Đinđić:"samo nastavite da bombardujete popustice oni''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Јаааоооооо, опет имам болове... заболе ме... ма дај промени ник или још боље, користи онај који обично користиш!
Не морате баш сви да имате по пет никова!!!

.lega moj ti sto imaju po vise nik-ova su ti nedovrsene osobe(sto bi se narodski reklo "nit smrde nit mirise) s nestabilnim stavom..probaju mao tu malo tamo..i na kraju ukhakaju motku...
 
исто колико је и знао да НАТО против нас нема шансе па их навлачио да се уозбиље и да крену жешће и да самим тим себи ископају гроб.
Србија скоро неће видети таквог патриоте.

:D:D:D:D:D........pitam se da li ovakvi mentoli , sa ovako ozbiljnim ostecenjem mozga, umeju sami da sisaju, ili mora tata da im pomaze......:roll:
 
zato je zoran djindjic bio za mene izdajnik , bio i ostace. jer neko ko voli svoju zemlju i narod nikada nesto tako ne bi rekao ili uradio.

Zorana Djindjica je najbolje okarakterisao njegov bivsi partijski kolega profesor Nikola Milosevic. On je na tribini odrzanoj u vezi knjige o Djindjicu koju je napisao, rekao da je Djindjic bio makijavelista i bivsi marksista. To znaci da je on bio spreman da gazi i po lesevima sopstvenog naroda da bi ostvario cilj koji je zacrtao. A taj cilj je bio osvajanje vlasti u Srbiji.

To nam je i pokazao 1999te godine.
 
zato je zoran djindjic bio za mene izdajnik , bio i ostace. jer neko ko voli svoju zemlju i narod nikada nesto tako ne bi rekao ili uradio.

Zorana Djindjica je najbolje okarakterisao njegov bivsi partijski kolega profesor Nikola Milosevic. On je na tribini odrzanoj u vezi knjige o Djindjicu koju je napisao, rekao da je Djindjic bio makijavelista i bivsi marksista. To znaci da je on bio spreman da gazi i po lesevima sopstvenog naroda da bi ostvario cilj koji je zacrtao. A taj cilj je bio osvajanje vlasti u Srbiji.

To nam je i pokazao 1999te godine.



Zorana Djindjica je najbolje okarakterisao njegov bivsi partijski kolega profesor Nikola Milosevic. On je na tribini odrzanoj u vezi knjige o Djindjicu koju je napisao, rekao da je Djindjic bio makijavelista i bivsi marksista. To znaci da je on bio spreman da gazi i po lesevima sopstvenog naroda da bi ostvario cilj koji je zacrtao. A taj cilj je bio osvajanje vlasti u Srbiji.
У ПОТПУНОСТИ СЕ СЛАЖЕМ СА ТОБОМ... А ИСТИНА ЋЕ ДА ДОЂЕ НА ВИДЕЛО КАД ДОС-а НЕ БУДЕ ВИШЕ У НАШОЈ СРБИЈИ....До Слободе - За Србију:!:
 
a uzgred imam informaciju da si u bg stigle kasete iz shvice o kojima legija prica a i mi dudlajmiga besmo onda ranije, ko se sve kupa sa shiptarom u bazenom, ko tamo qreshe, uzima kofere sa keshovinom, heroinom...ma bice pozorishte

Davno bi te kasete videle svetlo dana, jos za vreme sudjenja vasem heroju Legiji...
Licno, meni od aktuelnih politicara, jedino mlohavi deluje kao da je non - stop na heroinu.........onako usporen, pospan, iskrivljene face:cry:......misli o tome...da mu nisu surcinci bili glavni snabdevaci??:confused:

Otuda i panika u paklu droge.......:D:D:D
 
Ovo je intervju kada Đinđić otvoreno za иzraleski list kaze,,samo nastavite da bombardujete popustice oni'''. Тakodje je 90tih izjavio Srbi nemaju sta da traze kod Drine.
albumpic1nn.jpg

Hmmm, da... Oni baš hteli da stanu, a ovaj im savetovao da nastane.
k022.gif


Kako vi ne shvatate tu igru, eh Srbende crne.

A inače isečak iz novina ti nije baš dokaz ''korpus delikates'' :lol: Imamo i ovde gomilu isečaka, pa u nek verujemo, a u neke ne.
Moraš naći nešto jače, mada svejedno je.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top