bi vjerovatno pripao Hrvatima tako da bi Muslimani zavisli od hrvatske i nase dobre volje).
 

Back
Top