Zapadni ali i naši mediji pišu o hiljade ubijenih Rusa dnevno a cilj je jedino da se nagovore da svi napadnu Rusiju

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Na Zapadu svi veruju u to dok mi znamo za propagandu i smejemo se našim pronatovskim medijima koji već skoro dve godine sve lažu od pravog stanja u Ukrajini pa sve do prave situacije na Kosovu i Metohiji .
Zapad sam uveliko motiviše svoje stanovništvo da se javlja u vojsku a onda naravno na Ruski front u mašinu za mlevenje mesa.
Sve ukazuje da je veliki rat za par godina već overen i potvrđen i mi ovo moramo shvatiti ozbiljno.
Imamo okupiranu teritoriju NATO snage koje će ratovati sa Rusijom a mi ako ne budemo spremni na to crno nam se piše.
 
Pa koliko je poginulo nato vojnika u Ukrajini? 0
Ti znaš kakvo je pravo stanje,reci nam zašto se ratuje 2 god i ne nazire se kraj?
NATO dozira ratovanje i sa svojim dobrovoljcima i sa svojim oficirima i sa svojim vojnim magacinima i sa svojim obaveštajnim službama i sa teroristima u napadu na Rusko stanovnoištvo van Ukrajine kao i u samoj.
Kada bi Rusi sada svim silama krenuli da dokrajče Ukrajinu misliš da bi Poljska izbegla rat pa Rumunija,Belorusija itd?
 
Ma o kakvoj sili ti laprdas
Pa ti šugavci se 2 god mlate u Ukrajini i ne znaju kako da se izvuku ali ce zato da pregaze Evropu 😂
Ti kao i svaki hrvat po svim Srpskim forumima prodaješ neonacističko razmišljanje.Druže idi na HR forume pa prodaji fašizam i mržnju.Naravo da ne možeš jer ne bi bio interesantan jer ste svi isti tamo.
 
Rusija može angažvati vojnika koliko ima Izrael stanovnika i sto puta nemilosrdnije udariti na Ukrajinu od samih jevreja.I epilog bi bio na stotine holjada ubijenih žena i dece i šta posle kako da se operu?
Da,rusija moze sve 😂
mašta moze svašta ali u stvarnom svetu
ne može NIŠTA 😂
jad i beda
 
AUTORSKA
Na Zapadu svi veruju u to dok mi znamo za propagandu i smejemo se našim pronatovskim medijima koji već skoro dve godine sve lažu od pravog stanja u Ukrajini pa sve do prave situacije na Kosovu i Metohiji .
Zapad sam uveliko motiviše svoje stanovništvo da se javlja u vojsku a onda naravno na Ruski front u mašinu za mlevenje mesa.
Sve ukazuje da je veliki rat za par godina već overen i potvrđen i mi ovo moramo shvatiti ozbiljno.
Imamo okupiranu teritoriju NATO snage koje će ratovati sa Rusijom a mi ako ne budemo spremni na to crno nam se piše.
bicemo spremni..........protiv NATO-crnogoraca, makedonaca, hrvata.
 
NATO dozira ratovanje i sa svojim dobrovoljcima i sa svojim oficirima i sa svojim vojnim magacinima i sa svojim obaveštajnim službama i sa teroristima u napadu na Rusko stanovnoištvo van Ukrajine kao i u samoj.
Kada bi Rusi sada svim silama krenuli da dokrajče Ukrajinu misliš da bi Poljska izbegla rat pa Rumunija,Belorusija itd?
Вјероватно ће се у једном тренутку формирати и војска ЕУ
Србија ако постане дио ЕУ становништво Србије ће бити мобилисано и слато на источни фронт
Хитлер је направио грешку 1941 kad је на источни фронт послао трупе вермахта састављене искључиво од њемаца које су до 1943 девастиране у борбама са русима а тек од 1943 шаље европљане Финце,Хрвате,Мађаре.Словаке ,Бугаре,Босанске Муслимане ,Вишијеве Французе итд

Ови су научили лекцију прво ће да гурну ЕУ у сукоб са Русијом а тек касније у рат улећу САД и Велика Британија
 
Stvarno bedno izvestavanje o tom ratu. Da je istina bilo bi na milione poginulih. Nasi mediji su bedni jer gledaju da se ne zamere ni Ukrajini ni Rusiji,pa cas jedni unistaju druge a popodne suprotne vesti. Nemamo naseg izvestaca ali evo sta mi kaze komsinica Ukrajinka iz zapadnog dela zemlje. Roditelji su joj tamo,nema rata ,nema bombardovanja,normalno zive? Van linije fronta nema ratnih sukoba. Verujem da dnevno pogine nekoliko ljudi,kad je ofanziva bude vise ali hiljade ne verujem.
 
Pa koliko je poginulo nato vojnika u Ukrajini? 0
Ti znaš kakvo je pravo stanje,reci nam zašto se ratuje 2 god i ne nazire se kraj?
.
Јел ти стварно верујеш да тенковима Леопард, Челенџер, ЛеКлерк, Абрамс, системима ХИМАРС и ПА системима Патриот управљају Украјинци?

Сва та опрема натрпана је софтвером који избацујуе поруке на језицима корисника, немачки, енглески, француски итд, или мислиш да је све преведено на украјински језик???

Сви ти струлњаци су јуче дали отказ у својим армијама, а сутрадан послати у Украјину као "добровољци".

Е сад, да ли су сви остали живи и здрави, питање је на које ће се подуже чекати одговор.

.
 
Ma o kakvoj sili ti laprdas
Pa ti šugavci se 2 god mlate u Ukrajini i ne znaju kako da se izvuku ali ce zato da pregaze Evropu
Ovo moze da napise samo neko ko je prolupao i to zesce. Garantujem ti da je ukrajinski vojnik po motivaciji i spremnosti da brani svoju zemlju daleko ispred bilo koje nacije plus sto Rusi ne udaraju onako kako treba da se udara.
 

Back
Top