Dodik: Najvažnija mi je pozicija Srbije kao matične države

Говорим ти из своје перспективе, ако си из Р. Српске.

Ја сам са територије која се звала "Војводина Српска", као што данас постоји "Република Српска".

Од прикључења Србији добили смо то да смо постали "Војводина мултиетничка", све српско се брише и уклања, финансијски и политички уништавају централисти у Војводини, а рекламирају и уздижу сепаратисти.

Веруј ми, када би Српска дошла под власт Београда, прво би смакли Додика, а затим инсталирали неке политичаре типа Кандићке и Бисерко, а форсирали неке бошњачке струје и проналазили Србе који су за отцепљење Српске, за своје сараднике и коалиционе партнере.

Као што данас код сепаратиста у Војводини имаш мапе Војводине без оног "Српска", тако би и са Српском било. Од Београда још нико није профитирао, Боже прости, као да оне дахије из њега никад и нису протеране. :neutral: Само у се и у своје српско кљусе. ;) Може се бити Србин и српска држава и мимо ове пинк-бруке која више личи на Гранд параду него на државу.

Potrebno je nešto da probudi narod iz letargije i pokrene ga...ne znam kada će do toga doći ali kada dođe, ništa ga više neće moći zaustaviti...;)
 
За те активности, одмах боље директ у Турску и исправи грешку свог прадеде који је послушао Србина Шантића, уместо да је отишао у свој завичај, куд је и кренуо... :whistling:

Meni je Šantić možda i omiljeni pesnik, al' kako se zajebao u toj pesmi, nije svestan.
 
BH Hrvati treba da se okrenu svojoj jedinoj domovini BiH, šurovanje Bobana sa Karadžićem im nije donijelo dobro ..
Nego , mene brinete vi - da vam vođa nije postavio pogrešnu vodilicu ..

Hjade reci ti šta je to najbolje za bh Hrvate, sigurno znaš bolje od njih samih? Ti ćeš nekome da pričaš šta treba da radi i šta je to za njega dobro.

Nemaš šta da brineš za nas, Republika Srpska je garant opstanka srpskog naroda u bih.

A ne tamo neki potomci ustaških koljača, znamo mi kako sa njima....:per:
 
Da , i onaj Izetbegović nezahvalan, nudio mu je Milošević da bude predsjednik Krnje Jugoslavije ..
Ja ne znam šta bi , što vam puče tikva , u ratu u BiH ste se slagali sa Hrvatima, mislim veći period rata ..

Izetbegovic je kao i Tudjman 90 tih ostvario ideje zbog kojih je u SFRJ robijao, kad takva dva zlotvora dobiju vlast onda i najvecoj budali treba da bude jasno sta sledi.

Nije njima stalo ni do njihovih banana drzava ni do naroda, do naroda pogotovo ne, oni su otrov za naivne ljude, ovisnici o haosu, sto vecem to boljem, samo sto su imali razlicite metode, Alija je bio fundamelisticko zlo, ali i teski glupan jer je verovao Hrvatima

A znate i vi i Hrvati jaaaako dobro, da je Milosevic bio i 5 % od onoga za sta ga smatrate, gorilo bi sve doslovno do Karawanke tunela, da su Karadzic i Mladic bili ono za sta ih smatrate, pa ne bi od Federacije ni "F" ostalo.
 
Hjade reci ti šta je to najbolje za bh Hrvate, sigurno znaš bolje od njih samih? Ti ćeš nekome da pričaš šta treba da radi i šta je to za njega dobro.

Nemaš šta da brineš za nas, Republika Srpska je garant opstanka srpskog naroda u bih.

A ne tamo neki potomci ustaških koljača, znamo mi kako sa njima....:per:

Jašta je - vremenom će se samo konstatovati da kvantitet i kvalitet srpskog naroda u BIH rapidno opada ..
 
Jašta je - vremenom će se samo konstatovati da kvantitet i kvalitet srpskog naroda u BIH rapidno opada ..

Vi i nemate kvalitet a za vaš kvanitet smo se mi pobrinuli...:per: Tražili ste nije da niste...:per:


srpskismajli5.gif
 

Back
Top