Dešavanja u Nišu

Petak, 23.11. u klubu SKC-a na Pravnom fakultetu - Kanda, Kodza i Nebojsha. Pocetak koncerta je u 21:30h, a ulaznice u pretprodaji po ceni od 400,00 dinara - Happy house, CD Sound & Energy music shop.

44. nishki sajam knjiga i grafike, petak, 26.11. – nedelja, 02.12. u hali Chair. Cena karte 60 dinara.

Petak, 30.11. u Klubu Vojske u 21h, predstava ˝Ljubav, navika, panika˝ (uloge: Seka Sablic, Nikola Simic, Mirka Vasiljevic i Branka Tomovic). Cena karte 600 dinara.

Subota, 01.12. u Klubu Vojske u 21h u okviru manifestacije Umetnost davanja, koncert grupe Neverne bebe. Cena karte 500 dinara.

Ponedeljak, 10.12. u Narodnom pozorishtu u 20h takodje u okviru manifestacije Umetnost davanja, predstava Beogradskog dramskog pozorishta ˝Let iznad kukavichjeg gnezda˝, režija Zanko Tomic, uloge Dragan Bjelogrlic, Milorad Mandic Manda, Ljubinka Klaric, Boris Komnenic...Cena karte 500 dinara.

Petak, 28.12.u Klubu Vojske u 21h - Rade Sherbedzija sa prijateljima (Vlatko Stefanovski, Livio Morosin Band iz Pule i bend Apsolutno romantichno iz Novog Sada). Cena karte 500 dinara.
 

I slike:

DSCF5431.jpg

DSCF5399.jpg

DSCF5389.jpg

DSCF5378.jpg

DSCF5437.jpg
 
@danez: odlične fotke sa Beba, kakav je bio koncert po tvom mišljenju?
Zeznuše me dušmani, pa ne odoh:D
PS. Jel svirali Jednom kad me ne bude?

Super koncert, jos kada bi Nis imao nesto vece od doma vojkse, a manje od hale,....
Svejedno, Bebe su napravile super atmosferu, vrlo pozitivnu.
Mislim da nisu pevali tu pesmu.
 
ja nemam informacije nikakve jer ne planiram da budem u Nisu, ali cula sam da je u nekoj od kafana kod Caira( ne znam tacno kojoj) vec sve rezervisano. A ostalo verovatno ce biti klasika, sve kafane organizuju cene ce se kretati od 3000 - 5000 din
 
Fast Radio, 102.70
Svu noc, obradovao zeljne duse... Erik Bardon je 'Objavio RAT" a onda je RAT bio neprestano na repertoaru sa Erik Bardonom...
ODLICAN izbor pesama: Eric Burdon, WAR pa cak i Animals

Izvanredno vece fanka i progresivnog roka

A nova godina ako dodje... dosla je.
Ionako odavno vise nije Nova Godina.
 
Kafane...Biser, kompletan meni i neograničeno piće - oko 3000 dinara.
Regent Club - neograničeno piće i hrana, zabavni program, nagradna igra i štatijaznamjoš... - 4950 dinara.
Gusar - predjela, glavno jelo, desert, dva aperitiva i flaša vina - 4000 dinara.
Cijena? Prava sitnica...:mrgreen:
 
Ja sam prosle godine bila u Zelenom Viru i ispalo je sranje oko 4h ili pola 5 i to od 200 ljudi, 168 su bili mahom mladji (do 25 god), ostalo godiste mojih roditelja i verovali ili ne pobili se matorci, uzas!!! Tipujem da ce u kafani Bolji zivot 2 biti dobro!!!
 
Decembar 2007

17.12. 07. u 20H SVABICA

18.12.07 u 20H SIRANO XXI

21.12.07 u 20H SABIRNI CENTAR

22.12.07 u 20H KAFANA KOD SVI

24.12.07 u 20H EVROPEJCI

25.12.07 u 20H DEJSTVO GAMA ZRAKA NA SABLASNE NEVENE
 
Info o dočeku Nove godine:
Nais - žurka koju najavljuju kao ˝the best party ever˝, od 21h - 10h, sa hrpom DJ-eva iz Švedske, Holandije & UK: Adam Beyer, Joel Mull, DJ Misjah, DJ Oliver Ho, Dj Trevor Rockcliffe... Cena - 4000 dinara.
Komodo Klub - za ljubitelje elektronske muzike, DJ Ogi Gee Cash, DJ Alexandar, DJ Dimiz & DJ Nakoch. Cena konzum karte je 1000 dinara, karte se mogu naći u pretprodaji u klubu & Happy House-u.
Reka - par dana ranije prostor se oprema sistemom za grejanje...(Uzgred, biće tu i prednovogodišnih žurki, 29. i 30.12.) Muzika - strani & domaći mix (Party zone DJs, DJ Bucek & DJ Bobi), piće neograničeno (to ˝neograničeno˝ mi je malo diskutabilno, ali 'ajde) i sve to za 25 evra za doček i reprizu (pojedinačno: 31.12. - 20e, 01.01. - 10e).
Simphony Club - DJ One & DJ Joy.
Porto Bello - DJ Alexandar Miloshevich.
Forra Bar - DJ XL, mix strane & domaće muzike, navodno biće i hrane i koktela. Doček je 800 dinara, a rezervacija stola 1000 dinara. Nešto slično ovome biće i za 01.01. sa kartom od 400 dinara.
Studio - Mimi & 1 bend, ulaz 1500 dinara.
 

Back
Top