Devci (Nevini muskarci)

Hellen:
Ја не могу да знам колико ти познајеш женско тело или душу (као што ти не можеш да знаш колико ја познајем мушкарце, јел?), али оно што је евидентно је да не познајеш логику, чим извлачиш неке смешне закључке који уопште не стоје тако што изокрећеш моје речи.

Шта за јаја?
Hellen šta si se uhvatila te logike ko pijan plota, kaži :Sinmbade ti si glup :!: tako da te ceo svet razume 8-) a ja posle kažem da nisam i onda se lepo posvađamo ko ljudi :lol:
 
sinmbad:
Hellen opet izvlačiš reči iz konteksta to ti ne valja, pokaži celu rečenicu i nismo svi isti i po nekim tvojim umišljenim standardima 8-)

Шала, шала....и блага иронија...јел треба баш све да ти цртам?

Каквим стандардима, ''умишљеним'', шта причаш ти? Ја баш нећу да се свађам са тобом! :razz:
 
da..
bilo..
ja zaljubljena, on nevin :) (26-27god oboje)
nije mi rekao, al' nije ni morao.. shvatila sam i pre...
na kraju, njegov komentar je bio: "znaci tako to izgleda"
malo neprijatno sve u svemu.. ne bih zelela da mi se opet dogodi
 
Dok se naravno Cruellin komentar posle prvog seksa do dana danasnjeg nalazi u knjizi citata najumnijih ljudi sveta i potpuno je sigurna da je partner nije prepricavao pred zacenjenim ortacima na pivu jer ju je zaboga on zaista voleo a ni ona se ne vucara s kojekakvima... :grin:
 
Sve je to um, stabilnost, osecas nesto u gornjem delu stomaka kao da te probija a nisi gladan, premoren ili sl. Trema *******. Eeee kad je moja zavrsila samnom mislila je da ja svaki dan imam seks. Hellen je daleko otisla od teme kao da bi se svadjala, pogresila je topic. I stvarno, manite se tih komentara o impotenciji, aseksualnosti,... nije ovdje o tome rijec. U pitanju su potpuno normalni ljudi kao sto sam ja bio. E sad stvarno ne znam nikog sa 30 godina da je... ipak ameri kazu da je musolini imao oko 50 sta znam ipak nije problem u godinama nego u trenutku kada odlucis da ne mozes pobjeci. Da se stvari ne mogu promijeniti mijenjanjem sredine u kojoj zivis zbog promena u kulturi iste. Kao u onom filmu sa Mel Gibsonom kad ga onaj tip ubaci u frizider na 50 godina. Zivot jednostavno stane i nastavi tu gde je stao poslije n godina nije bitno (n=1,2,3,+&) . Mislim na privatni naravno, bila bi tragedija da zbog nedostatka seksa stane razvoj, karijera,itd... Nije neki veliki gubitak kad se pogleda unazad, s obzirom sta sam ja prezivio i vidio. U svakom slucaju potrebna ti je pomoc a u mom slucaju imao je ko da mi pomogne ali nisu htjeli. Pozdrav
 
Hellen je daleko otisla od teme kao da bi se svadjala, pogresila je topic. I stvarno, manite se tih komentara o impotenciji, aseksualnosti,... nije ovdje o tome rijec.

Еее, ајд мало извадите Хелен из уста, који вам је ђаво, шта ме сви прозивате на овој теми?
Ја написала два безначајна поста, УСКО ВЕЗАНА ЗА ТЕМУ, и сви ме испрозиваше како мислим само на физички секс, како хоћу само паре и лаки провод, како не познајем мушку психологију, сад испада и да сам спомињала импотенцију и асексуалност и да сам се свађала????
О Боже...
Назад, на читање постова!!!
 
Hellen:
Еее, ајд мало извадите Хелен из уста, који вам је ђаво, шта ме сви прозивате на овој теми?
Ја написала два безначајна поста, УСКО ВЕЗАНА ЗА ТЕМУ, и сви ме испрозиваше како мислим само на физички секс, како хоћу само паре и лаки провод, како не познајем мушку психологију, сад испада и да сам спомињала импотенцију и асексуалност и да сам се свађала????
О Боже...
Назад, на читање постова!!!

joj cek
zaboravila sam da te prozovem...................joj meni......................;)
 
