Đacima dali zadatak da pišu Tadiću!

За облрајтову запад и за тадићева издајства то не спомену. Није милошевић гађао србе бомбама, то је радио запад 1995 па поново 1999. милошевић је био издајник али не довољно велики да би био прихваћен од запада.

Ma da.:roll:
 
Torrente folirantu, poenta te priče je da se piše predsedniku kao instituciji a ne konkretnoj osobi! Da deca shvate ko je predsednik, šta mu je u nadležnosti itd. Ko zna, da smo mi to radili u školi i da se nismo prvi put politčki obrazovali u 4.srednje škole iz Ustava i prava građana možda bi nam država mnogo bolje izgledala...
BTW i ja sam pisala pismo Butrosu Galiju, izašlo u Novostima, čuvam taj članak :mrgreen:
бутрос бутрос
гали
јутрос
му је... :eek: :hahaha:

Да. Ал' објасни ти то овим перицама, који тако површно посматрају свет :lol:
 
Torrente folirantu, poenta te priče je da se piše predsedniku kao instituciji a ne konkretnoj osobi! Da deca shvate ko je predsednik, šta mu je u nadležnosti itd. Ko zna, da smo mi to radili u školi i da se nismo prvi put politčki obrazovali u 4.srednje škole iz Ustava i prava građana možda bi nam država mnogo bolje izgledala...
BTW i ja sam pisala pismo Butrosu Galiju, izašlo u Novostima, čuvam taj članak :mrgreen:

Очигледно је величање БоТе. Твоје писмо бутросу галију је било корисно до мојега.

БоТа и дс су прекршили многа права срба. Пустили све шиптарске кољаче из затвора, распродали Србију српскским непријатељима, увукли Србију у огромне дугове, уништили српска села и индустрије, издали косово, испоручили српске хероје.
 
Kako ja nikada nisam imao zadatak da pisem predsedniku???

Decu predsednik ne treba da zanima imaju oni svoje zanimacije.A ovaj zadatak samo dokazuje koji komunizam i dalje vlada ovom drzavom

Ma nemoj? Zašto dete ne treba da zna šta radi predsednik, šta su izbori, šta je država itd? Kad je najbolje vreme da se uči o tome?
Pa Torrente kad si ti išao u školu predsednik nije ni postojao... :mrgreen:
 
Istorija za 6. razred osnovne shkole:

lekcija broj 1:

1) Detinjstvo Borisa Tadica
2) Adolescencija
3) prvi susret s politikom
4) u ozrachje DS-a
5) DS drug chlan
6) nash voljeni drug predsednik
7) odluchno marshiramo u evropu
8) drugi o Tadicu
9) isechci iz strane shtampe,intervjui,javna pojavljivanja,kongresi,prezentacije partijski govori(samo za vukovce)
 
Очигледно је величање БоТе. Твоје писмо бутросу галију је било корисно до мојега.

БоТа и дс су прекршили многа права срба. Пустили све шиптарске кољаче из затвора, распродали Србију српскским непријатељима, увукли Србију у огромне дугове, уништили српска села и индустрије, издали косово, испоручили српске хероје.

Očigledno po čemu? Daj jednu naznaku ako već ne možeš argument?
Poenta mog pisma Butrosu Galiju (šta je s pravopisom?) i nije bila korist... dal' stvarno to treba da ti pojašnjavam?
 
бутрос бутрос
гали
јутрос
му је... :eek: :hahaha:

Да. Ал' објасни ти то овим перицама, који тако површно посматрају свет :lol:

Ма да. Писмо бутросу галију је урадило баш чуда за србе. Стотине писама срба који су молили да им западни политичари помогну да се ослободе конц логори као Оџак, су наишли на тотално игнорисање запада. Баш "хвала" дс-овцима за дупеувлакачење западу на штету Србије.
 
pa dobro to se podrazuimeva kao i kod nas na ORA sto je bilo , al ja govorim o zvanicnoj ideologiji i zalaganjima

Ne bre, ne razumes. Trpanje je ZVANICNO bilo zadatak tih omladinaca.

Remember the mammoths, say the clean-cut organisers at the youth camp’s mass wedding. “They became extinct because they did not have enough sex. That must not happen to Russia”.

Obediently, couples move to a special section of dormitory tents arranged in a heart-shape and called the Love Oasis, where they can start procreating for the motherland.

http://www.dailymail.co.uk/news/art...Russian-youths-encouraged-procreate-camp.html

Nego, kad bi barem i Tadic-jugend 'teo da se hebe i radja male Srbe...
 
Inace iz zanimljivih radova izdvajamo i rad jedne devojcice.

