Devci (Nevini muskarci)

Sva vam je to zapravo do hormona. Zapravo do testosterona. Hormoni kontrolisu sve pa verovali ili ne i zelju za partnerskim odnosima. Skoro je u novinama bio primer lika koji je do 30 te godine bio nevin dok nije resio da ode kod doce, kada su krenuli da ga bockaju testosteronom odma mu je proradila zelja za seksom. Prosto sve su vam hormoni. Ili se luce ili ne ne luce, ili se luce malo ili mnogo.
 
AcaBg82:
Sva vam je to zapravo do hormona. Zapravo do testosterona. Hormoni kontrolisu sve pa verovali ili ne i zelju za partnerskim odnosima. Skoro je u novinama bio primer lika koji je do 30 te godine bio nevin dok nije resio da ode kod doce, kada su krenuli da ga bockaju testosteronom odma mu je proradila zelja za seksom. Prosto sve su vam hormoni. Ili se luce ili ne ne luce, ili se luce malo ili mnogo.
Aco nemoj da kenjaš nisu stvari sve tako crno bele :roll: , to so kompleksni problemi i traže odgovore daleko više od same hemije,da je sve tako lako ne bi bilo toliko depresivnih i iskompleksiranih osoba, a ti si to uprostio do jaja :lol:
 
Pa moze to da se desi, nije covek naisao na priliku, i prosto nije se desilo.
Mislim, bio je vrlo malerozan pa se nije desilo do tridesete.
Znala sam jednu devojku, koja je imala pehove, recimo upozna decka ali ili on ima neki problem (ne dize mu se) ili raskinu ubrzo... te ostade dugo nevina. E tako nesto moze da se desi i tipu....
 
covek je razocaran u zene,
kao i svaki muskarac u nekom periodu zivota.
das iskreno sve od sebe i dobijes nista,kao sto rece dodje neki bmw i ....
i onda mrzis kominizam,kapitaliza,pravdu,novac,zene...
imas osecaj inferiornosti,mislis da nisi dovoljno dobar za njih

ali istina je drugacija,nije problem u tebi nego u tvom ophodjenju prema zenama,

broj jedan je samopuzdanje,vratiti veru u sebe
radis svoj posao,ne zuris nigde i usput izlazis sto vise i
startujes svaku ribu bez velikog respekta(neobavezno),
manekenku ili svoju komsinicu,nema razlike,otprilike su iste
zaboravis svoje lepo vaspitanje,
mislim ne donosis cvece i ne citas shekspira,
jer u sustini ne vole kad im ispunjavas zelje(cudno,ali istinito)vec vise neki macho (glumis ako treba)fazon.(trebao bi da stavim jos 10-ak pravila,ali bi neke naljutio )

nista od ovoga nisi ti,
ali prolazi, i osecas se bolje i pocnes da gotivis zene.Ti i dalje imas svoj svet,ali mrznja ce nestati, pa cak mozes i da se zaljubis 2-3 puta u roku od 5 minuta

ps.ovo je valjda muska tema, pa se zenski rod nece ljutiti sto sam malo bio direktan,ali @hostihugen je stavio tako iskren post,da sam morao ukratko da odgovorim iz licnog iskustva
 
Malo sam prebacio 25-u i kako vi to nazivate "devac" sam. Tokom zivota sam izasao sa oko 8-9 devojaka ali je da ga tako nazovem "stepen realizacije" 0. Daleko od toga da sam neki nastran, rugoba ili monstrum mada je ovo zadnje uglavnom "dijagnoza" koju dobijamo zasluzeno ili ne, sto u znacajnoj meri provejava i kroz ovaj forum i cesto vodi u zacarani krug. Van toga (prijatelji) nisam siguran koliko tacno ljudi iz mog okruzenja zna za ovo (neki znaju) ali ne dozivljavam neprijatnosti ili bilo kakva iskljucivanja zbog toga. Ne dozivljavam sebe inferiornim u odnosu na druge momke a takodje me ni ne pogadjaju komentari tipa Hellen jer je osoba za koju se veza svodi samo na telesno uzivanje s iskljucivanjem drugacijih angazmana s partnerom emocionalni bogalj a ne ja ili ljudi poput mene. Vise me brine brojnost takvog shvatanja, koje sa shvatanjem da devojke ovde zele samo novac, provod i ispraznu zabavu doprinosi ulasku u zacarani krug, i vremenom vodi dehumanizaciji zene kod "posmatranog subjekta"

Postavljac topica i drugi ne bi trebalo da dozvole da trpe verbalnu agresiju a'la Helen & co, ako ne znate sta da kazete u tim momentima evo jednostavnog i efektnog predloga:

Ona: Jesi nekad imao devojku?
Ti: Ne
Ona: (rogushi se) Zasto?
Ti: Sto? Hoces da pomognes...?
Ona: Ne!
Ti: O tome ti i pricam...

