Dodik: Najvažnija mi je pozicija Srbije kao matične države

Не, него пут под ноге и међу своје.

Шта ти фали, лепо се удаш за неког Абдулаха, читаш деци сликовницу о деду Алији и приповедаш им како сте некад окупирали део Балкана, ал дође и вакат да се враћате у свој азијски вилајет.

A đe tvoji dođu - ako su ti ti je Kavkaz daeko možeš i na Karpate , svakako ste izmješani ..
Kad već toliko volite maticu .. Samo nemoj zaboravit gusle ponijeti , valja napraviti još istorije ..
 
Jedan narod - jedna država. Te administrativne granice koje danas postoje svakako će nestati. Trebale su davno ali eto...

Еј... боље да буду две државе.

Србија је у распаду, Српска је у успону. Припоји ли се Српска Србији, за 10 година ће бити толико упропаштена да ће тражити издвајање, засебну нацију и шта све не...

Можда, једном... Кад се Србија мало смири. Мене је Шешељ купио једном изјавом, када је Србију описао као узбуркану реку, а река кад се узбурка, на површину излази сва прљавштина, муљ и шљам, који су у нормалним условима на дну...
 
000c.gif


1z6sfvp.jpg
 
A đe tvoji dođu - ako su ti ti je Kavkaz daeko možeš i na Karpate , svakako ste izmješani ..
Kad već toliko volite maticu .. Samo nemoj zaboravit gusle ponijeti , valja napraviti još istorije ..

Какав црни Кавказ, то си ме побркала са својом браћом Албанцима... На Карпатима ја немам никог свога, а теби је Турска пуна твојих...

Плус, ја сам у Србији свој на своме, а ти си у Босни још увек "страни елемент" и нус-продукт турске окупације. ;)

Наравно, не по томе што си муслиманка јер ја муслимане ценим и поштујем, него због тога што тако турски размишљаш. А и шта ћеш овде, ионако би стално ратовала, неког протеривала, набијала на колац, доводила Турке и сл. За те активности, одмах боље директ у Турску и исправи грешку свог прадеде који је послушао Србина Шантића, уместо да је отишао у свој завичај, куд је и кренуо... :whistling:
 
Bakir H je u "nedeljom u 2" sam izjavio kako ne veruje da ce BiH da opstane, ali on onda vise nece ziveti u onome sta ostane.

Било би лепо да је опстала, али су је муслимани уништили у оном сулудом и непотребном рату и елиминисали могућност да се тако нешто више икада догоди...

Осим под српском влашћу и муслиманском испруженом руком братства и помирења коју чекамо већ 200 година... а они само оштре ножеве за "влашке" вратове. :neutral:
 
Еј... боље да буду две државе.

Србија је у распаду, Српска је у успону. Припоји ли се Српска Србији, за 10 година ће бити толико упропаштена да ће тражити издвајање, засебну нацију и шта све не...

Можда, једном... Кад се Србија мало смири. Мене је Шешељ купио једном изјавом, када је Србију описао као узбуркану реку, а река кад се узбурка, на површину излази сва прљавштина, муљ и шљам, који су у нормалним условима на дну...

Ili: "kad dođe do poplave, prvo gowna isplivaju."

Ma počistiće se to, samo strpljenja...;)
 
Какав црни Кавказ, то си ме побркала са својом браћом Албанцима... На Карпатима ја немам никог свога, а теби је Турска пуна твојих...

Плус, ја сам у Србији свој на своме, а ти си у Босни још увек "страни елемент" и нус-продукт турске окупације. ;)

Наравно, не по томе што си муслиманка јер ја муслимане ценим и поштујем, него због тога што тако турски размишљаш. А и шта ћеш овде, ионако би стално ратовала, неког протеривала, набијала на колац, доводила Турке и сл. За те активности, одмах боље директ у Турску и исправи грешку свог прадеде који је послушао Србина Шантића, уместо да је отишао у свој завичај, куд је и кренуо... :whistling:

Znači svi ovi što su iz Srbije protjerani u Tursku su moji ..Uključivo sa našima Sokoli ..

Kod tebe definitivno refleksija ..
Plus niste čuli da je Informatičko doba .. pa vam se Mladić na nevinim ljudima sveti dahijama , razbojnicima ko i on .. opet ste imitirali - po običaju loše ..
 
Ili: "kad dođe do poplave, prvo gowna isplivaju."

