Diskriminacija na jugu Srbije

E pa nece moci tako,da te savrseno ne zanima,e ima da te zanima,i te kako.Postavio si temu,i poceo da jedes g****,e sad jedi do kraja.
Zanima te diskriminacija siptarcina,a ne zanima te diskriminacija Srba.Upravo to sto ti propagiras ovde je jedna politika usmerena protiv srpske populacije,koja je se i na Kosovu desila.Po toj tvojoj politici "ravnopravnosti"bi siptari dolazili sa svih strana i kotili se ko pacovi,zbog tih 20 hiljada,bas kao i na Kosovu.Za 5 godina bi zauzeli pola Srbije,a ti meni kazes ,e to te ne zanima.Sad znamo i da si jedan obicni siptarski provokator.A to sto ta opstina radi se zove nacionalna politika,a ne diskriminacija.Idi na Kosovo i albaniju pa njima citaj bukvicu o diskriminaciji:rtfm:

Miran bre.
A kako tebi nije jasno da je ovo diskriminacija i Srba? Kako u Zitoradji da srpsko dete dobije pomoc ako njegovi roditelji ne zele da ga krste, mozda nekrsteno dete treba da umre od gladi? Zasto samohrana majka ne moze da dobije pomoc od bednih 20.000 dinara, vec mora da bude udata, pa cak ni onda njen muz moze da dobije pomoc, ne ona?
Sta ako jedan od roditelja ili samohrana majka ima 30 godina i dva meseca, na primer, i ostaje bez pomoci?
Problem je sto CRKVA odlucuje kome ce da da pomoc, a kom ne, umesto da to radi Opstina i socijalna sluzba.Alo, Srbine, ovde se radi, na kraju o diskriminaciji DECE, koja su, po hriscanskom ucenju koje je crkva zaboravila, potpuno nevina, ma koje nacije bila.Jer, kako kaze Sv. Teofan Zatvornik, "nemar prema deci je najtezi oblik bezoboznosti".
 
Pa jeste ali ako u Vranju hoćeš da pomogneš u akciji "treće dete", onda pare idu iskljičivo kod Roma i Albanaca...

Uostalom bela kuga nije trend kod svih naroda, nego kod srpskog... Obzirom da pomoć ide preko crkve, to je jedini način da novac stimuliše srpske porodice...

Nije samo kod Srba bijela kuga, u Njemackoj i Bugarskoj je jos gora situacija. Izgleda da moc i novac nisu sve(ovo se odnosilo samo na Njemacku:lol: ).
Inace podrzavam ovu akciju opstine.
 
Koliko ja znam to je teritorija opstine Zemun, a tu je najgora vlast u celoj Srbiji, i najgora u istoriji Zemuna srs-dss, pa ako poredis Nbgd sa njima, onda je ok, ali daleko je od istine. Kome ja pricam?!


Nije teritorija opstine Zemun, linija ide od hotela Juge, pa pored retenzije, pa prvom prugom (polovina) pa dalje prema glavnoj i pravcem linije busa br. 15.
 
Miran bre.
A kako tebi nije jasno da je ovo diskriminacija i Srba? Kako u Zitoradji da srpsko dete dobije pomoc ako njegovi roditelji ne zele da ga krste, mozda nekrsteno dete treba da umre od gladi? Zasto samohrana majka ne moze da dobije pomoc od bednih 20.000 dinara, vec mora da bude udata, pa cak ni onda njen muz moze da dobije pomoc, ne ona?
Sta ako jedan od roditelja ili samohrana majka ima 30 godina i dva meseca, na primer, i ostaje bez pomoci?
Problem je sto CRKVA odlucuje kome ce da da pomoc, a kom ne, umesto da to radi Opstina i socijalna sluzba.Alo, Srbine, ovde se radi, na kraju o diskriminaciji DECE, koja su, po hriscanskom ucenju koje je crkva zaboravila, potpuno nevina, ma koje nacije bila.Jer, kako kaze Sv. Teofan Zatvornik, "nemar prema deci je najtezi oblik bezoboznosti".
Kao sto je vec receno,i te pare sto crkva dobija su od drzave.Crkva ih samo dalje daje svojim vernicima,a svi drugi ih dobijaju direktno od drzave,u vidu socijalne pomoci i slicno.E sad druga je stvar sto drzava te pare namenjene za socijalnu pomoc trosi u druge svrhe,a ne za pomoc deci.To moras sa drzavom da rascistis,a ne sa crkvom
 
