Dešavanja u Nišu

Тоооо Смикси, знао сам ја да си цар царева!

Јел неко од вас обавештен јел ће да дође и она чивава од 300.000 еврића, да гу исплете моја баба џемперче?

Ако се Смиљко крије иза неког од ницкова овде нека се јави слободно да га пољубим у дупе сељачко, он нам је обелео образ као нико никад до сад.

Људи, доћи ће нам "краљица" а већ за следећу годину можда дочекамо Шемсу, па оне 2009. евентуално и неке од оних силних шифтаро-турско-авганистанских Алах-Босна гори певаљки и група

Сас Смиксија нема неизвесности!
 
Prođe i Nova i Sprska i ostali praznici, ali opet se Niš budi što se tiče dešavanja, pa tako u subotu, 02.02. u Klubu SKC-a sa početkom od 22h nastupaju Marčelo & Filter Crew + gosti: Nency, Sky Wikluh i Ministar Lingvista & specijalni gosti: “Iskaz“ iz Pančeva ) i “Suid“ iz Kruševca. Ulaz je 350 dinara.
Takođe u Klubu SKC-a, u petak, 15.02., koncert - Danilov doživljaj Beča, a iste večeri u Studiju od 23h biće Marko Nastić.
Inače, u četvrtak su počeli ˝Dani filmske klasike˝ pa ko nije otišao sinoć ili večeras, ima priliku i sutra u 19h, u maloj sali NKC, projekcija filma ˝Bergmanovo lice˝. (http://www.imdb.com/title/tt0051365/)
Takođe za filmofile, do četvrtka se u bioskopu Kluba Vojske može pogledati film ˝Beovulf˝ od 19h & 21h. (Napomena: bolje sakupite društvo ako planirate odlazak u bioskop, iz razloga što mora biti prodato bar 5 karata da bi film bio prikazan, a na žalost, često se ne pojavi niko...:|)
 
2. februara ima nešto u FB-u, pročitah na drugom forumu... Možda neki dnb...

Sutra imate promociju knjige pesama ''Sedi, da ti rečem''... NKC, početak 19 h.

Takođe, svake srede (vreme još ne znam... a ni mesto :); javiću se za koji dan sa boljim informacijama) se, unazad već dve sedmice, održava neka književna radionica...
Ako ima zainteresovanih, mogla bih da uputim...
Može samo neko da ode i da gleda šta drugi rade, bez učestvovanja...
 
Sokolice, reci ovde ili pp ko to organizuje. Mislim na to jesu li studenti, sta studiraju, i kako izgleda otprilike ta radionica. Hvala unapred.

Ej, nisam te zaboravila, nego učim psihologiju... pa mi je to zahvat meseca... :)

Nisam ni ja nijednom do sada bila, jer me je ubio januar u pojam, ispremeštao mi se i dan i noć i... svake srede mi se dešavalo nešto... :)

Organizuje izvesni Rade, on mislim da nije više student, reč je o nekom momku koji je rodom iz Hrvatske, živeo je jedno vreme u Beogradu... a kako dođe u Niš - nemam pojma... upoznala sam se sa njim pre nekoliko meseci, pa se slabo sećam šta mi je pričao iz biografije... :)

Trebalo bi da je studirao književnost u Bg-u.

Da, odlaze neki studenti, znaš i ti neke...

Ako budeš imao želju, možemo zajedno da odemo... sledeće srede ili za dve nedelje...
 
Organizuje izvesni Rade, on mislim da nije više student, reč je o nekom momku koji je rodom iz Hrvatske, živeo je jedno vreme u Beogradu... a kako dođe u Niš - nemam pojma... upoznala sam se sa njim pre nekoliko meseci, pa se slabo sećam šta mi je pričao iz biografije... :)

Aha... mislim da znam ko je taj momak... Trebalo bi da je iz organizacije Agit-pop iz Beograda... i jeste iz Beograda, kako sam shvatio, no radi već dosta dugo sa niškim ogrankom nevladine organizacije Inicijativa mladih za ljudska prava, odnosno sa Majom Stojanović.

Ako se ne varam, književne večeri bi trebalo da su u okviru projekta Alternativni kulturni centar... A vode je pomenuta Inicijativa mladih, uz Centar za razvoj civilnih resursa... Znam te momke, većinu njih, ako je to taj Rade (a gotovo 90%) sam siguran da jeste.

Ne znam da li da odem pošto sam čuo da me lik ne podnosi iz uglavnom samo njemu poznatih razloga (ja doznao od izvora bliskih njemu)... Nešto i naslućujem ali to nije za forum... za javnost. Uglavnom, voleo bih da mogu to da posetim, ali ne ide mi se u društvo koje me ne vidi kao prijatelja. I, da, ako je Rade onda se tu radi o nekim parama... Ne radi on ništa besplatno (ovo baš ne mora da zna da sam rekao). Jedino taj momenat mi se zasad ne dopada kod njega.