Ma počistiće se to, samo strpljenja...;)

Говорим ти из своје перспективе, ако си из Р. Српске.

Ја сам са територије која се звала "Војводина Српска", као што данас постоји "Република Српска".

Од прикључења Србији добили смо то да смо постали "Војводина мултиетничка", све српско се брише и уклања, финансијски и политички уништавају централисти у Војводини, а рекламирају и уздижу сепаратисти.

Веруј ми, када би Српска дошла под власт Београда, прво би смакли Додика, а затим инсталирали неке политичаре типа Кандићке и Бисерко, а форсирали неке бошњачке струје и проналазили Србе који су за отцепљење Српске, за своје сараднике и коалиционе партнере.

Као што данас код сепаратиста у Војводини имаш мапе Војводине без оног "Српска", тако би и са Српском било. Од Београда још нико није профитирао, Боже прости, као да оне дахије из њега никад и нису протеране. :neutral: Само у се и у своје српско кљусе. ;) Може се бити Србин и српска држава и мимо ове пинк-бруке која више личи на Гранд параду него на државу.
 
Било би лепо да је опстала, али су је муслимани уништили у оном сулудом и непотребном рату и елиминисали могућност да се тако нешто више икада догоди...

Осим под српском влашћу и муслиманском испруженом руком братства и помирења коју чекамо већ 200 година... а они само оштре ножеве за "влашке" вратове. :neutral:

Sve je to ok sta pises, ali pricas o ispruzenoj muslimanskoj ruci pomirenja, ja prvi sam pre bio naivan i verovao u tako nesto, u ono "nisu svi isti", nisu isti u smislu da nas jedni mrze vise a drugi malo manje, kao i sa Hrvatima, ista prica, na kraju krajeva i vezali su zastave u BiH 1991 i 1992.
Njima nije stalo do nekog pomirenja, stalo im je samo da Srpske i Srba nestane.

Kao i Hrvatima uostalom, ipak su oni njihovo cvece, kako rece Pavelic, sad su jos kao ukras dobili i Siptare
 
Znači svi ovi što su iz Srbije protjerani u Tursku su moji ..Uključivo sa našima Sokoli ..

Kod tebe definitivno refleksija ..
Plus niste čuli da je Informatičko doba .. pa vam se Mladić na nevinim ljudima sveti dahijama , razbojnicima ko i on .. opet ste imitirali - po običaju loše ..

Еј, путуј и не филозофирај... :bye:
 
Sve je to ok sta pises, ali pricas o ispruzenoj muslimanskoj ruci pomirenja, ja prvi sam pre bio naivan i verovao u tako nesto, u ono "nisu svi isti", nisu isti u smislu da nas jedni mrze vise a drugi malo manje, kao i sa Hrvatima, ista prica, na kraju krajeva i vezali su zastave u BiH 1991 i 1992.
Njima nije stalo do nekog pomirenja, stalo im je samo da Srpske i Srba nestane.

Kao i Hrvatima uostalom, ipak su oni njihovo cvece, kako rece Pavelic, sad su jos kao ukras dobili i Siptare

Ма наравно. Не треба будаласто веровати и ићи против својих принципа... али ако једном еволуирају и достигну мало напреднију свест... а то се једноставно мора догодити кад-тад, према Дарвиновој теорији, да се тек тад и једино тад уједињујемо.

А пре тога, пре конкретних доказа да су еволуирали, да се уједињујемо само на бази слепог поверења да ће "они нешто сами схватити"... већ је 2 пута чињена та грешка, 3. пут није потребно.
 
Sve je to ok sta pises, ali pricas o ispruzenoj muslimanskoj ruci pomirenja, ja prvi sam pre bio naivan i verovao u tako nesto, u ono "nisu svi isti", nisu isti u smislu da nas jedni mrze vise a drugi malo manje, kao i sa Hrvatima, ista prica, na kraju krajeva i vezali su zastave u BiH 1991 i 1992.
Njima nije stalo do nekog pomirenja, stalo im je samo da Srpske i Srba nestane.

Kao i Hrvatima uostalom, ipak su oni njihovo cvece, kako rece Pavelic, sad su jos kao ukras dobili i Siptare
Da , i onaj Izetbegović nezahvalan, nudio mu je Milošević da bude predsjednik Krnje Jugoslavije ..
Ja ne znam šta bi , što vam puče tikva , u ratu u BiH ste se slagali sa Hrvatima, mislim veći period rata ..
 

Back
Top