Ukoliko niste nastrani i nenormalni nema razloga da ijednog momenta budete u defanzivi kad dodje do ovakvih razgovora!
 
Vidite kakav smo mi svet sve neki dupli standardi...sad mi nesto zao muskaraca, kad je riba nevina to kao ok cak i cool za dobar deo muskaraca....kao postenja ( eh sad definisi mi postenje )
A kad su muskarci nevini kao nisu sposobni, i tako to....ma to mi sve bezveze, nema veze s mozgom....
a koliko je sex uopste vazan....samo onoliko dok traje=relativno kratko...a osecaji ? sad kao niko ne misli o tome jer kao to nije kul bitno je da se kresns s nekim na svakom cosku...ma dajete ljudi to su price za malu decu...za svakog imalo zrelog zna se sta je u stvar vredno ( ili mozda vrednije )....
 
Pa mislim da je to stvar te osobe i da ne treba niko da je omalovazava zbog toga....Ali je uobicajeno
u Srbiji a posebno kod Njegosevih da kada dvoje stupaju u brak obicno on bude taj koji je mnoge prevrno
a ona ta koju on nije uspeo prevrnuti....Moj cale i keva su primer,ona Crnogorka a on Srbincina,frajercina
koristio se prljavim trikovima smuvao se s njom i odvezao je u neku vukojebinu i molio je 30 min,nije htela i nije htela i on sedne u auto i ostavi je tamo (kreten) ali ona ga nije sutnula zbog toga,da jeste mene sada ovde ne bi bilo....To su mi zajedno ispricali kada sam poceo da izlazim s nekom Majom i rekli mi da nije sve samo u sexu,a meni bilo neprijatno tokom tog razgovora u p.i.c.k.u materinu nikada ranije mi nista o svom zivotu nisu rekli...tako da zaista nije sve u sexu....ali sto neko rece hormoni su ludost jedna i meni oni uvek pumpaju zelju za sexom i ribicama...."....nije sve u sexu"kazu porodicni ljudi a avanturisti kao sto sam ja i kao sto je jos 5 miliona Srba kazu jos samo nekoliko "desetina devojaka i smiricu se ,majke mi!"
 
Malo sam prebacio 25-u i kako vi to nazivate "devac" sam. Tokom zivota sam izasao sa oko 8-9 devojaka ali je da ga tako nazovem "stepen realizacije" 0. Daleko od toga da sam neki nastran, rugoba ili monstrum mada je ovo zadnje uglavnom "dijagnoza" koju dobijamo zasluzeno ili ne, sto u znacajnoj meri provejava i kroz ovaj forum i cesto vodi u zacarani krug. Van toga (prijatelji) nisam siguran koliko tacno ljudi iz mog okruzenja zna za ovo (neki znaju) ali ne dozivljavam neprijatnosti ili bilo kakva iskljucivanja zbog toga. Ne dozivljavam sebe inferiornim u odnosu na druge momke a takodje me ni ne pogadjaju komentari tipa Hellen jer je osoba za koju se veza svodi samo na telesno uzivanje s iskljucivanjem drugacijih angazmana s partnerom emocionalni bogalj a ne ja ili ljudi poput mene. Vise me brine brojnost takvog shvatanja, koje sa shvatanjem da devojke ovde zele samo novac, provod i ispraznu zabavu doprinosi ulasku u zacarani krug, i vremenom vodi dehumanizaciji zene kod "posmatranog subjekta"

Postavljac topica i drugi ne bi trebalo da dozvole da trpe verbalnu agresiju a'la Helen & co, ako ne znate sta da kazete u tim momentima evo jednostavnog i efektnog predloga:

:shock: :shock:
ВЕРБАЛНУ АГРЕСИЈУ???
Душо, о чему ти причаш???:roll:
Ајд, прочитај још једном постове од те Хелен па реци шта је ту било увредљиво и агресивно!

Колико видим, за твој проблем одговорна је Хелен и одговорне су девојке које би само ''лову, провод и испразну забаву'' (баш као Хелен, јел?) и које би само ''телесно уживање са искључивањем других ангажмана'' (као Хелен, наравно!), немаш ТИ ту никакву одговорнст, други су извор свих наших недаћа!:?

Ајд сад, немој да те мрзи, отвори претходне странице и прочитај пажљиво још једном шта је та агресивна Хелен написала....
Једно ''извини'' би било сасвим довољно!:wink:
 
А шта има да мислим?!
Његов живот-његова ствар!
Само да не тражи да му ја скидам мрак.....