Hellen javnost je ipak na mojoj strani, ti si okarakterisana kao maligni elemenat u našem nacionalnom biću. Ali ja sam na tvojoj strani i kažem grešila je a da nije bila toga svesna i zato oprostimo joj sve njene grešne misli :roll:
 
Imam psa vec skoro 10 godina. Nikad ga nisam pustio da se pari sa nekom malom dlakavom. Sada se mislim da li mozda nisam pogrijesio.?! Citajuci o ovoj temi zapitao sam se da li se on mozda moze razboliti ili isfrustrirati. Moze li mozda da pobjesni iako je cjepljen?!
Sta da radim? Zao mi ga je!
Ali ipak, ako mogu i ljudi, moze valjda i on da ceka neke zrelije godine.
Samo me njegov cudan pogled malo iritira.
Da li je to i kod vas muskih djevica slucaj?
 
Jeste, moj pogled je neodoljiv....iskren , nežan, pouzdan, topao, vragolast, živ i smiren u isto vreme.

Jedino što nisam uspeo da pogledom skidam gaćice.
Morao sam da upotrebim rukice i priču....
Čuo sam da drugi mogu i pogledom...
Možda me privlače baš one kod kojih moram sva čula da upotrebim....
 
Gazdarica:
Mislim da im nesto fali... Hrabrosti, drcnosti, samopouzdanja... Mozda imaju neki kompleks, ili ne umiju da se otvore prema nekome, opuste...
Kako bilo, ako neko ima npr. 30 godina, a nevin je, svakako da je to ostavilo odredjeni trag na njegov mentalni sklop... Licno, ne bih mu bila psihoterapeut... Ne treba mi to u zivotu...
A, ni uciteljski poziv me ne zanima...
Naravno, to sam samo ja...
Vjerujem da svako od nas moze da nadje svoj par... Pa, makar i u pedesetoj...

Neka ovako nešto izjavi deset devojaka i taj neko će stvarno imati potrebu za psihoterapeutom , ali ne zbog sebe, nego zato što neće shvatiti ko je tu nenormalan....

Zato treba pustiti devojke dugog jezika da jezik koriste za ono što im najviše prija , a to nije priča....
Ovde je prisutna zamena teza, a to je da većina psihički zdravih muškaraca izgubi nevinost usled prilika do 30 godine života, što je i normalno...
Ali to ne znači da se ne mogu desiti ne-prilike i da se desi situacija neotvaranja.
Retko , ali kakva su vremena bila, možda sada i nije retko....

Nesigurnost se različito odrazi na muškarce i žene. Kod muškarca zahteva rad i posvećivanje toj nesigurnosti, pa se onda smanjuje šansa ka seksu, a kod žena se traži potvrda i negiranje nesigurnosti i onda se mnogo povećava šansa ka seksu....
Rat...stres.....
 
