Dobro jutro, dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...trebalo bi, ali meni se ovaj praznik cini kao rodjen za one koji cele godine prave s.anja, pa da se malo izvade na danasnji dan....

Pa kao i osmi mart...ali ti takvi se znaju, od takvih mi je muka...a tek zene koje padaju na taj stos, kad nikakve logike nema da budu odusevljene sto se budala seti da tog dana donese neki pokloncic...
ali, ne zelim o tome da mislim...vise volim da verujem da jos uvek postoje neki muskarci koji ne cekaju praznik da svojoj dragoj pokazu da im znaci, i bez poklona...
 
Pa kao i osmi mart...ali ti takvi se znaju, od takvih mi je muka...a tek zene koje padaju na taj stos, kad nikakve logike nema da budu odusevljene sto se budala seti da tog dana donese neki pokloncic...
ali, ne zelim o tome da mislim...vise volim da verujem da jos uvek postoje neki muskarci koji ne cekaju praznik da svojoj dragoj pokazu da im znaci, i bez poklona...

..pokloni su lepi i da ne bude da ih ne volim, svi volimo, ali kad su s' razlogom i kad nisu samo za praznike slazem se....
 
Afro...evo tebi od mene jedan lep poklon za danasnji dan...posto smo same u pustoj kafani...ne bilo pogresno shvaceto...:lol: :lol: :lol:
ROUSES-valentines-day-10093080-1920-1285.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top