Devojke,da li se vracate starim ljubavima??

PLESsitnihDEMONA:
Ne,ne...Kaa...bas sam mislio na to da se zabavljaju godinu-dve...pa raskinu na mesec dva,pa opet...i tako se vuku bogami po vise godina.
Ja se ne vracam,valjda (sto pomenu i Calimero) zato sto pamtim ko me zayebao,kada,kako..sta je rekao,sta je uradio,sta nije uradio...pamtim,veoma cesto i ne oprastam...(ali se ne trudim ni da se svetim,mozda ponekad,hehehehehe)...zato se i ne vracam. Jedna od stvari koje veoma iskreno mrzim su i ljudi (mada ljudi nisu stvari,hehehehe).

ovako nekako
kao PSD ali oprostim
jer mrzi me da ga mrzim duze
ipak mi je lepse da ga se secam u dobrom svetlu.........ali pamtim svaku rec, pokret, facu lica pri govoru.........ma sve.........................ebiga
 
kod mene u porodici je to genetski da se pati za "nekim" tamo bivšim ,,,, jel vam poznata ova rečenica ---- eh da sam ostala sa njim bog bi me video ,,,, ----- ili je to kao neki eho u mojoj lozi ???????? majka baba tetke ,,, samo vrebaju priliku nasamo sa nekom ženom da izgovore "tu" čuvenu
 
U stvari, prave ljubavi pucaju lakse nego pogresne veze... Vecina ljudi zivi, funkcionise, ostari u pogresnim vezama, jer su u njima vec od samog starta spremni na kompromise...
U velikim ljubavima sve je veliko - zelje, ocekivanja, ciljevi... A, buduci da niko nije savrsen, nije ni u stanju da ispuni sva ta ocekivanja... Sve to, opet, dovodi do razocarenja... I tako...
 
spirittt:
Da li se vracate starim partnerima?

Koga pamtite, ako ste ih imale vise, i zbog cega?

Da li vam je svaka veza prica za sebe ili ipak pamtite zauvek prvu ljubav,prvi sex itd?
Nazalost da.-samo jednomod njig-...ali od toga u glavnom nema nista.
Zasto ne znam jednostavno volela sam ga vise nego ikoga u mom zivotu, opet kazem ne znam zasto bas njega, to su valjda one male stvari koje su mi znacile....osecala sam da me je voleo, znate ono kad kliknete sa nekim i kad reci nisu potrebne....to su one ljubavi koje ne znate kako su pocele, vec samo znate da ste jednom bili nesto specijalno ali se ne secate pocetka jer je sve tako spontano bilo....to je ona osoba koja vam je bila najbolji prijatelj, partner, ma sve....neko pred kim se niste nicega stideli, osoba koju ste pre svega neverovatno postovali i ponosili se njome and vice versa..
A sto se tice tih PRVIH stvari u zivotu, to je toliko precenjeno da je suvisno o tome i pricati...naravno da ih pamtisi....ali nove ljubavi dodju i sve ostane samo deo proslosti
 
Gazdarica:
U stvari, prave ljubavi pucaju lakse nego pogresne veze... Vecina ljudi zivi, funkcionise, ostari u pogresnim vezama, jer su u njima vec od samog starta spremni na kompromise...
U velikim ljubavima sve je veliko - zelje, ocekivanja, ciljevi... A, buduci da niko nije savrsen, nije ni u stanju da ispuni sva ta ocekivanja... Sve to, opet, dovodi do razocarenja... I tako...

Jadan tvoj trenutni muž.
Ali to jeste istina kod mnogo ljudi...I otkriva koliko su ljudi sebični , jer tada kad stvarno nešto žele pokažu da li daju ili uzimaju.....
 

Back
Top