Cao cika predsednice.
Ja imam 12 godina i idem u tu i tu skolu.
Ovde se svi lepo druzimo i ucimo svasta samo gudra je u zadnje vreme loseg kvaliteta kod cike koji nam je prodaje. Moja mama radi kod nekog cike Miskovica i retko je vidjam posto je non-stop na poslu a tata je uspeo preko stranke vashe da se ubaci na neki posao pre par meseci.
Nadam se da ce moji imati da podignu kredit za dve godine pa da ugradim silikone pre nego sto krenem u srednju skolu.Jedva cekam jos 2-3 godine da porastem pa da krenem da izlazim na neki splav da me pokupi neki cika u dobrim kolima i provoza.I tako...da ne duzim.....posto moram do klonje da popravim sminku i namestim tange posto su mi se zategle nesto.

Puno srece i kiss.
 
Ма да. Писмо бутросу галију је урадило баш чуда за србе. Стотине писама срба који су молили да им западни политичари помогну да се ослободе конц логори као Оџак, су наишли на тотално игнорисање запада. Баш "хвала" дс-овцима за дупеувлакачење западу на штету Србије.

Ti stvarno misliš da je pismo STVARNO bilo poslato Butrosu Galiju? :eek:
 
A tek ovi sada.

Dragi gospodine predsednice.
Ja imam 9 godina i idem u osnovnu skolu tu i tu.Izvinjavam se oko pravopisa ali ministar prosvete kaze da je to po novoj reformi skolstva.
Mama i tata mi ne rade ali nadam se da ce dobiti posao uskoro s obzirom da ste obecali novih 250000 radnih mesta u zadnjoj turi izbornih obecanja i 500000 u prvoj ....valjda ce od tih 750000 radnih mesta uleteti neko i nekom od mojih roditelja.
Necu sad puno da vam smetam i pisem duga pisma posto znam da ste zauzeti slikanjem za televiziju i pricanjem praznih prica.
Molio bi vas samo za kraj ako mozete da uticete da cika koji nam prodaje drogu u skoli malo poboljsa kvalitet posto od ove dobijamo neke tikove.

Puno pozdrava i vidimo se u EU
Pa zadatak je bio pišite predsedniku, a ne ljubite dupe istom. Stoga je tvoj model više nego prihvatljiv. Je li ti misliš da ja Srbiju vidim kao neku svetlju tačku o kojoj se ne može napisati kritika?

Da je zadatak bio napišite reči hvale predsedniku ja bih rekao da je u pitanju manipulacija decom. Ovako deca mogu da napišu šta ih muči puno iskrenije od bilo kojih stručnjaka, pa i nas samih.
 
Inace iz zanimljivih radova izdvajamo i rad jedne devojcice.

Cao cika predsednice.
Ja imam 12 godina i idem u tu i tu skolu.
Ovde se svi lepo druzimo i ucimo svasta samo gudra je u zadnje vreme loseg kvaliteta kod cike koji nam je prodaje. Moja mama radi kod nekog cike Miskovica i retko je vidjam posto je non-stop na poslu a tata je uspeo preko stranke vashe da se ubaci na neki posao pre par meseci.
Nadam se da ce moji imati da podignu kredit za dve godine pa da ugradim silikone pre nego sto krenem u srednju skolu.Jedva cekam jos 2-3 godine da porastem pa da krenem da izlazim na neki splav da me pokupi neki cika u dobrim kolima i provoza.I tako...da ne duzim.....posto moram do klonje da popravim sminku i namestim tange posto su mi se zategle nesto.

Puno srece i kiss.

ovo si ti garant smishljao.
I zashto se smejesh vrednostima koje su stvorene za vreme vladavine tvoga neprikosnovenog predsednika Slobe i julovske pink mashinerije..
Ti bi trebalo to da volish
 
Pa zadatak je bio pišite predsedniku, a ne ljubite dupe istom. Stoga je tvoj model više nego prihvatljiv. Je li ti misliš da ja Srbiju vidim kao neku svetlju tačku o kojoj se ne može napisati kritika?

Da je zadatak bio napišite reči hvale predsedniku ja bih rekao da je u pitanju manipulacija decom. Ovako deca mogu da napišu šta ih muči puno iskrenije od bilo kojih stručnjaka, pa i nas samih.

Deca znaju sta nas muci a on ne zna?P ajde da neko dete stavimo za predsednika.......zna on veoma dobro,dernjaju mu se citav dan dole ispod skupshtine,ali on ko Shojic stavi prst u uvo.
 
Pa zadatak je bio pišite predsedniku, a ne ljubite dupe istom. Stoga je tvoj model više nego prihvatljiv. Je li ti misliš da ja Srbiju vidim kao neku svetlju tačku o kojoj se ne može napisati kritika?

Da je zadatak bio napišite reči hvale predsedniku ja bih rekao da je u pitanju manipulacija decom. Ovako deca mogu da napišu šta ih muči puno iskrenije od bilo kojih stručnjaka, pa i nas samih.

Pa dobro nikada niko ne stavlja temu pisite reci hvale predsedniku.....vec samo pisite predsedniku........ali ovde je i novi momenat...nacrtajte predsednika.
 

Back
Top