U svakom slučaju bolje ću se raspitati ovih dana. Imam ja intrudera u njihovim redovima. :)
 
Klub SKC-a, subota, 08.02. u 21:30h - Atheist rap & Novembar. Ulaz 400 dinara.

U četvrtak, 14.02. u Narodnom pozorištu u 20h, premijera predstave “Odabrani” u režiji Kokana Mladenovića.
Iste večeri u Feedback-u u 22h, koncert Tanje Jovićević (Oktobar 1864) i Ritch Bitch. Ulaz 400 dinara.

U bioskopu Kluba Vojske od 31.01. do 06.02. - Čarlston za Ognjenku u 19h i 21h. Cena karte 200 dinara. (I nadam se da će interesovanje biti veće nego inače:-?)

I još jedna informacija, od utorka, 26.02. do ponedeljka, 03.03., u sali “Šivare” održaće se IV Svetosavski sajam knjiga.
 
Da, biću i ja na tom Sajmu again, nadam se... :)

Kup Radivoja Koraća - košarkaše utakmice u Nišu od četvrtka do nedelje, kada je finale i kada bi ja trebalo takođe da budem tamo... Koga interesuje, sutra idem za karte, pa mogu da napišem koju više informciju... Cena, interesovanje koliko je (a biće)...

U subotu silver žurka u ''Naisu''. Nadam se da ću da ozdravim, planirala sam sa drugaricom da se obučem u iste disko sive majice, da budemo pomalo otkacene (htela sam i perike da stavimo, ali za to treba da se prošetamo po gradu i ispazarimo... :( )... ;)
Organizacija ''Malboro'' žurki... kao i uvek...
 
Opet za filmofile, ove nedelje se u maloj sali NKC-a održavaju Dani izraelskog filma ˝Novosti iz Izraela˝, ulaz je slobodan, a raspored je sledeći:
- četvrtak, 14.02. u 19h, ˝Prijatelj za bekstvo˝ i u 21h, ˝Metalik bluz˝,
- petak, 15.02. u 19h, ˝Aviva ljubavi moja˝ i u 21h, ˝Logorska vatra˝.
Uzgred, ko nije pogledao ˝Čarlston za Ognjenku˝ ima prilike da to uradi do 20.02.

Podsetiću i na četvrtak, 14.02. u Narodnom pozorištu u 20h, premijera predstave “Odabrani i uništeni” u režiji Kokana Mladenovića a iste večeri u Feedback-u u 22h, koncert Tanje Jovićević (Oktobar 1864) i Ritch Bitch. Ulaz 400 dinara.

Inače, s obzirom na to da je 14.02. Dan zaljubljenih, većina klubova organizuje specijalne žurke, pa tako na primer, u klubu Simfonijskog tim povodom najavljene su razne promocije, pokloni i sl. a za muziku je zadužen DJ One, a u Forra Bar-u očekuje vas romantično veče uz muziku DJ Pac-a.

I još da dodam, petak, 07.03. u Klubu SKC-a, koncert grupe Dža ili Bu.
 
23.02.2008. CLUB APARTMAN
karadjordjeva 43a beograd

chaotic beats & pitchwayz presents:
PSYHEDELIC TRANCE EVENT


line up:
AntA pitchwayz
DaPEACE chaotic beats
LAKAC ultragroove rec.
RaVeR
CUK tranceylvania


info: 064.19.59.799.
064.13.88.506.
 
U petak, 22. februara, u hotelu My Place održaće se prva konferencija o brendovima i njihovoj izgradnji, BrendingBre! sa akcentom na razvoju domaćih robnih marki, pa i samog grada Niša kao brenda.​
 
Narodno pozorište
Četvrtak, 21.02. 20h, Dejstvo gama zraka na sablasne nevene
Petak, 22.02. 20h, Edmund Kin
Subota, 23.02. 20h, Sabirni centar
Cena karte 300 dinara.

Klub Vojske
Subota, 01.03. 20.30h, predstava Ženski razgovori po tekstu Duška Radovića. Igraju: Svetlana Bojković, Vesna Čipčić i Caci Mihajlović.
 
NKC 6. marta organizuje gostovanje trenutno najpoznatije domaće baletske predstave ''Ko to tamo peva''.
Balet je u izvođenju Baleta Narodnog pozorišta iz Beograda doživeo preko 300 gostovanja.
Interesantno je da se balet oslanja na radnju istoimenog (kultnog) srpskog filma.

Odigraće se u (onom meni mrskom) Domu Vojske, sa početkom u 20:00, a karte se po ceni od 600 dinara (700 - VIP loža) mogu kupiti u NKC-u.
 

Back
Top