Dragi oženjeni muškarci,

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.633
Nađem na netu neko se ... pravi pametan :)

Niko ti to neće reći, ali ja ću;
√•Ako želite da odete daleko u životu, volite svoju ženu, dobro se brinete o njoj, usrećite je i njene molitve će vam otvoriti vrata.

√•Zapamtite kada vam se stvari pogoršavaju u zdravstvenom ili finansijskom smislu, samo će vas žena hraniti i biti tu za vas. Većina vaših prijatelja i devojaka će vas napustiti!

√•I na kraju, ta gospođa za koju mislite da je bolja od vaše žene, to je zato što ne živi sa vama. Brate, investiraj u svoju ženu!

🙏

Hajde da delimo da bismo obrazovali druge
1708220285239.png


Prevrćem očima na to gore, ali mi se svidela ilustracija i zato sam prvenstveno otvorio temu :)
 
Poslednja izmena:
žene se lože na takve izjave pa me ne bi čudilo da je žena sastavila da "poduči" muškarce.
Možda grešim?
Na šta tačno prevrćeš očima?
Ne, nije ovo sastavila žena, ne bi ona ovako biranim riječima. Ovo je neki šupak kojeg je ostavila žena koja je "progledala" i šta će drugo sad kad je pao k za uši :D
 
Kada bi svoje (ne)slaganje sa nevedenom izrazžavali procentima, to bi, po meni izgledalo ovako

√•Ako želite da odete daleko u životu, volite svoju ženu, dobro se brinete o njoj, usrećite je i njene molitve će vam otvoriti vrata.
85% (ovo sa molitvom sam aproksimirao)
Samopouzdanje i sigurnost
√•Zapamtite kada vam se stvari pogoršavaju u zdravstvenom ili finansijskom smislu, samo će vas žena hraniti i biti tu za vas. Većina vaših prijatelja i devojaka će vas napustiti!
95%
√•I na kraju, ta gospođa za koju mislite da je bolja od vaše žene, to je zato što ne živi sa vama. Brate, investiraj u svoju ženu!
75%

:)
 
Nađem na netu neko se ... pravi pametan :)

Niko ti to neće reći, ali ja ću;
√•Ako želite da odete daleko u životu, volite svoju ženu, dobro se brinete o njoj, usrećite je i njene molitve će vam otvoriti vrata.

√•Zapamtite kada vam se stvari pogoršavaju u zdravstvenom ili finansijskom smislu, samo će vas žena hraniti i biti tu za vas. Većina vaših prijatelja i devojaka će vas napustiti!

√•I na kraju, ta gospođa za koju mislite da je bolja od vaše žene, to je zato što ne živi sa vama. Brate, investiraj u svoju ženu!

🙏

Hajde da delimo da bismo obrazovali druge
Pogledajte prilog 1500665

Prevrćem očima na to gore, ali mi se svidela ilustracija i zato sam prvenstveno otvorio temu :)
Dobar je taj auto na slici. :)
 

Back
Top