Batali....evo, recimo, neka ,bude bugarsko dete.:)

Za Bugare nema problema u Zitoradji , ni njih tamo nema , ali i da ima , Pravoslavna Crkva bi im dala pomoc jer su isto pravoslavni ko i mi . Al eto , ti si pomenuo Medjare , kojih u Zitoradji ima taman koliko i Bugara . U Zitoradji zive Srbi . Ima nesto malo Roma , koji su listom Pravoslavci takodje ko i Srbi . Tamo , eto , drugih i nema . Da ima , i pravilo bi bilo drugacije . Al si ti naravno iskoristio priliku da optuzis Crkvu za DISKRIMINACIJU , ( KOJE NEMA ) .

Ako te zanima kako zaista izgleda diskriminacija , obrati paznju na Vatikan , MMF , NATO , Nesle , i niz medjunarodnih organizacija .
 
Proturaš opasnu tezu po principu milo za drago ,taj princip niti je human niti je normalan niti je ikome dobra donio.:manikir:
Kakva bre opasna teza,pa radi se o opstini koja je direktno ugrozena od siptara i njihovog razmnozavanja.........................pa nismo li imali istu situaciju na Kosovu,svi imaju po 10 -oro dece,a drzava nikad nije radila na tom problemu,a upravo to je prva i osnovna politicka mera koju treba preduzeti u borbi za nacionalne interese,i nikad rata ne bi bilo
Sta tebi tu nije humano?
 
Nije teritorija opstine Zemun, linija ide od hotela Juge, pa pored retenzije, pa prvom prugom (polovina) pa dalje prema glavnoj i pravcem linije busa br. 15.

Sad ti mene ucis!? Granica je Dzona Kenedija, a sve sa desne strane te ulice od Dunava prema paviljonima je Zemun, tako da ili si ti glup, ili ne zivis tu pa se pravis pametan, tj. opet ispadas glup. Mrzi me da ti objasnjavam dalje...
 
Kakva bre opasna teza,pa radi se o opstini koja je direktno ugrozena od siptara i njihovog razmnozavanja.........................pa nismo li imali istu situaciju na Kosovu,svi imaju po 10 -oro dece,a drzava nikad nije radila na tom problemu,a upravo to je prva i osnovna politicka mera koju treba preduzeti u borbi za nacionalne interese,i nikad rata ne bi bilo
Sta tebi tu nije humano?

Ja stvarno ne mogu da te učim po kojim se sve karakteristikama čovek razlikuje od ostalih sisara, treba da obnoviš gradivo iz osnovne škole.:manikir:
 
Opstina Zitoradja vrsi krajnju versku, polnu i starosnu diskriminaciju na svojoj teritoriji. Naime, opstina daje 20.000 dinara pomoci svakom novorodjenom detetu, ali iskljucivo ako je ono krsteno u pravoslavnoj bogomolji. Za tu pomoc moze da aplicira iskljucivo mladozenja, dakle muskarac, i to iskljucivo ako je mladji od 30 godina.
Dalje, opstina sama ne deli pare, vec ih uplacuje na racun crkvene opstine koja ih dalje deli po svom nahodjenju.
Stravicno je sto se ovakav vid diskriminacije desava u XXI veku.Jeste ovo Srbija, ali je ipak previse.
Građani bi povodom ovog morali da se obrate ustavnom sudu. Siguran sam da ovako nešto mora biti pravno osporeno.
 

Back
Top