Djevičanstvo i dalje na cijeni

Zvuči nevjerovatno, ali je istinito: u Srbiji i Crnoj Gori, prema nezvaničnim podacima, čak 11 odsto djevojaka starijih od 25 godina nije doživjelo pravo seksualno iskustvo. U godinama ponovnog procvata seksualne revolucije ovaj podatak djeluje zaista frapantno, pogotovo kada se uzme u obzir da su “krevetske priče” i asocijacije na njih preplavili bukvalno sve sfere života.
- Kad se uzme u obzir da prosječna djevojka sa ovih prostora ostvari prvo seksualno iskustvo u 17. godini života, onda slučaj nevinih djevojaka u 25. godini života ili čak kasnije zvuči kao raritet – objašnjava za “Dan” psiholog Zorana Vuković.
– Međutim, praksa pokazuje da je sve moguće, pa čak i tako nešto. Posljednjih godina sve više djevojaka dolazi na konsultacije sa psihologom, jer nijesu sigurne da bi u 15, 18. ili 26. godini trebalo da ostvare prvi seksualni kontakt. Naravno, njihova glavna dilema je da li bi “to” trebalo da urade sa partnerom sa kojim su u tom trenutku u vezi ili bi im bilo pametnije da se “čuvaju” za muža, nekoga koga će više voljeti ili ko će ih biti “više vrijedan”. Riječ je o stidljivim djevojkama, neupadljivog fizičkog izgleda, ali ima i onih koje izgledaju kao prave pravcijate seks bombe! Ove druge svojom spoljašnjošću pokušavaju da maskiraju svoje seksualno (ne)iskustvo.
Himen, balast koga su se mnoge pripadnice ljepšeg pola oslobodile u pubertetskim godinama bez previše razmišljanja, za neke druge opet predstavlja “dokaz ljubavi”. Takvo gledanje na život, po riječima dr Vuković, nije apsolutno neispravno, ali može dovesti do ozbiljnih psiholoških problema ako se djevojka rigidno drži tog stava i godinama preispituje da li su momci koje je odabrala “vrijedni” njenog rudimenta prirode.
- Moje klijentkinje su mahom ili djevojke iz ruralnih područja koje su vaspitavane da moraju nevine da uđu u brak ili, što je posljednjih godina češći slučaj, “japi-žene”, djevojke koje su se obrazovale, usavršavale, govore po nekoliko stranih jezika i ispred sebe imaju samo jedan jasno zacrtan cilj, a to je briljantna karijera. Ljubav, brak i seks ostavljaju za neko “povoljnije” doba. Svjesne da ne mogu da se oslone na muškarce, niti da očekuju da će ih momci odnosno muževi izdržavati i priuštiti im udoban, lagodan život, djevojke se okreću poslu i sticanju velikih zarada. Kad donekle uspiju da ostvare taj cilj, toliko su umorne i razočarane u muški rod, da shvataju da dalje mogu same, odnosno da im muškarci nijesu ni potrebni, jer su zadovoljenje svojih prividno osnovnih potreba već stekle same – objašnjava dr Vuković.
Bezbroj nametnutih obaveza i te kako negativno utiče na žensku seksualnu želju, pa se tako strast preusmjerava na druge sfere života. Praksa pokazuje da su nevine djevojke veoma srčane i burne u poslovnom okruženju i mnogo sitničavije reaguju u naizgled običnim životnim situacijama. Riječju, kod njih sve mora da bude “pod konac”.
- Djevojke koje nijesu ostvarile prvo seksualno iskustvo, a već su zašle u godine kada mogu da postanu majke, po pravilu su razočarane u starije muške figure u porodici, najčešće u oca ili brata, i imaju snažnu potrebu da sve stvari drže pod svojom kontrolom. Nevinost je svakako jedna od njih. One se mahom rukovode mišlju: “Ako nijesam mogla da utičem na očev odnos prema majci, sestri, meni, onda makar mogu da utičem na to s kim ću i da li ću leći.” Tako nešto nije za osudu i tome se ne bi trebalo izrugivati - upozorava naša sagovornica.

S.M.M.

Mačja crevca i 500 eura čuvaju “čast”

Posljednjih godina na većini privatnih klinika najčešći operativni zahvat je “povratak nevinosti”, tj. rekonstrukcija himena. Proces traje od 30 do 60 minuta, radi se u lokalnoj anesteziji i, kako tvrde zdravstveni stručnjaci, apsolutno je uspješan.
Na ovakav korak najčešće se odlučuju djevojke iz Crne Gore, Novog Pazara, Raške i sa Kosova i Metohije, koje za 500 eura, koliko staje himenoplastični zahvat, pokušavaju da sačuvaju “čast i obraz” svojih familija.
Proces “obnove nevinosti” izgleda ovako: zaostali djelovi djevičnjaka, koji poslije prvog seksualnog iskustva ostaju sa strane, spajaju se posebnim koncem od mačjih crevaca, koga organizam naknadno resorbuje. Ponekad, kada latica nema ili su se privile uz zid do te mjere da ih je teško prepoznati koriste se “ražnjići” sluznice, koji stvaraju novu membranu između ulaza u vaginalni kanal i ostalog dijela vaginalnog kanala.

“Kasne djevice” pune problema

Međutim, ona ne spori da je nevinost u kasnim dvadesetim i tridesetim godinama psihološki problem koji bi vremenom mogao da preraste u ozbiljan poremećaj, pa čak i bolest. Najčešći zdravstveni problemi “kasnih djevica” su, pokazuje praksa, depresija, “pucanje” hormonske slike, problemi sa ciklusom, ali i neke vrste dobroćudnih kancera.
- Psihološki pritisak koji nevine djevojke same sebi nameću zaista može ozbiljno ugroziti njihovo psihofizičko zdravlje. Da bi se tako nešto spriječilo, potrebno je da se opuste i pronađu partnera sa kojim će se najmanje nelagodno osjećati prilikom prvog seksualnog čina. Kasnije će već sve ići samo od sebe – zaključuje dr Vuković.


izvor: dan on-line
 

Back
Top