Хоћу да кажем, ако је некоме то избор у животу, његова ствар....
Ја не бих улазила у везу са неким невиним тридесетогодишњаком јер ако он за 30 година живота није успео да оствари такав однос са неком особом у којем би било толико присности да би то подразумевало и секс.....онда бих га радије заобишла у широком луку.
Никаква ''техника'' ту није у пиутању, него емотивна зрелост!

Вербална агресија?
 
sinmbad:
Hellen a misliš ovi ostali koji nisu devci znaju sve o ženama i o sebi samo zbog toga što su uboli neku , ha koji paradoks, imaš ti puno predrasuda o muškarcima i vidim da ti poznavanje muške duše baš i nije jača strana :roll:

Не мислим. Не извлачи уопштене закључке који не стоје.

Воидим да ти познавање логике није јача страна! :razz:
 
Hellen:
Не мислим. Не извлачи уопштене закључке који не стоје.

Воидим да ти познавање логике није јача страна! :razz:
Hellen bojim se da grešiš,da si dala primedbu u vezi poznavanja ženskog tela ili duše razumeo bi :roll: ali za logiku e tu ti ne dajem za pravo 8-) (e a jel si ti meni odgovorila ono za jaja) :lol:
 
David Coverdale:
Pitanje za devojke.Devojke sta mislite o devcima to jest o nevinim muskarcima koji nisu imali seksualne odnose sa nijednom devojkom i zenom?
Mislim da im nesto fali... Hrabrosti, drcnosti, samopouzdanja... Mozda imaju neki kompleks, ili ne umiju da se otvore prema nekome, opuste...
Kako bilo, ako neko ima npr. 30 godina, a nevin je, svakako da je to ostavilo odredjeni trag na njegov mentalni sklop... Licno, ne bih mu bila psihoterapeut... Ne treba mi to u zivotu...
A, ni uciteljski poziv me ne zanima...
Naravno, to sam samo ja...
Vjerujem da svako od nas moze da nadje svoj par... Pa, makar i u pedesetoj...
 
Kako bilo, ako neko ima npr. 30 godina, a nevin je, svakako da je to ostavilo odredjeni trag na njegov mentalni sklop. :!:
..

A sva ova sranja što su se izdešavala ovih zadnjih 15 godina nisu ostavila nikakav trag na njegov mentalni sklop, gazdarice bojim se da je tebi samo sex u glavi a sva ostala dešavanja su sporedna i nebitna :roll:
 
sinmbad:
Hellen bojim se da grešiš,da si dala primedbu u vezi poznavanja ženskog tela ili duše razumeo bi :roll: ali za logiku e tu ti ne dajem za pravo 8-) (e a jel si ti meni odgovorila ono za jaja) :lol:

Ја не могу да знам колико ти познајеш женско тело или душу (као што ти не можеш да знаш колико ја познајем мушкарце, јел?), али оно што је евидентно је да не познајеш логику, чим извлачиш неке смешне закључке који уопште не стоје тако што изокрећеш моје речи.

Шта за јаја?
 
sinmbad:
Kako bilo, ako neko ima npr. 30 godina, a nevin je, svakako da je to ostavilo odredjeni trag na njegov mentalni sklop. :!:
..

A sva ova sranja što su se izdešavala ovih zadnjih 15 godina nisu ostavila nikakav trag na njegov mentalni sklop, gazdarice bojim se da je tebi samo sex u glavi a sva ostala dešavanja su sporedna i nebitna :roll:

Срам да те буде Газдарице, на форуму ''Љубав и секс'' и на теми о невиним мушкарцима, теби само секс у глави! :lol:
 
Jeste vala, sram me bilo... :lol:
A, zbilja, pored svih sranja koja su se des\vala u zadnjih 15 godina, ako jos i seks ne funkcionise, sta preostaje?!
Znam, znam, evo rjesenja... :lol:

Sajt za brakove bez seksa

Bračni posrednici na internetu i u Kini su uobičajena pojava, ali sve veći broj korisnika jednog novog kineskog sajta koji je potpuno izokrenuo ideju o tradicionalnom braku, privlači posebnu pažnju.
Na sajtu "Brak za aseksualne", kako se zvanično zove, navodi se da je to prvi i najveći sajt za bračno posredovanje namenjen aseksualnim ljudima.
Kompletan tekst na http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=206040

Pa, ko voli, nek' izvoli...
Ja ipak mnogo vise volim da mi ga utjera do jaja... 8)
 
Hellen:
Срам да те буде Газдарице, на форуму ''Љубав и секс'' и на теми о невиним мушкарцима, теби само секс у глави! :lol:
Hellen opet izvlačiš reči iz konteksta to ti ne valja, pokaži celu rečenicu i nismo svi isti i po nekim tvojim umišljenim standardima 8-)
 

Back
Top